Creotech Instruments (CRI) Hisse Özeti
Creotech Instruments S.A. Polonya'da uzay ve bilim endüstrisinde faaliyet göstermektedir. Daha fazla detay
| Kar Tanesi Skoru | |
|---|---|
| Değerleme | 0/6 |
| Gelecekteki Büyüme | 0/6 |
| Geçmiş Performans | 3/6 |
| Finansal Sağlık | 6/6 |
| Temettüler | 2/6 |
CRI Community Fair Values
See what others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
Creotech Instruments S.A. Rakipler
Fiyat Geçmişi ve Performans
| Tarihsel hisse senedi fiyatları | |
|---|---|
| Güncel Hisse Fiyatı | zł998.00 |
| 52 Haftanın En Yüksek Seviyesi | zł990.00 |
| 52 Haftanın En Düşük Seviyesi | zł275.50 |
| Beta | 0.25 |
| 1 Aylık Değişim | 56.18% |
| 3 Aylık Değişim | 57.91% |
| 1 Yıllık Değişim | 241.78% |
| 3 Yıllık Değişim | 426.65% |
| 5 Yıllık Değişim | n/a |
| Halka arzdan bu yana değişim | 1,251.39% |
Son Haberler & Güncellemeler
Investors Appear Satisfied With Creotech Instruments S.A.'s (WSE:CRI) Prospects As Shares Rocket 28%
The Creotech Instruments S.A. ( WSE:CRI ) share price has done very well over the last month, posting an excellent gain...Revenues Tell The Story For Creotech Instruments S.A. (WSE:CRI) As Its Stock Soars 28%
Creotech Instruments S.A. ( WSE:CRI ) shareholders have had their patience rewarded with a 28% share price jump in the...Recent updates
Hissedar Getirileri
| CRI | PL Aerospace & Defense | PL Pazar | |
|---|---|---|---|
| 7D | 15.5% | 2.2% | 1.6% |
| 1Y | 241.8% | 4.8% | 24.5% |
Getiri vs. Endüstri: CRI geçen yıl % 4.8 oranında getiri sağlayan Polish Aerospace & Defense sektörünü aştı.
Getiri vs Piyasa: CRI geçen yıl % 24.5 oranında getiri sağlayan Polish Piyasasını aştı.
Fiyat Oynaklığı
| CRI volatility | |
|---|---|
| CRI Average Weekly Movement | 10.8% |
| Aerospace & Defense Industry Average Movement | 7.0% |
| Market Average Movement | 5.3% |
| 10% most volatile stocks in PL Market | 10.8% |
| 10% least volatile stocks in PL Market | 3.3% |
İstikrarlı Hisse Senedi Fiyatı: CRI hisse senedi fiyatı, son 3 ayda Polish piyasasına kıyasla dalgalı seyretti.
Zaman İçindeki Volatilite: CRI 'nin haftalık oynaklığı ( 11% ) geçen yıl boyunca sabit kaldı, ancak hala Polish hisselerinin %75'inden yüksek.
Şirket Hakkında
| Kuruldu | Çalışanlar | CEO | Web sitesi |
|---|---|---|---|
| 2008 | 297 | Grzegorz Brona | www.creotech.pl |
Creotech Instruments S.A. Polonya'da uzay ve bilim endüstrisinde faaliyet göstermektedir. Şirket, uçaklar, uzay araçları, elektronik bileşenler, bilgisayarlar ve çevresel cihazlar, telekomünikasyon ekipmanları ve ilgili makineler üretmektedir.
Creotech Instruments S.A. Temel Bilgiler Özeti
| CRI temel i̇stati̇sti̇kler | |
|---|---|
| Piyasa değeri | zł2.77b |
| Kazançlar(TTM) | zł19.92m |
| Gelir(TTM) | zł150.02m |
CRI aşırı değerli mi?
Gerçeğe Uygun Değer ve değerleme analizine bakınızKazanç ve Gelir
| CRI gelir tablosu (TTM) | |
|---|---|
| Gelir | zł150.02m |
| Gelir Maliyeti | zł7.15m |
| Brüt Kâr | zł142.87m |
| Diğer Giderler | zł122.95m |
| Kazançlar | zł19.92m |
Son Raporlanan Kazançlar
Dec 31, 2025
Sonraki Kazanç Tarihi
Jun 01, 2026
| Hisse başına kazanç (EPS) | 6.98 |
| Brüt Marj | 95.23% |
| Net Kâr Marjı | 13.28% |
| Borç/Özkaynak Oranı | 0% |
CRI uzun vadede nasıl bir performans gösterdi?
Geçmiş performansı ve karşılaştırmayı görünTemettüler
Şirket Analizi ve Finansal Veri Durumu
| Veri | Son Güncelleme (UTC saati) |
|---|---|
| Şirket Analizi | 2026/05/28 18:35 |
| Gün Sonu Hisse Fiyatı | 2026/05/28 00:00 |
| Kazançlar | 2025/12/31 |
| Yıllık Kazançlar | 2025/12/31 |
Veri Kaynakları
Şirket analizimizde kullanılan veriler S&P Global Market Intelligence LLC'den alınmıştır. Bu raporu oluşturmak için analiz modelimizde aşağıdaki veriler kullanılmıştır. Veriler normalize edilmiştir, bu da kaynağın mevcut olmasından kaynaklanan bir gecikmeye neden olabilir.
| Paket | Veri | Zaman Çerçevesi | Örnek ABD Kaynağı * |
|---|---|---|---|
| Şirket Finansalları | 10 yıl |
| |
| Analist Konsensüs Tahminleri | +3 yıl |
|
|
| Piyasa Fiyatları | 30 yıl |
| |
| Sahiplik | 10 yıl |
| |
| Yönetim | 10 yıl |
| |
| Önemli Gelişmeler | 10 yıl |
|
* ABD menkul kıymetleri için örnek, ABD dışı için eşdeğer düzenleyici formlar ve kaynaklar kullanılmıştır.
Belirtilmediği sürece tüm finansal veriler yıllık bir döneme dayanmaktadır ancak üç ayda bir güncellenmektedir. Bu, İzleyen On İki Ay (TTM) veya Son On İki Ay (LTM) Verileri olarak bilinir. Daha fazla bilgi edinin.
Analiz Modeli ve Kar Tanesi
Bu raporu oluşturmak için kullanılan analiz modelinin ayrıntılarına GitHub sayfamızdan ulaşabilirsiniz, ayrıca raporlarımızı nasıl kullanacağınızı anlatan kılavuzlarımız ve Youtube'da eğitim videolarımız da bulunmaktadır.
Simply Wall St analiz modelini tasarlayan ve oluşturan dünya standartlarındaki ekip hakkında bilgi edinin.
Endüstri ve Sektör Metrikleri
Sektör ve bölüm metriklerimiz Simply Wall St tarafından her 6 saatte bir hesaplanmaktadır, sürecimizin ayrıntıları Github'da mevcuttur.
Analist Kaynakları
Creotech Instruments S.A. 0 Bu analistlerden 0, raporumuzun girdisi olarak kullanılan gelir veya kazanç tahminlerini sunmuştur. Analistlerin gönderimleri gün boyunca güncellenmektedir.