Continental Insurance (CONTININS) Aandelenoverzicht
Continental Insurance PLC. is een algemene verzekeringsmaatschappij die voornamelijk actief is in Bangladesh. Meer informatie
| Sneeuwvlok Score | |
|---|---|
| Waardering | 0/6 |
| Toekomstige groei | 0/6 |
| Prestaties in het verleden | 4/6 |
| Financiële gezondheid | 6/6 |
| Dividenden | 3/6 |
CONTININS Community Fair Values
See what others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
Continental Insurance PLC. Concurrenten
Prijsgeschiedenis en prestaties
| Historische aandelenkoersen | |
|---|---|
| Huidige aandelenkoers | ৳32.90 |
| 52 Week Hoogtepunt | ৳36.40 |
| 52 Week Laag | ৳19.40 |
| Bèta | 0.54 |
| 1 maand verandering | 19.64% |
| 3 maanden verandering | 31.60% |
| 1 Jaar Verandering | 52.31% |
| 3 jaar verandering | -1.30% |
| 5 jaar verandering | -34.57% |
| Verandering sinds IPO | 314.62% |
Recent nieuws en updates
Recent updates
Rendement voor aandeelhouders
| CONTININS | BD Insurance | BD Markt | |
|---|---|---|---|
| 7D | 0.9% | 0.8% | 1.3% |
| 1Y | 52.3% | 47.1% | 10.1% |
Rendement versus industrie: CONTININS overtrof de BD Insurance industrie, die het afgelopen jaar een rendement 47.1 % opleverde.
Rendement versus markt: CONTININS overtrof de BD markt, die het afgelopen jaar een rendement opleverde van 10.1 %.
Prijsvolatiliteit
| CONTININS volatility | |
|---|---|
| CONTININS Average Weekly Movement | 7.7% |
| Insurance Industry Average Movement | 5.6% |
| Market Average Movement | 5.4% |
| 10% most volatile stocks in BD Market | 7.7% |
| 10% least volatile stocks in BD Market | 3.3% |
Stabiele aandelenkoers: De aandelenkoers van CONTININS is de afgelopen 3 maanden volatiel geweest in vergelijking met de BD markt.
Volatiliteit in de loop van de tijd: De wekelijkse volatiliteit ( 8% ) van CONTININS is het afgelopen jaar stabiel geweest, maar is nog steeds hoger dan 75% van de aandelen BD.
Over het bedrijf
| Opgericht | Werknemers | CEO | Website |
|---|---|---|---|
| 1999 | 330 | Mohammad Rahman | www.cilbd.com |
Continental Insurance PLC is een algemene verzekeringsmaatschappij die voornamelijk actief is in Bangladesh. Het bedrijf biedt brandverzekeringsproducten aan, met inbegrip van aanverwante risico's en alle industriële en materiële schade; motorrijtuigenverzekeringsproducten voor particuliere, commerciële en diverse voertuigen, evenals motorfietsen; en zeevrachtverzekeringen voor doorvoer per stoomboot of motorschip, trein/vrachtwagen, binnenlandse trein of weg, binnenlandse vracht en luchtvracht. Het bedrijf biedt ook casco-verzekeringsproducten aan, waaronder casco's voor instituten en binnenvaartclausules en alleen totaal verlies; en technische verzekeringsproducten, zoals machines, verslechtering van voorraad, ketels en drukvaten, elektronische apparatuur, alle risico's van bouw, alle risico's van aannemers, fabrieksinstallaties, fabrieksinstallaties en machines van aannemers, luchtvaart en alle risico's van hoteleigenaren.
Continental Insurance PLC. Samenvatting
| CONTININS fundamentele statistieken | |
|---|---|
| Marktkapitalisatie | ৳1.44b |
| Inkomsten(TTM) | ৳58.32m |
| Inkomsten(TTM) | ৳410.54m |
Is CONTININS overgewaardeerd?
Zie Reële waarde en waarderingsanalyseInkomsten en omzet
| CONTININS resultatenrekening (TTM) | |
|---|---|
| Inkomsten | ৳410.54m |
| Kosten van inkomsten | ৳131.86m |
| Brutowinst | ৳278.68m |
| Overige uitgaven | ৳220.36m |
| Inkomsten | ৳58.32m |
Laatst gerapporteerde inkomsten
Sep 30, 2025
Volgende inkomensdatum
n.v.t.
| Winst per aandeel (EPS) | 1.34 |
| Brutomarge | 67.88% |
| Nettowinstmarge | 14.21% |
| Schuld/Eigen Vermogen Verhouding | 0% |
Hoe presteerde CONTININS op de lange termijn?
Bekijk historische prestaties en vergelijkingDividenden
Betaalt CONTININS een betrouwbaar dividend?
Zie CONTININS dividendgeschiedenis en benchmarks| Continental Insurance dividenddata | |
|---|---|
| Ex Dividend Datum | Jun 16 2026 |
| Betaaldatum dividend | Sep 13 2026 |
| Dagen tot Ex-dividend | 16 days |
| Dagen tot dividendbetaaldatum | 105 days |
Betaalt CONTININS een betrouwbaar dividend?
Zie CONTININS dividendgeschiedenis en benchmarksBedrijfsanalyse en status van financiële gegevens
| Gegevens | Laatst bijgewerkt (UTC-tijd) |
|---|---|
| Bedrijfsanalyse | 2026/05/30 13:13 |
| Aandelenkoers aan het einde van de dag | 2026/05/24 00:00 |
| Inkomsten | 2025/09/30 |
| Jaarlijkse inkomsten | 2024/12/31 |
Gegevensbronnen
De gegevens die gebruikt zijn in onze bedrijfsanalyse zijn afkomstig van S&P Global Market Intelligence LLC. De volgende gegevens worden gebruikt in ons analysemodel om dit rapport te genereren. De gegevens zijn genormaliseerd, waardoor er een vertraging kan optreden voordat de bron beschikbaar is.
| Pakket | Gegevens | Tijdframe | Voorbeeld Amerikaanse bron * |
|---|---|---|---|
| Financiële gegevens bedrijf | 10 jaar |
| |
| Consensus schattingen analisten | +3 jaar |
|
|
| Marktprijzen | 30 jaar |
| |
| Eigendom | 10 jaar |
| |
| Beheer | 10 jaar |
| |
| Belangrijkste ontwikkelingen | 10 jaar |
|
* Voorbeeld voor effecten uit de VS, voor niet-Amerikaanse effecten worden gelijkwaardige formulieren en bronnen gebruikt.
Tenzij anders vermeld zijn alle financiële gegevens gebaseerd op een jaarperiode, maar worden ze elk kwartaal bijgewerkt. Dit staat bekend als Trailing Twelve Month (TTM) of Last Twelve Month (LTM) gegevens. Meer informatie.
Analysemodel en Snowflake
Details van het analysemodel dat is gebruikt om dit rapport te genereren zijn beschikbaar op onze Github-pagina. We hebben ook handleidingen over hoe je onze rapporten kunt gebruiken en tutorials op YouTube.
Leer meer over het team van wereldklasse dat het Simply Wall St-analysemodel heeft ontworpen en gebouwd.
Industrie en sector
Onze industrie- en sectormetrics worden elke 6 uur berekend door Simply Wall St, details van ons proces zijn beschikbaar op Github.
Bronnen van analisten
Continental Insurance PLC. wordt gevolgd door 0 analisten. 0 van deze analisten hebben de schattingen van de omzet of winst ingediend die zijn gebruikt als input voor ons rapport. Inzendingen van analisten worden de hele dag door bijgewerkt.