NSE (7YM) Aandelenoverzicht
NSE S.A. ontwerpt, bouwt en verkoopt geïntegreerde systemen voor defensie, luchtvaart, transport en industrie, en de consumenten-, professionele en detailhandelindustrie in Frankrijk en internationaal. Meer informatie
| Sneeuwvlok Score | |
|---|---|
| Waardering | 2/6 |
| Toekomstige groei | 0/6 |
| Prestaties in het verleden | 4/6 |
| Financiële gezondheid | 5/6 |
| Dividenden | 0/6 |
7YM Community Fair Values
See what others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
NSE S.A. Concurrenten
Prijsgeschiedenis en prestaties
| Historische aandelenkoersen | |
|---|---|
| Huidige aandelenkoers | €47.00 |
| 52 Week Hoogtepunt | €53.60 |
| 52 Week Laag | €36.30 |
| Bèta | 0.14 |
| 1 maand verandering | -9.62% |
| 3 maanden verandering | 10.07% |
| 1 Jaar Verandering | 16.05% |
| 3 jaar verandering | 142.27% |
| 5 jaar verandering | 184.85% |
| Verandering sinds IPO | 100.85% |
Recent nieuws en updates
Recent updates
Rendement voor aandeelhouders
| 7YM | DE Aerospace & Defense | DE Markt | |
|---|---|---|---|
| 7D | -0.4% | 1.6% | 0.7% |
| 1Y | 16.0% | -19.0% | 2.0% |
Rendement versus industrie: 7YM overtrof de German Aerospace & Defense industrie, die het afgelopen jaar een rendement -19 % opleverde.
Rendement versus markt: 7YM overtrof de German markt, die het afgelopen jaar een rendement opleverde van 2 %.
Prijsvolatiliteit
| 7YM volatility | |
|---|---|
| 7YM Average Weekly Movement | 6.5% |
| Aerospace & Defense Industry Average Movement | 8.7% |
| Market Average Movement | 6.1% |
| 10% most volatile stocks in DE Market | 13.1% |
| 10% least volatile stocks in DE Market | 2.7% |
Stabiele aandelenkoers: 7YM heeft de afgelopen 3 maanden geen significante prijsvolatiliteit gekend vergeleken met de German markt.
Volatiliteit in de loop van de tijd: De wekelijkse volatiliteit ( 7% ) van 7YM is het afgelopen jaar stabiel geweest.
Over het bedrijf
| Opgericht | Werknemers | CEO | Website |
|---|---|---|---|
| 1983 | 505 | Jerome Fabre | www.nse-groupe.com |
NSE S.A. ontwerpt, bouwt en verkoopt geïntegreerde systemen voor defensie, luchtvaart, transport en industrie, en de consumenten-, professionele en detailhandelindustrie in Frankrijk en internationaal. Het bedrijf ontwikkelt en implementeert bedradingssystemen aan boord en complexe bedradingsstructuren; ontwerpt, ontwikkelt en integreert elektronische apparatuur aan boord, schermen, ECU's, mens-machine-interfaces en controleboxen, evenals vluchtparameterrecorders; ontwerpt en installeert nachtzichtsystemen; en biedt oplossingen voor operationeel conditiebeheer, waaronder logistieke en technische ondersteuningsdiensten, evenals retrofit- en geolocatiesystemen voor vliegtuigen. Het bedrijf biedt ook verschillende diensten aan voor MCO luchtvaart, MRO algemene luchtvaart, consumentenelektronica, en professionele en detailhandel sectoren.
NSE S.A. Samenvatting
| 7YM fundamentele statistieken | |
|---|---|
| Marktkapitalisatie | €162.90m |
| Inkomsten(TTM) | €5.34m |
| Inkomsten(TTM) | €109.74m |
Is 7YM overgewaardeerd?
Zie Reële waarde en waarderingsanalyseInkomsten en omzet
| 7YM resultatenrekening (TTM) | |
|---|---|
| Inkomsten | €109.74m |
| Kosten van inkomsten | €55.88m |
| Brutowinst | €53.86m |
| Overige uitgaven | €48.53m |
| Inkomsten | €5.34m |
Laatst gerapporteerde inkomsten
Dec 31, 2025
Volgende inkomensdatum
n.v.t.
| Winst per aandeel (EPS) | 1.62 |
| Brutomarge | 49.08% |
| Nettowinstmarge | 4.86% |
| Schuld/Eigen Vermogen Verhouding | 64.2% |
Hoe presteerde 7YM op de lange termijn?
Bekijk historische prestaties en vergelijkingDividenden
Betaalt 7YM een betrouwbaar dividend?
Zie 7YM dividendgeschiedenis en benchmarks| NSE dividenddata | |
|---|---|
| Ex Dividend Datum | Jun 29 2026 |
| Betaaldatum dividend | Jul 01 2026 |
| Dagen tot Ex-dividend | 29 days |
| Dagen tot dividendbetaaldatum | 31 days |
Betaalt 7YM een betrouwbaar dividend?
Zie 7YM dividendgeschiedenis en benchmarksBedrijfsanalyse en status van financiële gegevens
| Gegevens | Laatst bijgewerkt (UTC-tijd) |
|---|---|
| Bedrijfsanalyse | 2026/05/31 00:49 |
| Aandelenkoers aan het einde van de dag | 2026/05/29 00:00 |
| Inkomsten | 2025/12/31 |
| Jaarlijkse inkomsten | 2025/12/31 |
Gegevensbronnen
De gegevens die gebruikt zijn in onze bedrijfsanalyse zijn afkomstig van S&P Global Market Intelligence LLC. De volgende gegevens worden gebruikt in ons analysemodel om dit rapport te genereren. De gegevens zijn genormaliseerd, waardoor er een vertraging kan optreden voordat de bron beschikbaar is.
| Pakket | Gegevens | Tijdframe | Voorbeeld Amerikaanse bron * |
|---|---|---|---|
| Financiële gegevens bedrijf | 10 jaar |
| |
| Consensus schattingen analisten | +3 jaar |
|
|
| Marktprijzen | 30 jaar |
| |
| Eigendom | 10 jaar |
| |
| Beheer | 10 jaar |
| |
| Belangrijkste ontwikkelingen | 10 jaar |
|
* Voorbeeld voor effecten uit de VS, voor niet-Amerikaanse effecten worden gelijkwaardige formulieren en bronnen gebruikt.
Tenzij anders vermeld zijn alle financiële gegevens gebaseerd op een jaarperiode, maar worden ze elk kwartaal bijgewerkt. Dit staat bekend als Trailing Twelve Month (TTM) of Last Twelve Month (LTM) gegevens. Meer informatie.
Analysemodel en Snowflake
Details van het analysemodel dat is gebruikt om dit rapport te genereren zijn beschikbaar op onze Github-pagina. We hebben ook handleidingen over hoe je onze rapporten kunt gebruiken en tutorials op YouTube.
Leer meer over het team van wereldklasse dat het Simply Wall St-analysemodel heeft ontworpen en gebouwd.
Industrie en sector
Onze industrie- en sectormetrics worden elke 6 uur berekend door Simply Wall St, details van ons proces zijn beschikbaar op Github.
Bronnen van analisten
NSE S.A. wordt gevolgd door 2 analisten. 0 van deze analisten hebben de schattingen van de omzet of winst ingediend die zijn gebruikt als input voor ons rapport. Inzendingen van analisten worden de hele dag door bijgewerkt.
| Analist | Instelling |
|---|---|
| Nicolas Royot | Portzamparc BNP Paribas |
| Jeremy Sallee | Portzamparc BNP Paribas |