Professional Diversity Network (5MQ0) Aandelenoverzicht
Professional Diversity Network, Inc. beheert online professionele netwerkgemeenschappen met carrièrebronnen in de Verenigde Staten. Meer informatie
| Sneeuwvlok Score | |
|---|---|
| Waardering | 2/6 |
| Toekomstige groei | 0/6 |
| Prestaties in het verleden | 0/6 |
| Financiële gezondheid | 3/6 |
| Dividenden | 0/6 |
5MQ0 Community Fair Values
See what others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
Professional Diversity Network, Inc. Concurrenten
Prijsgeschiedenis en prestaties
| Historische aandelenkoersen | |
|---|---|
| Huidige aandelenkoers | US$1.90 |
| 52 Week Hoogtepunt | US$9.30 |
| 52 Week Laag | US$1.66 |
| Bèta | 1.65 |
| 1 maand verandering | 0% |
| 3 maanden verandering | 4.40% |
| 1 Jaar Verandering | -60.91% |
| 3 jaar verandering | n/a |
| 5 jaar verandering | n/a |
| Verandering sinds IPO | -90.69% |
Recent nieuws en updates
Recent updates
Rendement voor aandeelhouders
| 5MQ0 | DE Professional Services | DE Markt | |
|---|---|---|---|
| 7D | 0% | 2.1% | 2.4% |
| 1Y | -60.9% | 8.0% | 1.2% |
Rendement versus industrie: 5MQ0 presteerde slechter dan de German Professional Services -sector, die het afgelopen jaar een rendement van 8 % opleverde.
Rendement versus markt: 5MQ0 presteerde slechter dan German Market, dat het afgelopen jaar een rendement van 1.2 % opleverde.
Prijsvolatiliteit
| 5MQ0 volatility | |
|---|---|
| 5MQ0 Average Weekly Movement | n/a |
| Professional Services Industry Average Movement | 5.8% |
| Market Average Movement | 6.1% |
| 10% most volatile stocks in DE Market | 13.4% |
| 10% least volatile stocks in DE Market | 2.7% |
Stabiele aandelenkoers: De aandelenkoers van 5MQ0 is de afgelopen 3 maanden volatiel geweest in vergelijking met de German markt.
Volatiliteit in de loop van de tijd: Onvoldoende gegevens om de volatiliteitsverandering van 5MQ0 in het afgelopen jaar te bepalen.
Over het bedrijf
| Opgericht | Werknemers | CEO | Website |
|---|---|---|---|
| 2003 | 42 | Adam He | www.ipdn.com |
Professional Diversity Network, Inc. exploiteert online professionele netwerkgemeenschappen met carrièrebronnen in de Verenigde Staten. Het is actief via drie segmenten: TalentAlly, National Association of Professional Women (NAPW Network) en RemoteMore USA. Het bedrijf biedt online professionele werkzoekende gemeenschappen die wervingsdiensten aanbieden, zoals enkelvoudige en meervoudige vacatureplaatsingen, wervingsmedia, talentwervingsgemeenschappen, bedrijfslidmaatschappen, marketing van en advertenties voor wervingscampagnes, e-nieuwsbriefmarketing en onderzoeks- en hulpverleningsdiensten voor verschillende culturele groepen en werkgevers.
Professional Diversity Network, Inc. Samenvatting
| 5MQ0 fundamentele statistieken | |
|---|---|
| Marktkapitalisatie | €3.17m |
| Inkomsten(TTM) | -€2.14m |
| Inkomsten(TTM) | €5.70m |
Is 5MQ0 overgewaardeerd?
Zie Reële waarde en waarderingsanalyseInkomsten en omzet
| 5MQ0 resultatenrekening (TTM) | |
|---|---|
| Inkomsten | US$6.51m |
| Kosten van inkomsten | US$2.71m |
| Brutowinst | US$3.80m |
| Overige uitgaven | US$6.24m |
| Inkomsten | -US$2.44m |
Laatst gerapporteerde inkomsten
Mar 31, 2025
Volgende inkomensdatum
n.v.t.
| Winst per aandeel (EPS) | -1.17 |
| Brutomarge | 58.32% |
| Nettowinstmarge | -37.52% |
| Schuld/Eigen Vermogen Verhouding | 0% |
Hoe presteerde 5MQ0 op de lange termijn?
Bekijk historische prestaties en vergelijkingBedrijfsanalyse en status van financiële gegevens
| Gegevens | Laatst bijgewerkt (UTC-tijd) |
|---|---|
| Bedrijfsanalyse | 2025/06/09 22:54 |
| Aandelenkoers aan het einde van de dag | 2025/03/12 00:00 |
| Inkomsten | 2025/03/31 |
| Jaarlijkse inkomsten | 2024/12/31 |
Gegevensbronnen
De gegevens die gebruikt zijn in onze bedrijfsanalyse zijn afkomstig van S&P Global Market Intelligence LLC. De volgende gegevens worden gebruikt in ons analysemodel om dit rapport te genereren. De gegevens zijn genormaliseerd, waardoor er een vertraging kan optreden voordat de bron beschikbaar is.
| Pakket | Gegevens | Tijdframe | Voorbeeld Amerikaanse bron * |
|---|---|---|---|
| Financiële gegevens bedrijf | 10 jaar |
| |
| Consensus schattingen analisten | +3 jaar |
|
|
| Marktprijzen | 30 jaar |
| |
| Eigendom | 10 jaar |
| |
| Beheer | 10 jaar |
| |
| Belangrijkste ontwikkelingen | 10 jaar |
|
* Voorbeeld voor effecten uit de VS, voor niet-Amerikaanse effecten worden gelijkwaardige formulieren en bronnen gebruikt.
Tenzij anders vermeld zijn alle financiële gegevens gebaseerd op een jaarperiode, maar worden ze elk kwartaal bijgewerkt. Dit staat bekend als Trailing Twelve Month (TTM) of Last Twelve Month (LTM) gegevens. Meer informatie.
Analysemodel en Snowflake
Details van het analysemodel dat is gebruikt om dit rapport te genereren zijn beschikbaar op onze Github-pagina. We hebben ook handleidingen over hoe je onze rapporten kunt gebruiken en tutorials op YouTube.
Leer meer over het team van wereldklasse dat het Simply Wall St-analysemodel heeft ontworpen en gebouwd.
Industrie en sector
Onze industrie- en sectormetrics worden elke 6 uur berekend door Simply Wall St, details van ons proces zijn beschikbaar op Github.
Bronnen van analisten
Professional Diversity Network, Inc. wordt gevolgd door 2 analisten. 0 van deze analisten hebben de schattingen van de omzet of winst ingediend die zijn gebruikt als input voor ons rapport. Inzendingen van analisten worden de hele dag door bijgewerkt.
| Analist | Instelling |
|---|---|
| Ashok Kumar | Aegis Capital Corporation |
| Michael Rindos | Aegis Capital Corporation |