KAP (KI8) Aandelenoverzicht
KAP Limited houdt zich bezig met industriële, chemische en logistieke activiteiten in Zuid-Afrika, de rest van Afrika, Noord- en Zuid-Amerika, Europa, het Midden-Oosten en Austraal-Azië. Meer informatie
| Sneeuwvlok Score | |
|---|---|
| Waardering | 2/6 |
| Toekomstige groei | 3/6 |
| Prestaties in het verleden | 1/6 |
| Financiële gezondheid | 3/6 |
| Dividenden | 0/6 |
Beloningen
Risicoanalyse
KI8 Community Fair Values
See what others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
KAP Limited Concurrenten
Prijsgeschiedenis en prestaties
| Historische aandelenkoersen | |
|---|---|
| Huidige aandelenkoers | R0.13 |
| 52 Week Hoogtepunt | R0.14 |
| 52 Week Laag | R0.063 |
| Bèta | 0.57 |
| 1 maand verandering | 22.22% |
| 3 maanden verandering | 11.86% |
| 1 Jaar Verandering | n/a |
| 3 jaar verandering | n/a |
| 5 jaar verandering | n/a |
| Verandering sinds IPO | 63.98% |
Recent nieuws en updates
Recent updates
Rendement voor aandeelhouders
| KI8 | DE Industrials | DE Markt | |
|---|---|---|---|
| 7D | 8.2% | 6.1% | 2.8% |
| 1Y | n/a | 23.3% | 1.4% |
Rendement versus industrie: Er zijn onvoldoende gegevens om te bepalen hoe KI8 presteerde ten opzichte van de German Industrials.
Rendement versus markt: Er zijn onvoldoende gegevens om te bepalen hoe KI8 presteerde ten opzichte van de German markt.
Prijsvolatiliteit
| KI8 volatility | |
|---|---|
| KI8 Average Weekly Movement | 8.3% |
| Industrials Industry Average Movement | 6.0% |
| Market Average Movement | 6.0% |
| 10% most volatile stocks in DE Market | 12.8% |
| 10% least volatile stocks in DE Market | 2.7% |
Stabiele aandelenkoers: KI8 heeft de afgelopen 3 maanden geen significante prijsvolatiliteit gekend vergeleken met de German markt.
Volatiliteit in de loop van de tijd: De wekelijkse volatiliteit ( 8% ) van KI8 is het afgelopen jaar stabiel geweest.
Over het bedrijf
| Opgericht | Werknemers | CEO | Website |
|---|---|---|---|
| n/a | n/a | Frans Olivier | kap.co.za |
KAP Limited houdt zich bezig met industriële, chemische en logistieke activiteiten in Zuid-Afrika, de rest van Afrika, Noord- en Zuid-Amerika, Europa, het Midden-Oosten en Australazië. Het bedrijf is actief via zes segmenten: PG Bison, Safripol, Unitrans, Feltex, Sleep Group en Optix. Het produceert en verkoopt producten van polyethyleentereftalaat, polyethyleen met hoge dichtheid en polypropyleen.
KAP Limited Samenvatting
| KI8 fundamentele statistieken | |
|---|---|
| Marktkapitalisatie | €359.77m |
| Inkomsten(TTM) | €6.62m |
| Inkomsten(TTM) | €1.53b |
Is KI8 overgewaardeerd?
Zie Reële waarde en waarderingsanalyseInkomsten en omzet
| KI8 resultatenrekening (TTM) | |
|---|---|
| Inkomsten | R29.13b |
| Kosten van inkomsten | R23.60b |
| Brutowinst | R5.53b |
| Overige uitgaven | R5.40b |
| Inkomsten | R126.00m |
Laatst gerapporteerde inkomsten
Dec 31, 2025
Volgende inkomensdatum
n.v.t.
| Winst per aandeel (EPS) | 0.05 |
| Brutomarge | 18.98% |
| Nettowinstmarge | 0.43% |
| Schuld/Eigen Vermogen Verhouding | 74.4% |
Hoe presteerde KI8 op de lange termijn?
Bekijk historische prestaties en vergelijkingBedrijfsanalyse en status van financiële gegevens
| Gegevens | Laatst bijgewerkt (UTC-tijd) |
|---|---|
| Bedrijfsanalyse | 2026/05/26 06:05 |
| Aandelenkoers aan het einde van de dag | 2026/05/26 00:00 |
| Inkomsten | 2025/12/31 |
| Jaarlijkse inkomsten | 2025/06/30 |
Gegevensbronnen
De gegevens die gebruikt zijn in onze bedrijfsanalyse zijn afkomstig van S&P Global Market Intelligence LLC. De volgende gegevens worden gebruikt in ons analysemodel om dit rapport te genereren. De gegevens zijn genormaliseerd, waardoor er een vertraging kan optreden voordat de bron beschikbaar is.
| Pakket | Gegevens | Tijdframe | Voorbeeld Amerikaanse bron * |
|---|---|---|---|
| Financiële gegevens bedrijf | 10 jaar |
| |
| Consensus schattingen analisten | +3 jaar |
|
|
| Marktprijzen | 30 jaar |
| |
| Eigendom | 10 jaar |
| |
| Beheer | 10 jaar |
| |
| Belangrijkste ontwikkelingen | 10 jaar |
|
* Voorbeeld voor effecten uit de VS, voor niet-Amerikaanse effecten worden gelijkwaardige formulieren en bronnen gebruikt.
Tenzij anders vermeld zijn alle financiële gegevens gebaseerd op een jaarperiode, maar worden ze elk kwartaal bijgewerkt. Dit staat bekend als Trailing Twelve Month (TTM) of Last Twelve Month (LTM) gegevens. Meer informatie.
Analysemodel en Snowflake
Details van het analysemodel dat is gebruikt om dit rapport te genereren zijn beschikbaar op onze Github-pagina. We hebben ook handleidingen over hoe je onze rapporten kunt gebruiken en tutorials op YouTube.
Leer meer over het team van wereldklasse dat het Simply Wall St-analysemodel heeft ontworpen en gebouwd.
Industrie en sector
Onze industrie- en sectormetrics worden elke 6 uur berekend door Simply Wall St, details van ons proces zijn beschikbaar op Github.
Bronnen van analisten
KAP Limited wordt gevolgd door 9 analisten. 2 van deze analisten hebben de schattingen van de omzet of winst ingediend die zijn gebruikt als input voor ons rapport. Inzendingen van analisten worden de hele dag door bijgewerkt.
| Analist | Instelling |
|---|---|
| Brent Madel | Absa Bank Limited |
| Michael Jacks | Arqaam Capital Research Offshore S.A.L. |
| Peter Mark Hodgson | Avior Capital Markets |