TTEC Holdings (TH1) Aandelenoverzicht
TTEC Holdings, Inc. is een customer experience (CX) bedrijf dat technologie-enabled customer experiences ontwerpt, bouwt en exploiteert via digitale en live interactiekanalen. Meer informatie
| Sneeuwvlok Score | |
|---|---|
| Waardering | 5/6 |
| Toekomstige groei | 3/6 |
| Prestaties in het verleden | 0/6 |
| Financiële gezondheid | 1/6 |
| Dividenden | 0/6 |
Beloningen
Risicoanalyse
TH1 Community Fair Values
See what others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
TTEC Holdings, Inc. Concurrenten
Prijsgeschiedenis en prestaties
| Historische aandelenkoersen | |
|---|---|
| Huidige aandelenkoers | US$2.30 |
| 52 Week Hoogtepunt | US$4.72 |
| 52 Week Laag | US$1.73 |
| Bèta | 1.04 |
| 1 maand verandering | -10.87% |
| 3 maanden verandering | 24.78% |
| 1 Jaar Verandering | -49.65% |
| 3 jaar verandering | -92.35% |
| 5 jaar verandering | -97.42% |
| Verandering sinds IPO | -78.26% |
Recent nieuws en updates
Recent updates
Rendement voor aandeelhouders
| TH1 | DE Professional Services | DE Markt | |
|---|---|---|---|
| 7D | 8.0% | 1.8% | 3.2% |
| 1Y | -49.6% | 8.5% | 2.5% |
Rendement versus industrie: TH1 presteerde slechter dan de German Professional Services -sector, die het afgelopen jaar een rendement van 8.5 % opleverde.
Rendement versus markt: TH1 presteerde slechter dan German Market, dat het afgelopen jaar een rendement van 2.5 % opleverde.
Prijsvolatiliteit
| TH1 volatility | |
|---|---|
| TH1 Average Weekly Movement | 14.5% |
| Professional Services Industry Average Movement | 5.8% |
| Market Average Movement | 6.1% |
| 10% most volatile stocks in DE Market | 13.3% |
| 10% least volatile stocks in DE Market | 2.7% |
Stabiele aandelenkoers: De aandelenkoers van TH1 is de afgelopen 3 maanden volatiel geweest in vergelijking met de German markt.
Volatiliteit in de loop van de tijd: De wekelijkse volatiliteit ( 15% ) van TH1 is het afgelopen jaar stabiel geweest, maar is nog steeds hoger dan 75% van de aandelen German.
Over het bedrijf
| Opgericht | Werknemers | CEO | Website |
|---|---|---|---|
| 1982 | 47,200 | Ken Tuchman | www.ttec.com |
TTEC Holdings, Inc. is een customer experience (CX) bedrijf dat technologie-enabled customer experiences ontwerpt, bouwt en exploiteert via digitale en live interactiekanalen. Het is actief via twee segmenten, TTEC Digital en TTEC Engage. Het TTEC Digital segment levert CX-technologieën voor contact center as a service, customer relationship management en artificial intelligence (AI) en analytics; creëert en implementeert strategische CX-transformatie roadmaps; verkoopt, exploiteert en levert managed services voor cloud platforms en op locatie gebaseerde CX-technologieën; creëert eigen IP om industriespecifieke en op maat gemaakte klantbehoeften te ondersteunen; en biedt CX-adviesdiensten.
TTEC Holdings, Inc. Samenvatting
| TH1 fundamentele statistieken | |
|---|---|
| Marktkapitalisatie | €115.71m |
| Inkomsten(TTM) | -€173.58m |
| Inkomsten(TTM) | €1.81b |
Is TH1 overgewaardeerd?
Zie Reële waarde en waarderingsanalyseInkomsten en omzet
| TH1 resultatenrekening (TTM) | |
|---|---|
| Inkomsten | US$2.10b |
| Kosten van inkomsten | US$1.61b |
| Brutowinst | US$492.65m |
| Overige uitgaven | US$694.11m |
| Inkomsten | -US$201.46m |
Laatst gerapporteerde inkomsten
Mar 31, 2026
Volgende inkomensdatum
n.v.t.
| Winst per aandeel (EPS) | -4.14 |
| Brutomarge | 23.47% |
| Nettowinstmarge | -9.60% |
| Schuld/Eigen Vermogen Verhouding | 873.6% |
Hoe presteerde TH1 op de lange termijn?
Bekijk historische prestaties en vergelijkingBedrijfsanalyse en status van financiële gegevens
| Gegevens | Laatst bijgewerkt (UTC-tijd) |
|---|---|
| Bedrijfsanalyse | 2026/05/24 00:16 |
| Aandelenkoers aan het einde van de dag | 2026/05/22 00:00 |
| Inkomsten | 2026/03/31 |
| Jaarlijkse inkomsten | 2025/12/31 |
Gegevensbronnen
De gegevens die gebruikt zijn in onze bedrijfsanalyse zijn afkomstig van S&P Global Market Intelligence LLC. De volgende gegevens worden gebruikt in ons analysemodel om dit rapport te genereren. De gegevens zijn genormaliseerd, waardoor er een vertraging kan optreden voordat de bron beschikbaar is.
| Pakket | Gegevens | Tijdframe | Voorbeeld Amerikaanse bron * |
|---|---|---|---|
| Financiële gegevens bedrijf | 10 jaar |
| |
| Consensus schattingen analisten | +3 jaar |
|
|
| Marktprijzen | 30 jaar |
| |
| Eigendom | 10 jaar |
| |
| Beheer | 10 jaar |
| |
| Belangrijkste ontwikkelingen | 10 jaar |
|
* Voorbeeld voor effecten uit de VS, voor niet-Amerikaanse effecten worden gelijkwaardige formulieren en bronnen gebruikt.
Tenzij anders vermeld zijn alle financiële gegevens gebaseerd op een jaarperiode, maar worden ze elk kwartaal bijgewerkt. Dit staat bekend als Trailing Twelve Month (TTM) of Last Twelve Month (LTM) gegevens. Meer informatie.
Analysemodel en Snowflake
Details van het analysemodel dat is gebruikt om dit rapport te genereren zijn beschikbaar op onze Github-pagina. We hebben ook handleidingen over hoe je onze rapporten kunt gebruiken en tutorials op YouTube.
Leer meer over het team van wereldklasse dat het Simply Wall St-analysemodel heeft ontworpen en gebouwd.
Industrie en sector
Onze industrie- en sectormetrics worden elke 6 uur berekend door Simply Wall St, details van ons proces zijn beschikbaar op Github.
Bronnen van analisten
TTEC Holdings, Inc. wordt gevolgd door 15 analisten. 4 van deze analisten hebben de schattingen van de omzet of winst ingediend die zijn gebruikt als input voor ons rapport. Inzendingen van analisten worden de hele dag door bijgewerkt.
| Analist | Instelling |
|---|---|
| Vincent Colicchio | Barrington Research Associates, Inc. |
| Jinli Chan | BofA Global Research |
| Ty Govatos | CL King & Associates, Inc. |