Goodfellow (O3Z) Aandelenoverzicht
Goodfellow Inc. houdt zich bezig met de groothandel in bouwmaterialen en vloerbedekking in Canada, de Verenigde Staten en het Verenigd Koninkrijk. Meer informatie
| Sneeuwvlok Score | |
|---|---|
| Waardering | 1/6 |
| Toekomstige groei | 0/6 |
| Prestaties in het verleden | 1/6 |
| Financiële gezondheid | 6/6 |
| Dividenden | 4/6 |
O3Z Community Fair Values
See what others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
Goodfellow Inc. Concurrenten
Prijsgeschiedenis en prestaties
| Historische aandelenkoersen | |
|---|---|
| Huidige aandelenkoers | CA$7.00 |
| 52 Week Hoogtepunt | CA$8.15 |
| 52 Week Laag | CA$6.70 |
| Bèta | 0.49 |
| 1 maand verandering | -2.78% |
| 3 maanden verandering | -6.67% |
| 1 Jaar Verandering | -9.68% |
| 3 jaar verandering | -17.84% |
| 5 jaar verandering | n/a |
| Verandering sinds IPO | -12.35% |
Recent nieuws en updates
Recent updates
Rendement voor aandeelhouders
| O3Z | DE Trade Distributors | DE Markt | |
|---|---|---|---|
| 7D | -2.1% | -6.1% | 3.9% |
| 1Y | -9.7% | -1.5% | 2.6% |
Rendement versus industrie: O3Z presteerde slechter dan de German Trade Distributors -sector, die het afgelopen jaar een rendement van -1.5 % opleverde.
Rendement versus markt: O3Z presteerde slechter dan German Market, dat het afgelopen jaar een rendement van 2.6 % opleverde.
Prijsvolatiliteit
| O3Z volatility | |
|---|---|
| O3Z Average Weekly Movement | 2.3% |
| Trade Distributors Industry Average Movement | 5.4% |
| Market Average Movement | 6.1% |
| 10% most volatile stocks in DE Market | 12.9% |
| 10% least volatile stocks in DE Market | 2.7% |
Stabiele aandelenkoers: O3Z heeft de afgelopen 3 maanden geen significante prijsvolatiliteit gekend vergeleken met de German markt.
Volatiliteit in de loop van de tijd: De wekelijkse volatiliteit ( 2% ) van O3Z is het afgelopen jaar stabiel geweest.
Over het bedrijf
| Opgericht | Werknemers | CEO | Website |
|---|---|---|---|
| 1898 | 813 | Patrick Goodfellow | www.goodfellowinc.com |
Goodfellow Inc. houdt zich bezig met de groothandel in bouwmaterialen en vloerbedekking in Canada, de Verenigde Staten en het Verenigd Koninkrijk. Het bedrijf biedt terrasproducten, zoals accessoires, composiet, raamwerk en houtproducten voor buitenruimtes; vloerproducten, waaronder aangelegde vloeren, hardhout, laminaat, steenproducten, composiet, ondervloeren en accessoires, en vinyl en WPC vloerproducten; en isolatie- en geluidsisolatieproducten. Het bedrijf levert ook timmerproducten, waaronder cederhout, douglasspar, samengesteld hout, goodlam, hardhout, hemlock, timmerhout, mijnhout, dennenhout en behandeld hout en multiplex; paneelproducten waaronder constructiehout, deurkern, hardhouten multiplex, vezelplaat met gemiddelde dichtheid en HDF, melamine en accessoires, en oriented strand board; en dakshingles en andere dakproducten.
Goodfellow Inc. Samenvatting
| O3Z fundamentele statistieken | |
|---|---|
| Marktkapitalisatie | €59.66m |
| Inkomsten(TTM) | €3.90m |
| Inkomsten(TTM) | €336.46m |
Is O3Z overgewaardeerd?
Zie Reële waarde en waarderingsanalyseInkomsten en omzet
| O3Z resultatenrekening (TTM) | |
|---|---|
| Inkomsten | CA$540.53m |
| Kosten van inkomsten | CA$437.99m |
| Brutowinst | CA$102.54m |
| Overige uitgaven | CA$96.27m |
| Inkomsten | CA$6.27m |
Laatst gerapporteerde inkomsten
Feb 28, 2026
Volgende inkomensdatum
n.v.t.
| Winst per aandeel (EPS) | 0.75 |
| Brutomarge | 18.97% |
| Nettowinstmarge | 1.16% |
| Schuld/Eigen Vermogen Verhouding | 21.9% |
Hoe presteerde O3Z op de lange termijn?
Bekijk historische prestaties en vergelijkingDividenden
Bedrijfsanalyse en status van financiële gegevens
| Gegevens | Laatst bijgewerkt (UTC-tijd) |
|---|---|
| Bedrijfsanalyse | 2026/05/25 04:13 |
| Aandelenkoers aan het einde van de dag | 2026/05/25 00:00 |
| Inkomsten | 2026/02/28 |
| Jaarlijkse inkomsten | 2025/11/30 |
Gegevensbronnen
De gegevens die gebruikt zijn in onze bedrijfsanalyse zijn afkomstig van S&P Global Market Intelligence LLC. De volgende gegevens worden gebruikt in ons analysemodel om dit rapport te genereren. De gegevens zijn genormaliseerd, waardoor er een vertraging kan optreden voordat de bron beschikbaar is.
| Pakket | Gegevens | Tijdframe | Voorbeeld Amerikaanse bron * |
|---|---|---|---|
| Financiële gegevens bedrijf | 10 jaar |
| |
| Consensus schattingen analisten | +3 jaar |
|
|
| Marktprijzen | 30 jaar |
| |
| Eigendom | 10 jaar |
| |
| Beheer | 10 jaar |
| |
| Belangrijkste ontwikkelingen | 10 jaar |
|
* Voorbeeld voor effecten uit de VS, voor niet-Amerikaanse effecten worden gelijkwaardige formulieren en bronnen gebruikt.
Tenzij anders vermeld zijn alle financiële gegevens gebaseerd op een jaarperiode, maar worden ze elk kwartaal bijgewerkt. Dit staat bekend als Trailing Twelve Month (TTM) of Last Twelve Month (LTM) gegevens. Meer informatie.
Analysemodel en Snowflake
Details van het analysemodel dat is gebruikt om dit rapport te genereren zijn beschikbaar op onze Github-pagina. We hebben ook handleidingen over hoe je onze rapporten kunt gebruiken en tutorials op YouTube.
Leer meer over het team van wereldklasse dat het Simply Wall St-analysemodel heeft ontworpen en gebouwd.
Industrie en sector
Onze industrie- en sectormetrics worden elke 6 uur berekend door Simply Wall St, details van ons proces zijn beschikbaar op Github.
Bronnen van analisten
Goodfellow Inc. wordt gevolgd door 0 analisten. 0 van deze analisten hebben de schattingen van de omzet of winst ingediend die zijn gebruikt als input voor ons rapport. Inzendingen van analisten worden de hele dag door bijgewerkt.