Scorpion Minerals (SCNO) Aandelenoverzicht
Scorpion Minerals Limited houdt zich bezig met de exploratie en ontwikkeling van minerale bronnen in Australië. Meer informatie
| Sneeuwvlok Score | |
|---|---|
| Waardering | 0/6 |
| Toekomstige groei | 0/6 |
| Prestaties in het verleden | 0/6 |
| Financiële gezondheid | 3/6 |
| Dividenden | 0/6 |
SCNO Community Fair Values
See what others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
Scorpion Minerals Limited Concurrenten
Prijsgeschiedenis en prestaties
| Historische aandelenkoersen | |
|---|---|
| Huidige aandelenkoers | AU$0.002 |
| 52 Week Hoogtepunt | AU$0.002 |
| 52 Week Laag | AU$0.001 |
| Bèta | 0.79 |
| 1 maand verandering | 0% |
| 3 maanden verandering | 0% |
| 1 Jaar Verandering | n/a |
| 3 jaar verandering | n/a |
| 5 jaar verandering | n/a |
| Verandering sinds IPO | 0% |
Recent nieuws en updates
Recent updates
Rendement voor aandeelhouders
| SCNO | AU Metals and Mining | AU Markt | |
|---|---|---|---|
| 7D | 0% | 2.7% | 2.0% |
| 1Y | n/a | 55.8% | 3.4% |
Rendement versus industrie: Er zijn onvoldoende gegevens om te bepalen hoe SCNO presteerde ten opzichte van de Australian Metals and Mining.
Rendement versus markt: Er zijn onvoldoende gegevens om te bepalen hoe SCNO presteerde ten opzichte van de Australian markt.
Prijsvolatiliteit
| SCNO volatility | |
|---|---|
| SCNO Average Weekly Movement | n/a |
| Metals and Mining Industry Average Movement | 12.2% |
| Market Average Movement | 10.3% |
| 10% most volatile stocks in AU Market | 17.5% |
| 10% least volatile stocks in AU Market | 4.3% |
Stabiele aandelenkoers: De aandelenkoers van SCNO is de afgelopen 3 maanden volatiel geweest in vergelijking met de Australian markt.
Volatiliteit in de loop van de tijd: Onvoldoende gegevens om de volatiliteitsverandering van SCNO in het afgelopen jaar te bepalen.
Over het bedrijf
| Opgericht | Werknemers | CEO | Website |
|---|---|---|---|
| 2005 | n/a | Mike Fotios | www.scorpionminerals.com.au |
Scorpion Minerals Limited houdt zich bezig met de exploratie en ontwikkeling van minerale bronnen in Australië. Het bedrijf zoekt naar lithium, goud, koper, nikkel, ijzer, zilver, zink, wolfraam en platinagroepelementen. Het bedrijf heeft een belang van 100% in het Pharos-project met een oppervlakte van 924 vierkante kilometer in het Murchison Mineral Field, West-Australië; een belang van 70% in het Jungar Flats JV-project met een oppervlakte van 700 vierkante kilometer dat bestaat uit acht exploratielicenties in de Murchison-regio, West-Australië; en een belang van 100% in tenement E57/1422 bij Youanmi.
Scorpion Minerals Limited Samenvatting
| SCNO fundamentele statistieken | |
|---|---|
| Marktkapitalisatie | AU$15.19m |
| Inkomsten(TTM) | -AU$2.00m |
| Inkomsten(TTM) | n/a |
Is SCNO overgewaardeerd?
Zie Reële waarde en waarderingsanalyseInkomsten en omzet
| SCNO resultatenrekening (TTM) | |
|---|---|
| Inkomsten | AU$0 |
| Kosten van inkomsten | AU$0 |
| Brutowinst | AU$0 |
| Overige uitgaven | AU$2.00m |
| Inkomsten | -AU$2.00m |
Laatst gerapporteerde inkomsten
Dec 31, 2025
Volgende inkomensdatum
n.v.t.
| Winst per aandeel (EPS) | -0.0037 |
| Brutomarge | 0.00% |
| Nettowinstmarge | 0.00% |
| Schuld/Eigen Vermogen Verhouding | 10.3% |
Hoe presteerde SCNO op de lange termijn?
Bekijk historische prestaties en vergelijkingBedrijfsanalyse en status van financiële gegevens
| Gegevens | Laatst bijgewerkt (UTC-tijd) |
|---|---|
| Bedrijfsanalyse | 2026/05/04 09:41 |
| Aandelenkoers aan het einde van de dag | 2026/02/04 00:00 |
| Inkomsten | 2025/12/31 |
| Jaarlijkse inkomsten | 2025/06/30 |
Gegevensbronnen
De gegevens die gebruikt zijn in onze bedrijfsanalyse zijn afkomstig van S&P Global Market Intelligence LLC. De volgende gegevens worden gebruikt in ons analysemodel om dit rapport te genereren. De gegevens zijn genormaliseerd, waardoor er een vertraging kan optreden voordat de bron beschikbaar is.
| Pakket | Gegevens | Tijdframe | Voorbeeld Amerikaanse bron * |
|---|---|---|---|
| Financiële gegevens bedrijf | 10 jaar |
| |
| Consensus schattingen analisten | +3 jaar |
|
|
| Marktprijzen | 30 jaar |
| |
| Eigendom | 10 jaar |
| |
| Beheer | 10 jaar |
| |
| Belangrijkste ontwikkelingen | 10 jaar |
|
* Voorbeeld voor effecten uit de VS, voor niet-Amerikaanse effecten worden gelijkwaardige formulieren en bronnen gebruikt.
Tenzij anders vermeld zijn alle financiële gegevens gebaseerd op een jaarperiode, maar worden ze elk kwartaal bijgewerkt. Dit staat bekend als Trailing Twelve Month (TTM) of Last Twelve Month (LTM) gegevens. Meer informatie.
Analysemodel en Snowflake
Details van het analysemodel dat is gebruikt om dit rapport te genereren zijn beschikbaar op onze Github-pagina. We hebben ook handleidingen over hoe je onze rapporten kunt gebruiken en tutorials op YouTube.
Leer meer over het team van wereldklasse dat het Simply Wall St-analysemodel heeft ontworpen en gebouwd.
Industrie en sector
Onze industrie- en sectormetrics worden elke 6 uur berekend door Simply Wall St, details van ons proces zijn beschikbaar op Github.
Bronnen van analisten
Scorpion Minerals Limited wordt gevolgd door 0 analisten. 0 van deze analisten hebben de schattingen van de omzet of winst ingediend die zijn gebruikt als input voor ons rapport. Inzendingen van analisten worden de hele dag door bijgewerkt.