Inogen (INGN) Hisse Özeti
Bir tıbbi teknoloji şirketi olan Inogen, Inc. Amerika Birleşik Devletleri'nde ve uluslararası alanda solunum sağlığı ürünleri geliştirmekte, üretmekte ve pazarlamaktadır. Daha fazla detay
| Kar Tanesi Skoru | |
|---|---|
| Değerleme | 6/6 |
| Gelecekteki Büyüme | 0/6 |
| Geçmiş Performans | 0/6 |
| Finansal Sağlık | 5/6 |
| Temettüler | 0/6 |
INGN Community Fair Values
See what 9 others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
Analyst Price Targets
Inogen, Inc. Rakipler
Fiyat Geçmişi ve Performans
| Tarihsel hisse senedi fiyatları | |
|---|---|
| Güncel Hisse Fiyatı | US$6.58 |
| 52 Haftanın En Yüksek Seviyesi | US$9.13 |
| 52 Haftanın En Düşük Seviyesi | US$5.34 |
| Beta | 1.65 |
| 1 Aylık Değişim | -6.67% |
| 3 Aylık Değişim | 9.48% |
| 1 Yıllık Değişim | -0.60% |
| 3 Yıllık Değişim | -40.34% |
| 5 Yıllık Değişim | -89.10% |
| Halka arzdan bu yana değişim | -56.57% |
Son Haberler & Güncellemeler
INGN: Bullish Initiation And Buyback Program Will Support Future Upside
Analysts have trimmed their price target on Inogen from about $13.00 to roughly $12.67, reflecting updated assumptions around revenue, profit margins and future P/E following fresh bullish initiation research from the Street. Analyst Commentary Analysts are using the fresh bullish initiation as a chance to refresh their models, focus on execution and reassess how much they are willing to pay for Inogen at the current P/E.INGN: Buybacks And New Leadership Will Support Future Returns
Analysts have adjusted their price target on Inogen to $12.00, reflecting updated views on revenue growth assumptions, profit margin expectations, and the valuation multiple following recently published Street research, including a positive initiation of coverage. Analyst Commentary Recent Street research on Inogen has combined a constructive long term narrative with a more restrained tone on execution risks and how much investors are currently being asked to pay for that story.Recent updates
Hissedar Getirileri
| INGN | US Medical Equipment | US Pazar | |
|---|---|---|---|
| 7D | 2.0% | 1.8% | 1.2% |
| 1Y | -0.6% | -17.9% | 28.7% |
Getiri vs. Endüstri: INGN geçen yıl % -17.9 oranında getiri sağlayan US Medical Equipment sektörünü aştı.
Getiri vs Piyasa: INGN geçen yıl % 28.7 oranında getiri sağlayan US Piyasasının altında performans gösterdi.
Fiyat Oynaklığı
| INGN volatility | |
|---|---|
| INGN Average Weekly Movement | 6.1% |
| Medical Equipment Industry Average Movement | 8.8% |
| Market Average Movement | 7.2% |
| 10% most volatile stocks in US Market | 16.4% |
| 10% least volatile stocks in US Market | 3.1% |
İstikrarlı Hisse Senedi Fiyatı: INGN son 3 ayda US piyasasına kıyasla önemli bir fiyat oynaklığı yaşamadı.
Zaman İçindeki Volatilite: INGN 'nin haftalık oynaklığı ( 6% ) son bir yıldır istikrarlı seyretti.
Şirket Hakkında
| Kuruldu | Çalışanlar | CEO | Web sitesi |
|---|---|---|---|
| 2001 | 753 | Kevin R. Smith | www.provider.inogen.com |
Bir tıbbi teknoloji şirketi olan Inogen, Inc. Amerika Birleşik Devletleri'nde ve uluslararası alanda solunum sağlığı ürünleri geliştirmekte, üretmekte ve pazarlamaktadır. Şirket, kronik solunum rahatsızlıklarından muzdarip hastalara ek uzun süreli oksijen tedavisi sağlamak için kullanılan taşınabilir oksijen konsantratörleri sunmaktadır. Uzun süreli oksijen tedavisi için ayakta tedavi çözümü olan Inogen One ve Inogen Rove; taşınabilir bir oksijen konsantratörü olan Rove 4; Rove 6 konsantratörü; sabit bir oksijen konsantratörü olan Inogen Voxi 5; sürekli pozitif hava yolu basıncı için Aurora; CPAP maskeleri; hava yolu temizleme tedavisi için Simeox; ve ilgili aksesuarları sunmaktadır.
Inogen, Inc. Temel Bilgiler Özeti
| INGN temel i̇stati̇sti̇kler | |
|---|---|
| Piyasa değeri | US$173.28m |
| Kazançlar(TTM) | -US$24.90m |
| Gelir(TTM) | US$351.50m |
INGN aşırı değerli mi?
Gerçeğe Uygun Değer ve değerleme analizine bakınızKazanç ve Gelir
| INGN gelir tablosu (TTM) | |
|---|---|
| Gelir | US$351.50m |
| Gelir Maliyeti | US$195.74m |
| Brüt Kâr | US$155.76m |
| Diğer Giderler | US$180.65m |
| Kazançlar | -US$24.90m |
Son Raporlanan Kazançlar
Mar 31, 2026
Sonraki Kazanç Tarihi
n/a
| Hisse başına kazanç (EPS) | -0.92 |
| Brüt Marj | 44.31% |
| Net Kâr Marjı | -7.08% |
| Borç/Özkaynak Oranı | 0% |
INGN uzun vadede nasıl bir performans gösterdi?
Geçmiş performansı ve karşılaştırmayı görünŞirket Analizi ve Finansal Veri Durumu
| Veri | Son Güncelleme (UTC saati) |
|---|---|
| Şirket Analizi | 2026/05/26 02:26 |
| Gün Sonu Hisse Fiyatı | 2026/05/26 00:00 |
| Kazançlar | 2026/03/31 |
| Yıllık Kazançlar | 2025/12/31 |
Veri Kaynakları
Şirket analizimizde kullanılan veriler S&P Global Market Intelligence LLC'den alınmıştır. Bu raporu oluşturmak için analiz modelimizde aşağıdaki veriler kullanılmıştır. Veriler normalize edilmiştir, bu da kaynağın mevcut olmasından kaynaklanan bir gecikmeye neden olabilir.
| Paket | Veri | Zaman Çerçevesi | Örnek ABD Kaynağı * |
|---|---|---|---|
| Şirket Finansalları | 10 yıl |
| |
| Analist Konsensüs Tahminleri | +3 yıl |
|
|
| Piyasa Fiyatları | 30 yıl |
| |
| Sahiplik | 10 yıl |
| |
| Yönetim | 10 yıl |
| |
| Önemli Gelişmeler | 10 yıl |
|
* ABD menkul kıymetleri için örnek, ABD dışı için eşdeğer düzenleyici formlar ve kaynaklar kullanılmıştır.
Belirtilmediği sürece tüm finansal veriler yıllık bir döneme dayanmaktadır ancak üç ayda bir güncellenmektedir. Bu, İzleyen On İki Ay (TTM) veya Son On İki Ay (LTM) Verileri olarak bilinir. Daha fazla bilgi edinin.
Analiz Modeli ve Kar Tanesi
Bu raporu oluşturmak için kullanılan analiz modelinin ayrıntılarına GitHub sayfamızdan ulaşabilirsiniz, ayrıca raporlarımızı nasıl kullanacağınızı anlatan kılavuzlarımız ve Youtube'da eğitim videolarımız da bulunmaktadır.
Simply Wall St analiz modelini tasarlayan ve oluşturan dünya standartlarındaki ekip hakkında bilgi edinin.
Endüstri ve Sektör Metrikleri
Sektör ve bölüm metriklerimiz Simply Wall St tarafından her 6 saatte bir hesaplanmaktadır, sürecimizin ayrıntıları Github'da mevcuttur.
Analist Kaynakları
Inogen, Inc. 9 Bu analistlerden 3, raporumuzun girdisi olarak kullanılan gelir veya kazanç tahminlerini sunmuştur. Analistlerin gönderimleri gün boyunca güncellenmektedir.
| Analist | Kurum |
|---|---|
| Anderson Schock | B. Riley Securities, Inc. |
| Ilya Zubkov | Freedom Broker |
| Matthew Mishan | KeyBanc Capital Markets Inc. |