ITAB Group (29I0) Aandelenoverzicht
ITAB Shop Concept AB (publ) biedt oplossingen en winkelontwerp, aangepaste conceptinrichting, kassa's, oplossingen voor consumentenstromen, professionele verlichtingssystemen en digitaal interactieve oplossingen voor fysieke winkels. Meer informatie
| Sneeuwvlok Score | |
|---|---|
| Waardering | 4/6 |
| Toekomstige groei | 3/6 |
| Prestaties in het verleden | 2/6 |
| Financiële gezondheid | 4/6 |
| Dividenden | 0/6 |
29I0 Community Fair Values
See what others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
ITAB Group AB (publ) Concurrenten
Prijsgeschiedenis en prestaties
| Historische aandelenkoersen | |
|---|---|
| Huidige aandelenkoers | SEK 1.39 |
| 52 Week Hoogtepunt | SEK 2.23 |
| 52 Week Laag | SEK 1.19 |
| Bèta | 1.31 |
| 1 maand verandering | 9.08% |
| 3 maanden verandering | 3.87% |
| 1 Jaar Verandering | -35.46% |
| 3 jaar verandering | 86.86% |
| 5 jaar verandering | -19.24% |
| Verandering sinds IPO | -52.98% |
Recent nieuws en updates
Recent updates
Rendement voor aandeelhouders
| 29I0 | DE Commercial Services | DE Markt | |
|---|---|---|---|
| 7D | 7.2% | 1.3% | 1.6% |
| 1Y | -35.5% | 6.6% | 2.2% |
Rendement versus industrie: 29I0 presteerde slechter dan de German Commercial Services -sector, die het afgelopen jaar een rendement van 6.6 % opleverde.
Rendement versus markt: 29I0 presteerde slechter dan German Market, dat het afgelopen jaar een rendement van 2.2 % opleverde.
Prijsvolatiliteit
| 29I0 volatility | |
|---|---|
| 29I0 Average Weekly Movement | 6.3% |
| Commercial Services Industry Average Movement | 6.5% |
| Market Average Movement | 6.0% |
| 10% most volatile stocks in DE Market | 13.2% |
| 10% least volatile stocks in DE Market | 2.7% |
Stabiele aandelenkoers: 29I0 heeft de afgelopen 3 maanden geen significante prijsvolatiliteit gekend vergeleken met de German markt.
Volatiliteit in de loop van de tijd: De wekelijkse volatiliteit ( 6% ) van 29I0 is het afgelopen jaar stabiel geweest.
Over het bedrijf
| Opgericht | Werknemers | CEO | Website |
|---|---|---|---|
| 1987 | 5,300 | Bjorn Borgman | itab.com |
ITAB Shop Concept AB (publ) biedt oplossingen en winkelontwerp, aangepaste conceptinrichting, kassa's, oplossingen voor consumentenstromen, professionele verlichtingssystemen en digitaal interactieve oplossingen voor fysieke winkels. Het biedt kassa's en zelfbedieningskiosken, click-and-collect, interactieve consumenteninterface, beveiligingspoorten, wachtrijbeheersystemen en verlichtingsproducten voor de detailhandel. Het bedrijf biedt ook oplossingsontwerp; diensten voor het consolideren van goederen die niet voor wederverkoop bestemd zijn; installatie- en montagediensten voor retailconcepten; en nazorg- en onderhoudsdiensten.
ITAB Group AB (publ) Samenvatting
| 29I0 fundamentele statistieken | |
|---|---|
| Marktkapitalisatie | €368.30m |
| Inkomsten(TTM) | €14.71m |
| Inkomsten(TTM) | €1.19b |
Is 29I0 overgewaardeerd?
Zie Reële waarde en waarderingsanalyseInkomsten en omzet
| 29I0 resultatenrekening (TTM) | |
|---|---|
| Inkomsten | SEK 12.88b |
| Kosten van inkomsten | SEK 9.84b |
| Brutowinst | SEK 3.04b |
| Overige uitgaven | SEK 2.88b |
| Inkomsten | SEK 158.80m |
Laatst gerapporteerde inkomsten
Mar 31, 2026
Volgende inkomensdatum
Jul 16, 2026
| Winst per aandeel (EPS) | 0.62 |
| Brutomarge | 23.62% |
| Nettowinstmarge | 1.23% |
| Schuld/Eigen Vermogen Verhouding | 80.3% |
Hoe presteerde 29I0 op de lange termijn?
Bekijk historische prestaties en vergelijkingBedrijfsanalyse en status van financiële gegevens
| Gegevens | Laatst bijgewerkt (UTC-tijd) |
|---|---|
| Bedrijfsanalyse | 2026/05/27 19:14 |
| Aandelenkoers aan het einde van de dag | 2026/05/27 00:00 |
| Inkomsten | 2026/03/31 |
| Jaarlijkse inkomsten | 2025/12/31 |
Gegevensbronnen
De gegevens die gebruikt zijn in onze bedrijfsanalyse zijn afkomstig van S&P Global Market Intelligence LLC. De volgende gegevens worden gebruikt in ons analysemodel om dit rapport te genereren. De gegevens zijn genormaliseerd, waardoor er een vertraging kan optreden voordat de bron beschikbaar is.
| Pakket | Gegevens | Tijdframe | Voorbeeld Amerikaanse bron * |
|---|---|---|---|
| Financiële gegevens bedrijf | 10 jaar |
| |
| Consensus schattingen analisten | +3 jaar |
|
|
| Marktprijzen | 30 jaar |
| |
| Eigendom | 10 jaar |
| |
| Beheer | 10 jaar |
| |
| Belangrijkste ontwikkelingen | 10 jaar |
|
* Voorbeeld voor effecten uit de VS, voor niet-Amerikaanse effecten worden gelijkwaardige formulieren en bronnen gebruikt.
Tenzij anders vermeld zijn alle financiële gegevens gebaseerd op een jaarperiode, maar worden ze elk kwartaal bijgewerkt. Dit staat bekend als Trailing Twelve Month (TTM) of Last Twelve Month (LTM) gegevens. Meer informatie.
Analysemodel en Snowflake
Details van het analysemodel dat is gebruikt om dit rapport te genereren zijn beschikbaar op onze Github-pagina. We hebben ook handleidingen over hoe je onze rapporten kunt gebruiken en tutorials op YouTube.
Leer meer over het team van wereldklasse dat het Simply Wall St-analysemodel heeft ontworpen en gebouwd.
Industrie en sector
Onze industrie- en sectormetrics worden elke 6 uur berekend door Simply Wall St, details van ons proces zijn beschikbaar op Github.
Bronnen van analisten
ITAB Group AB (publ) wordt gevolgd door 7 analisten. 3 van deze analisten hebben de schattingen van de omzet of winst ingediend die zijn gebruikt als input voor ons rapport. Inzendingen van analisten worden de hele dag door bijgewerkt.
| Analist | Instelling |
|---|---|
| Johan Brown | ABG Sundal Collier Sponsored |
| Mikael Holm | Danske Bank |
| Karl-Johan Bonnevier | DNB Carnegie |