Central Insurance (CENTRALINS) Aandelenoverzicht
Central Insurance Company Limited biedt schadeverzekeringsproducten aan in Bangladesh. Meer informatie
| Sneeuwvlok Score | |
|---|---|
| Waardering | 1/6 |
| Toekomstige groei | 0/6 |
| Prestaties in het verleden | 2/6 |
| Financiële gezondheid | 4/6 |
| Dividenden | 3/6 |
CENTRALINS Community Fair Values
See what others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
Central Insurance PLC. Concurrenten
Prijsgeschiedenis en prestaties
| Historische aandelenkoersen | |
|---|---|
| Huidige aandelenkoers | ৳40.50 |
| 52 Week Hoogtepunt | ৳50.00 |
| 52 Week Laag | ৳24.30 |
| Bèta | 0.42 |
| 1 maand verandering | -2.41% |
| 3 maanden verandering | 1.25% |
| 1 Jaar Verandering | 62.65% |
| 3 jaar verandering | 4.11% |
| 5 jaar verandering | -30.34% |
| Verandering sinds IPO | 753.64% |
Recent nieuws en updates
Recent updates
Rendement voor aandeelhouders
| CENTRALINS | BD Insurance | BD Markt | |
|---|---|---|---|
| 7D | 0% | -0.3% | 0.2% |
| 1Y | 62.7% | 47.1% | 10.1% |
Rendement versus industrie: CENTRALINS overtrof de BD Insurance industrie, die het afgelopen jaar een rendement 47.1 % opleverde.
Rendement versus markt: CENTRALINS overtrof de BD markt, die het afgelopen jaar een rendement opleverde van 10.1 %.
Prijsvolatiliteit
| CENTRALINS volatility | |
|---|---|
| CENTRALINS Average Weekly Movement | 4.6% |
| Insurance Industry Average Movement | 5.6% |
| Market Average Movement | 5.4% |
| 10% most volatile stocks in BD Market | 7.7% |
| 10% least volatile stocks in BD Market | 3.3% |
Stabiele aandelenkoers: CENTRALINS heeft de afgelopen 3 maanden geen significante prijsvolatiliteit gekend vergeleken met de BD markt.
Volatiliteit in de loop van de tijd: De wekelijkse volatiliteit ( 5% ) van CENTRALINS is het afgelopen jaar stabiel geweest.
Over het bedrijf
| Opgericht | Werknemers | CEO | Website |
|---|---|---|---|
| 1987 | 440 | Md. Nakibur Khan | www.cicl-bd.com |
Central Insurance Company Limited biedt schadeverzekeringsproducten aan in Bangladesh. Het bedrijf biedt brandverzekeringen aan, zoals brand, industriële allriskverzekeringen, bedrijfsschadeverzekeringen, uitgebreide machineverzekeringen en allriskverzekeringen voor schade aan eigendommen; verzekering van scheepslading en -casco, goederen in transit en bouwrisico's; en technische verzekeringen, waaronder machinebreuk, elektronische apparatuur, fabrieksinstallaties, verslechtering van voorraden, bouw allriskverzekeringen, olie- en gasbooruitrusting, boiler en drukvatverzekeringen, allriskverzekeringen voor aannemers en aannemersinstallaties en machines. Het biedt ook motorrijtuigenverzekeringen aan, bestaande uit privé-voertuigen, bedrijfsvoertuigen, motorfietsen en transitoverzekeringen; en diverse verzekeringen bestaande uit inbraak en huisvredebreuk, geldpolis, geld in kluis, contant geld in transit, contant geld op toonbank, werkgeversaansprakelijkheid, product- en openbare aansprakelijkheid, beroepsaansprakelijkheid, glasverzekering, arbeiderscompensatie, persoonlijke ongevallen, persoonlijke ongevallen van mensen, overzeese Mediclaim, getrouwheidsgarantie, geldautomaatcabine, bankkluisjes en bankiersdekenverzekeringsproducten.
Central Insurance PLC. Samenvatting
| CENTRALINS fundamentele statistieken | |
|---|---|
| Marktkapitalisatie | ৳2.15b |
| Inkomsten(TTM) | ৳102.69m |
| Inkomsten(TTM) | ৳529.87m |
Is CENTRALINS overgewaardeerd?
Zie Reële waarde en waarderingsanalyseInkomsten en omzet
| CENTRALINS resultatenrekening (TTM) | |
|---|---|
| Inkomsten | ৳529.87m |
| Kosten van inkomsten | ৳168.18m |
| Brutowinst | ৳361.68m |
| Overige uitgaven | ৳258.99m |
| Inkomsten | ৳102.69m |
Laatst gerapporteerde inkomsten
Sep 30, 2025
Volgende inkomensdatum
n.v.t.
| Winst per aandeel (EPS) | 1.93 |
| Brutomarge | 68.26% |
| Nettowinstmarge | 19.38% |
| Schuld/Eigen Vermogen Verhouding | 3.7% |
Hoe presteerde CENTRALINS op de lange termijn?
Bekijk historische prestaties en vergelijkingDividenden
Betaalt CENTRALINS een betrouwbaar dividend?
Zie CENTRALINS dividendgeschiedenis en benchmarks| Central Insurance dividenddata | |
|---|---|
| Ex Dividend Datum | May 21 2026 |
| Betaaldatum dividend | Jul 19 2026 |
| Dagen tot Ex-dividend | 11 days |
| Dagen tot dividendbetaaldatum | 48 days |
Betaalt CENTRALINS een betrouwbaar dividend?
Zie CENTRALINS dividendgeschiedenis en benchmarksBedrijfsanalyse en status van financiële gegevens
| Gegevens | Laatst bijgewerkt (UTC-tijd) |
|---|---|
| Bedrijfsanalyse | 2026/05/31 17:46 |
| Aandelenkoers aan het einde van de dag | 2026/05/24 00:00 |
| Inkomsten | 2025/09/30 |
| Jaarlijkse inkomsten | 2024/12/31 |
Gegevensbronnen
De gegevens die gebruikt zijn in onze bedrijfsanalyse zijn afkomstig van S&P Global Market Intelligence LLC. De volgende gegevens worden gebruikt in ons analysemodel om dit rapport te genereren. De gegevens zijn genormaliseerd, waardoor er een vertraging kan optreden voordat de bron beschikbaar is.
| Pakket | Gegevens | Tijdframe | Voorbeeld Amerikaanse bron * |
|---|---|---|---|
| Financiële gegevens bedrijf | 10 jaar |
| |
| Consensus schattingen analisten | +3 jaar |
|
|
| Marktprijzen | 30 jaar |
| |
| Eigendom | 10 jaar |
| |
| Beheer | 10 jaar |
| |
| Belangrijkste ontwikkelingen | 10 jaar |
|
* Voorbeeld voor effecten uit de VS, voor niet-Amerikaanse effecten worden gelijkwaardige formulieren en bronnen gebruikt.
Tenzij anders vermeld zijn alle financiële gegevens gebaseerd op een jaarperiode, maar worden ze elk kwartaal bijgewerkt. Dit staat bekend als Trailing Twelve Month (TTM) of Last Twelve Month (LTM) gegevens. Meer informatie.
Analysemodel en Snowflake
Details van het analysemodel dat is gebruikt om dit rapport te genereren zijn beschikbaar op onze Github-pagina. We hebben ook handleidingen over hoe je onze rapporten kunt gebruiken en tutorials op YouTube.
Leer meer over het team van wereldklasse dat het Simply Wall St-analysemodel heeft ontworpen en gebouwd.
Industrie en sector
Onze industrie- en sectormetrics worden elke 6 uur berekend door Simply Wall St, details van ons proces zijn beschikbaar op Github.
Bronnen van analisten
Central Insurance PLC. wordt gevolgd door 0 analisten. 0 van deze analisten hebben de schattingen van de omzet of winst ingediend die zijn gebruikt als input voor ons rapport. Inzendingen van analisten worden de hele dag door bijgewerkt.