Westag (WUG) Aandelenoverzicht
Westag AG produceert en verkoopt producten op houtbasis voor binnenafwerking en de bouw, voornamelijk in Duitsland en internationaal. Meer informatie
| Sneeuwvlok Score | |
|---|---|
| Waardering | 0/6 |
| Toekomstige groei | 0/6 |
| Prestaties in het verleden | 2/6 |
| Financiële gezondheid | 6/6 |
| Dividenden | 1/6 |
WUG Community Fair Values
See what others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
Westag AG Concurrenten
Prijsgeschiedenis en prestaties
| Historische aandelenkoersen | |
|---|---|
| Huidige aandelenkoers | €31.00 |
| 52 Week Hoogtepunt | €35.00 |
| 52 Week Laag | €29.80 |
| Bèta | 0.081 |
| 1 maand verandering | 0% |
| 3 maanden verandering | 0% |
| 1 Jaar Verandering | n/a |
| 3 jaar verandering | n/a |
| 5 jaar verandering | n/a |
| Verandering sinds IPO | 0% |
Recent nieuws en updates
Recent updates
Rendement voor aandeelhouders
| WUG | DE Building | DE Markt | |
|---|---|---|---|
| 7D | 0% | 0.3% | 1.6% |
| 1Y | n/a | -4.1% | 2.2% |
Rendement versus industrie: Er zijn onvoldoende gegevens om te bepalen hoe WUG presteerde ten opzichte van de German Building.
Rendement versus markt: Er zijn onvoldoende gegevens om te bepalen hoe WUG presteerde ten opzichte van de German markt.
Prijsvolatiliteit
| WUG volatility | |
|---|---|
| WUG Average Weekly Movement | 0.5% |
| Building Industry Average Movement | 3.8% |
| Market Average Movement | 6.0% |
| 10% most volatile stocks in DE Market | 13.2% |
| 10% least volatile stocks in DE Market | 2.7% |
Stabiele aandelenkoers: WUG heeft de afgelopen 3 maanden geen significante prijsvolatiliteit gekend vergeleken met de German markt.
Volatiliteit in de loop van de tijd: De wekelijkse volatiliteit ( 1% ) van WUG is het afgelopen jaar stabiel geweest.
Over het bedrijf
| Opgericht | Werknemers | CEO | Website |
|---|---|---|---|
| 1901 | 910 | Matthijs Schoten | www.westag.de |
Westag AG produceert en verkoopt producten op houtbasis voor binnenafwerking en de bouw, voornamelijk in Duitsland en internationaal. Het bedrijf biedt deuren, kozijnen, keukenwerkbladen, vensterbanken, laminaten, directe coatings, gecoate multiplexplaten, solid surface materialen, bekistingen, bekistingspanelen, industriële vloeren en voertuigpanelen, evenals minerale materialen en decoratieve oppervlakken. Het bedrijf was voorheen bekend als Westag & Getalit AG en veranderde zijn naam in Westag AG in augustus 2021.
Westag AG Samenvatting
| WUG fundamentele statistieken | |
|---|---|
| Marktkapitalisatie | €137.82m |
| Inkomsten(TTM) | €4.13m |
| Inkomsten(TTM) | €186.71m |
Is WUG overgewaardeerd?
Zie Reële waarde en waarderingsanalyseInkomsten en omzet
| WUG resultatenrekening (TTM) | |
|---|---|
| Inkomsten | €186.71m |
| Kosten van inkomsten | €97.36m |
| Brutowinst | €89.36m |
| Overige uitgaven | €85.22m |
| Inkomsten | €4.13m |
Laatst gerapporteerde inkomsten
Dec 31, 2024
Volgende inkomensdatum
n.v.t.
| Winst per aandeel (EPS) | 0.95 |
| Brutomarge | 47.86% |
| Nettowinstmarge | 2.21% |
| Schuld/Eigen Vermogen Verhouding | 0% |
Hoe presteerde WUG op de lange termijn?
Bekijk historische prestaties en vergelijkingDividenden
Bedrijfsanalyse en status van financiële gegevens
| Gegevens | Laatst bijgewerkt (UTC-tijd) |
|---|---|
| Bedrijfsanalyse | 2026/05/27 18:43 |
| Aandelenkoers aan het einde van de dag | 2026/05/27 00:00 |
| Inkomsten | 2024/12/31 |
| Jaarlijkse inkomsten | 2024/12/31 |
Gegevensbronnen
De gegevens die gebruikt zijn in onze bedrijfsanalyse zijn afkomstig van S&P Global Market Intelligence LLC. De volgende gegevens worden gebruikt in ons analysemodel om dit rapport te genereren. De gegevens zijn genormaliseerd, waardoor er een vertraging kan optreden voordat de bron beschikbaar is.
| Pakket | Gegevens | Tijdframe | Voorbeeld Amerikaanse bron * |
|---|---|---|---|
| Financiële gegevens bedrijf | 10 jaar |
| |
| Consensus schattingen analisten | +3 jaar |
|
|
| Marktprijzen | 30 jaar |
| |
| Eigendom | 10 jaar |
| |
| Beheer | 10 jaar |
| |
| Belangrijkste ontwikkelingen | 10 jaar |
|
* Voorbeeld voor effecten uit de VS, voor niet-Amerikaanse effecten worden gelijkwaardige formulieren en bronnen gebruikt.
Tenzij anders vermeld zijn alle financiële gegevens gebaseerd op een jaarperiode, maar worden ze elk kwartaal bijgewerkt. Dit staat bekend als Trailing Twelve Month (TTM) of Last Twelve Month (LTM) gegevens. Meer informatie.
Analysemodel en Snowflake
Details van het analysemodel dat is gebruikt om dit rapport te genereren zijn beschikbaar op onze Github-pagina. We hebben ook handleidingen over hoe je onze rapporten kunt gebruiken en tutorials op YouTube.
Leer meer over het team van wereldklasse dat het Simply Wall St-analysemodel heeft ontworpen en gebouwd.
Industrie en sector
Onze industrie- en sectormetrics worden elke 6 uur berekend door Simply Wall St, details van ons proces zijn beschikbaar op Github.
Bronnen van analisten
Westag AG wordt gevolgd door 1 analisten. 0 van deze analisten hebben de schattingen van de omzet of winst ingediend die zijn gebruikt als input voor ons rapport. Inzendingen van analisten worden de hele dag door bijgewerkt.
| Analist | Instelling |
|---|---|
| Frank Laser | Montega AG |