Paymentus Holdings (PAY) Hisse Özeti
Paymentus Holdings, Inc. Amerika Birleşik Devletleri'nde ve uluslararası alanda bulut tabanlı fatura ödeme teknolojisi ve çözümleri sunmaktadır. Daha fazla detay
| Kar Tanesi Skoru | |
|---|---|
| Değerleme | 1/6 |
| Gelecekteki Büyüme | 5/6 |
| Geçmiş Performans | 4/6 |
| Finansal Sağlık | 6/6 |
| Temettüler | 0/6 |
Ödüller
Risk Analizi
Risk kontrollerimizden PAY için herhangi bir risk tespit edilmedi.
PAY Community Fair Values
Create NarrativeSee what 15 others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
Analyst Price Targets
Paymentus Holdings, Inc. Rakipler
Fiyat Geçmişi ve Performans
| Tarihsel hisse senedi fiyatları | |
|---|---|
| Güncel Hisse Fiyatı | US$23.24 |
| 52 Haftanın En Yüksek Seviyesi | US$40.02 |
| 52 Haftanın En Düşük Seviyesi | US$22.02 |
| Beta | 1.4 |
| 1 Aylık Değişim | -14.72% |
| 3 Aylık Değişim | -3.89% |
| 1 Yıllık Değişim | -37.94% |
| 3 Yıllık Değişim | 147.76% |
| 5 Yıllık Değişim | -26.80% |
| Halka arzdan bu yana değişim | -18.77% |
Son Haberler & Güncellemeler
Recent updates
Hissedar Getirileri
| PAY | US Diversified Financial | US Pazar | |
|---|---|---|---|
| 7D | -3.7% | -0.6% | 1.2% |
| 1Y | -37.9% | -8.6% | 28.7% |
Getiri vs. Endüstri: PAY geçen yıl % -8.6 oranında getiri sağlayan US Diversified Financial sektörünün gerisinde kaldı.
Getiri vs Piyasa: PAY geçen yıl % 28.7 oranında getiri sağlayan US Piyasasının altında performans gösterdi.
Fiyat Oynaklığı
| PAY volatility | |
|---|---|
| PAY Average Weekly Movement | 5.9% |
| Diversified Financial Industry Average Movement | 6.1% |
| Market Average Movement | 7.2% |
| 10% most volatile stocks in US Market | 16.4% |
| 10% least volatile stocks in US Market | 3.1% |
İstikrarlı Hisse Senedi Fiyatı: PAY son 3 ayda US piyasasına kıyasla önemli bir fiyat oynaklığı yaşamadı.
Zaman İçindeki Volatilite: PAY 'nin haftalık oynaklığı ( 6% ) son bir yıldır istikrarlı seyretti.
Şirket Hakkında
| Kuruldu | Çalışanlar | CEO | Web sitesi |
|---|---|---|---|
| 2004 | 1,340 | Dushyant Sharma | www.paymentus.com |
Paymentus Holdings, Inc. Amerika Birleşik Devletleri'nde ve uluslararası alanda bulut tabanlı fatura ödeme teknolojisi ve çözümleri sunmaktadır. Şirket, bir hizmet olarak yazılım, güvenli ve çok kanallı teknoloji platformu aracılığıyla faturalandırıcılara elektronik fatura sunumu ve ödeme hizmetleri, kurumsal müşteri iletişimi ve self servis gelir yönetimi sunmaktadır. Platformun ödeme işlemleri kredi kartlarını, banka kartlarını, e-çekleri ve dijital cüzdanları içerir.
Paymentus Holdings, Inc. Temel Bilgiler Özeti
| PAY temel i̇stati̇sti̇kler | |
|---|---|
| Piyasa değeri | US$2.95b |
| Kazançlar(TTM) | US$74.01m |
| Gelir(TTM) | US$1.28b |
PAY aşırı değerli mi?
Gerçeğe Uygun Değer ve değerleme analizine bakınızKazanç ve Gelir
| PAY gelir tablosu (TTM) | |
|---|---|
| Gelir | US$1.28b |
| Gelir Maliyeti | US$963.16m |
| Brüt Kâr | US$316.55m |
| Diğer Giderler | US$242.55m |
| Kazançlar | US$74.01m |
Son Raporlanan Kazançlar
Mar 31, 2026
Sonraki Kazanç Tarihi
n/a
| Hisse başına kazanç (EPS) | 0.59 |
| Brüt Marj | 24.74% |
| Net Kâr Marjı | 5.78% |
| Borç/Özkaynak Oranı | 0% |
PAY uzun vadede nasıl bir performans gösterdi?
Geçmiş performansı ve karşılaştırmayı görünŞirket Analizi ve Finansal Veri Durumu
| Veri | Son Güncelleme (UTC saati) |
|---|---|
| Şirket Analizi | 2026/05/26 01:58 |
| Gün Sonu Hisse Fiyatı | 2026/05/26 00:00 |
| Kazançlar | 2026/03/31 |
| Yıllık Kazançlar | 2025/12/31 |
Veri Kaynakları
Şirket analizimizde kullanılan veriler S&P Global Market Intelligence LLC'den alınmıştır. Bu raporu oluşturmak için analiz modelimizde aşağıdaki veriler kullanılmıştır. Veriler normalize edilmiştir, bu da kaynağın mevcut olmasından kaynaklanan bir gecikmeye neden olabilir.
| Paket | Veri | Zaman Çerçevesi | Örnek ABD Kaynağı * |
|---|---|---|---|
| Şirket Finansalları | 10 yıl |
| |
| Analist Konsensüs Tahminleri | +3 yıl |
|
|
| Piyasa Fiyatları | 30 yıl |
| |
| Sahiplik | 10 yıl |
| |
| Yönetim | 10 yıl |
| |
| Önemli Gelişmeler | 10 yıl |
|
* ABD menkul kıymetleri için örnek, ABD dışı için eşdeğer düzenleyici formlar ve kaynaklar kullanılmıştır.
Belirtilmediği sürece tüm finansal veriler yıllık bir döneme dayanmaktadır ancak üç ayda bir güncellenmektedir. Bu, İzleyen On İki Ay (TTM) veya Son On İki Ay (LTM) Verileri olarak bilinir. Daha fazla bilgi edinin.
Analiz Modeli ve Kar Tanesi
Bu raporu oluşturmak için kullanılan analiz modelinin ayrıntılarına GitHub sayfamızdan ulaşabilirsiniz, ayrıca raporlarımızı nasıl kullanacağınızı anlatan kılavuzlarımız ve Youtube'da eğitim videolarımız da bulunmaktadır.
Simply Wall St analiz modelini tasarlayan ve oluşturan dünya standartlarındaki ekip hakkında bilgi edinin.
Endüstri ve Sektör Metrikleri
Sektör ve bölüm metriklerimiz Simply Wall St tarafından her 6 saatte bir hesaplanmaktadır, sürecimizin ayrıntıları Github'da mevcuttur.
Analist Kaynakları
Paymentus Holdings, Inc. 11 Bu analistlerden 7, raporumuzun girdisi olarak kullanılan gelir veya kazanç tahminlerini sunmuştur. Analistlerin gönderimleri gün boyunca güncellenmektedir.
| Analist | Kurum |
|---|---|
| David Koning | Baird |
| Jason Kupferberg | BofA Global Research |
| Ashwin Shirvaikar | Citigroup Inc |