CoreCivic (PSRA) Aandelenoverzicht
CoreCivic, Inc. is eigenaar en uitbater van penitentiaire inrichtingen, detentie-inrichtingen en residentiële herintegratiecentra in de Verenigde Staten. Meer informatie
| Sneeuwvlok Score | |
|---|---|
| Waardering | 3/6 |
| Toekomstige groei | 3/6 |
| Prestaties in het verleden | 5/6 |
| Financiële gezondheid | 3/6 |
| Dividenden | 0/6 |
Beloningen
Risicoanalyse
PSRA Community Fair Values
See what others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
CoreCivic, Inc. Concurrenten
Prijsgeschiedenis en prestaties
| Historische aandelenkoersen | |
|---|---|
| Huidige aandelenkoers | US$18.20 |
| 52 Week Hoogtepunt | US$19.61 |
| 52 Week Laag | US$13.42 |
| Bèta | 0.68 |
| 1 maand verandering | 5.81% |
| 3 maanden verandering | 23.14% |
| 1 Jaar Verandering | -7.19% |
| 3 jaar verandering | 135.29% |
| 5 jaar verandering | 157.97% |
| Verandering sinds IPO | -98.96% |
Recent nieuws en updates
Recent updates
Rendement voor aandeelhouders
| PSRA | DE Commercial Services | DE Markt | |
|---|---|---|---|
| 7D | 0% | 1.7% | 2.8% |
| 1Y | -7.2% | 4.8% | 1.4% |
Rendement versus industrie: PSRA presteerde slechter dan de German Commercial Services -sector, die het afgelopen jaar een rendement van 4.8 % opleverde.
Rendement versus markt: PSRA presteerde slechter dan German Market, dat het afgelopen jaar een rendement van 1.4 % opleverde.
Prijsvolatiliteit
| PSRA volatility | |
|---|---|
| PSRA Average Weekly Movement | 5.6% |
| Commercial Services Industry Average Movement | 6.6% |
| Market Average Movement | 6.0% |
| 10% most volatile stocks in DE Market | 12.8% |
| 10% least volatile stocks in DE Market | 2.7% |
Stabiele aandelenkoers: PSRA heeft de afgelopen 3 maanden geen significante prijsvolatiliteit gekend vergeleken met de German markt.
Volatiliteit in de loop van de tijd: De wekelijkse volatiliteit ( 6% ) van PSRA is het afgelopen jaar stabiel geweest.
Over het bedrijf
| Opgericht | Werknemers | CEO | Website |
|---|---|---|---|
| 1983 | 13,651 | Patrick Swindle | www.corecivic.com |
CoreCivic, Inc. is eigenaar en uitbater van penitentiaire inrichtingen, detentie-inrichtingen en residentiële herintegratiecentra in de Verenigde Staten. Het is actief via drie segmenten: CoreCivic Safety, CoreCivic Community en CoreCivic Properties. Het bedrijf biedt een scala aan oplossingen voor overheidspartners die het algemeen belang dienen door het beheer van correcties en detentie, een netwerk van residentiële herintegratiecentra om de recidivecrisis aan te pakken en vastgoedoplossingen voor de overheid.
CoreCivic, Inc. Samenvatting
| PSRA fundamentele statistieken | |
|---|---|
| Marktkapitalisatie | €1.80b |
| Inkomsten(TTM) | €111.16m |
| Inkomsten(TTM) | €2.01b |
Is PSRA overgewaardeerd?
Zie Reële waarde en waarderingsanalyseInkomsten en omzet
| PSRA resultatenrekening (TTM) | |
|---|---|
| Inkomsten | US$2.34b |
| Kosten van inkomsten | US$1.79b |
| Brutowinst | US$551.77m |
| Overige uitgaven | US$422.47m |
| Inkomsten | US$129.31m |
Laatst gerapporteerde inkomsten
Mar 31, 2026
Volgende inkomensdatum
n.v.t.
| Winst per aandeel (EPS) | 1.31 |
| Brutomarge | 23.61% |
| Nettowinstmarge | 5.53% |
| Schuld/Eigen Vermogen Verhouding | 100.1% |
Hoe presteerde PSRA op de lange termijn?
Bekijk historische prestaties en vergelijkingBedrijfsanalyse en status van financiële gegevens
| Gegevens | Laatst bijgewerkt (UTC-tijd) |
|---|---|
| Bedrijfsanalyse | 2026/05/27 08:30 |
| Aandelenkoers aan het einde van de dag | 2026/05/26 00:00 |
| Inkomsten | 2026/03/31 |
| Jaarlijkse inkomsten | 2025/12/31 |
Gegevensbronnen
De gegevens die gebruikt zijn in onze bedrijfsanalyse zijn afkomstig van S&P Global Market Intelligence LLC. De volgende gegevens worden gebruikt in ons analysemodel om dit rapport te genereren. De gegevens zijn genormaliseerd, waardoor er een vertraging kan optreden voordat de bron beschikbaar is.
| Pakket | Gegevens | Tijdframe | Voorbeeld Amerikaanse bron * |
|---|---|---|---|
| Financiële gegevens bedrijf | 10 jaar |
| |
| Consensus schattingen analisten | +3 jaar |
|
|
| Marktprijzen | 30 jaar |
| |
| Eigendom | 10 jaar |
| |
| Beheer | 10 jaar |
| |
| Belangrijkste ontwikkelingen | 10 jaar |
|
* Voorbeeld voor effecten uit de VS, voor niet-Amerikaanse effecten worden gelijkwaardige formulieren en bronnen gebruikt.
Tenzij anders vermeld zijn alle financiële gegevens gebaseerd op een jaarperiode, maar worden ze elk kwartaal bijgewerkt. Dit staat bekend als Trailing Twelve Month (TTM) of Last Twelve Month (LTM) gegevens. Meer informatie.
Analysemodel en Snowflake
Details van het analysemodel dat is gebruikt om dit rapport te genereren zijn beschikbaar op onze Github-pagina. We hebben ook handleidingen over hoe je onze rapporten kunt gebruiken en tutorials op YouTube.
Leer meer over het team van wereldklasse dat het Simply Wall St-analysemodel heeft ontworpen en gebouwd.
Industrie en sector
Onze industrie- en sectormetrics worden elke 6 uur berekend door Simply Wall St, details van ons proces zijn beschikbaar op Github.
Bronnen van analisten
CoreCivic, Inc. wordt gevolgd door 12 analisten. 5 van deze analisten hebben de schattingen van de omzet of winst ingediend die zijn gebruikt als input voor ons rapport. Inzendingen van analisten worden de hele dag door bijgewerkt.
| Analist | Instelling |
|---|---|
| Manav Patnaik | Barclays |
| William Sutherland | Benchmark Company |
| Michael Kodesch | Canaccord Genuity |