HANSHIN Engineering & Construction Co., Ltd.

KOSE:A004960 Stok Raporu

Piyasa değeri: ₩118.7b

HANSHIN Engineering & Construction Gelecekteki Büyüme

Future kriter kontrolleri 0/6

Şu anda HANSHIN Engineering & Construction için büyüme ve gelir tahmini yapmak üzere yeterli analist kapsamımız yok.

Anahtar bilgiler

n/a

Kazanç büyüme oranı

n/a

EPS büyüme oranı

Construction kazanç büyümesi35.1%
Gelir büyüme oranın/a
Gelecekteki özkaynak getirisin/a
Analist kapsamı

None

Son güncellemen/a

Gelecekteki son büyüme güncellemeleri

Güncelleme yok

Recent updates

Analiz Makalesi May 28

HANSHIN Engineering & Construction's (KRX:004960) Solid Earnings Have Been Accounted For Conservatively

The stock was sluggish on the back of HANSHIN Engineering & Construction Co., Ltd.'s ( KRX:004960 ) recent earnings...
Analiz Makalesi Feb 09

There's No Escaping HANSHIN Engineering & Construction Co., Ltd.'s (KRX:004960) Muted Earnings Despite A 26% Share Price Rise

Despite an already strong run, HANSHIN Engineering & Construction Co., Ltd. ( KRX:004960 ) shares have been powering...
Analiz Makalesi Dec 30

Does HANSHIN Engineering & Construction (KRX:004960) Have A Healthy Balance Sheet?

The external fund manager backed by Berkshire Hathaway's Charlie Munger, Li Lu, makes no bones about it when he says...
Analiz Makalesi Dec 03

HANSHIN Engineering & Construction Co., Ltd.'s (KRX:004960) Share Price Boosted 46% But Its Business Prospects Need A Lift Too

The HANSHIN Engineering & Construction Co., Ltd. ( KRX:004960 ) share price has done very well over the last month...
Analiz Makalesi Dec 03

HANSHIN Engineering & Construction Co., Ltd. (KRX:004960) Stock Catapults 46% Though Its Price And Business Still Lag The Market

The HANSHIN Engineering & Construction Co., Ltd. ( KRX:004960 ) share price has done very well over the last month...
Analiz Makalesi Oct 24

Some Investors May Be Worried About HANSHIN Engineering & Construction's (KRX:004960) Returns On Capital

If you're not sure where to start when looking for the next multi-bagger, there are a few key trends you should keep an...
Analiz Makalesi Nov 22

We Think That There Are Some Issues For HANSHIN Engineering & Construction (KRX:004960) Beyond Its Promising Earnings

The market for HANSHIN Engineering & Construction Co., Ltd.'s ( KRX:004960 ) stock was strong after it released a...
Analiz Makalesi Aug 01

HANSHIN Engineering & Construction (KRX:004960) Will Be Hoping To Turn Its Returns On Capital Around

If you're not sure where to start when looking for the next multi-bagger, there are a few key trends you should keep an...
Analiz Makalesi Mar 28

Beyond Lackluster Earnings: Potential Concerns For HANSHIN Engineering & Construction's (KRX:004960) Shareholders

Shareholders didn't appear too concerned by HANSHIN Engineering & Construction Co., Ltd.'s ( KRX:004960 ) weak...
Analiz Makalesi May 04

HANSHIN Engineering & Construction (KRX:004960) Takes On Some Risk With Its Use Of Debt

Legendary fund manager Li Lu (who Charlie Munger backed) once said, 'The biggest investment risk is not the volatility...
Analiz Makalesi Mar 29

Is HANSHIN Engineering & Construction Co., Ltd. (KRX:004960) An Attractive Dividend Stock?

Could HANSHIN Engineering & Construction Co., Ltd. ( KRX:004960 ) be an attractive dividend share to own for the long...
Analiz Makalesi Mar 12

What We Make Of HANSHIN Engineering & Construction's (KRX:004960) Returns On Capital

Did you know there are some financial metrics that can provide clues of a potential multi-bagger? In a perfect world...
Analiz Makalesi Feb 22

Here's Why We Think HANSHIN Engineering & Construction's (KRX:004960) Statutory Earnings Might Be Conservative

It might be old fashioned, but we really like to invest in companies that make a profit, each and every year. However...
Analiz Makalesi Feb 07

HANSHIN Engineering & Construction (KRX:004960) Shareholders Have Enjoyed A 32% Share Price Gain

There's no doubt that investing in the stock market is a truly brilliant way to build wealth. But not every stock you...
Analiz Makalesi Jan 23

HANSHIN Engineering & Construction (KRX:004960) Has A Pretty Healthy Balance Sheet

The external fund manager backed by Berkshire Hathaway's Charlie Munger, Li Lu, makes no bones about it when he says...
Analiz Makalesi Jan 08

What Kind Of Shareholders Own HANSHIN Engineering & Construction Co., Ltd. (KRX:004960)?

A look at the shareholders of HANSHIN Engineering & Construction Co., Ltd. ( KRX:004960 ) can tell us which group is...
Analiz Makalesi Dec 24

Why You Might Be Interested In HANSHIN Engineering & Construction Co., Ltd. (KRX:004960) For Its Upcoming Dividend

HANSHIN Engineering & Construction Co., Ltd. ( KRX:004960 ) stock is about to trade ex-dividend in 4 days. This means...
Analiz Makalesi Dec 11

The Attractive Combination That Could Earn HANSHIN Engineering & Construction Co., Ltd. (KRX:004960) A Place In Your Dividend Portfolio

Is HANSHIN Engineering & Construction Co., Ltd. ( KRX:004960 ) a good dividend stock? How can we tell? Dividend paying...
Analiz Makalesi Nov 26

Will HANSHIN Engineering & Construction's (KRX:004960) Growth In ROCE Persist?

Did you know there are some financial metrics that can provide clues of a potential multi-bagger? Amongst other...

Bu bölümde, yatırımcıların şirketin kâr elde etme kabiliyetini anlamalarına yardımcı olmak için genellikle profesyonel analistlerin fikir birliği tahminlerine dayanan gelir ve kazanç büyüme tahminlerini sunuyoruz. Ancak HANSHIN Engineering & Construction yeterli geçmiş veri sağlamadığından ve analist tahmini olmadığından, gelecekteki kazançları geçmiş verileri ekstrapole ederek veya analist tahminlerini kullanarak güvenilir bir şekilde hesaplanamaz.

SimplyWall St tarafından kapsanan şirketlerin %97'si geçmiş finansal verilere sahip olduğu için bu oldukça nadir bir durumdur.

Kazanç ve Gelir Büyüme Tahminleri

KOSE:A004960 - Analistlerin gelecek tahminleri ve geçmiş finansal verileri (KRW Millions )
TarihGelirKazançlarSerbest Nakit AkışıFaaliyetlerden NakitAvg. Analist Sayısı
3/31/20261,097,10168,57888,22590,400N/A
12/31/20251,149,19159,86719,38622,386N/A
9/30/20251,371,44913,44072,424147,839N/A
6/30/20251,455,682-9,55348,820123,854N/A
3/31/20251,505,6375,597-62,82512,506N/A
12/31/20241,490,4486,86160,695134,557N/A
9/30/20241,327,49649,040-191,993-190,184N/A
6/30/20241,287,07449,170-113,123-116,737N/A
3/31/20241,284,37332,687-96,339-100,691N/A
12/31/20231,309,00931,897-113,882-112,183N/A
9/30/20231,330,56434,30669,82970,537N/A
6/30/20231,250,99837,297-5,9061,502N/A
3/31/20231,255,11739,373-11,816-4,345N/A
12/31/20221,221,55445,450-34,638-32,120N/A
9/30/20221,270,52947,199-235,835-174,134N/A
6/30/20221,345,76745,529-233,702-170,680N/A
3/31/20221,325,29246,911-299,295-225,678N/A
12/31/20211,311,14548,443-342,431-265,472N/A
9/30/20211,349,15672,426-318,126-287,990N/A
6/30/20211,363,02182,533-76,502-43,891N/A
3/31/20211,464,54698,12870,407100,418N/A
12/31/20201,556,871105,925185,787211,877N/A
9/30/20201,595,74275,366256,265270,982N/A
6/30/20201,629,46174,51687,50497,498N/A
3/31/20201,600,88573,27310,98513,235N/A
12/31/20191,623,28871,874N/A-92,745N/A
9/30/20191,670,41799,254N/A8,478N/A
6/30/20191,666,73494,249N/A-127,492N/A
3/31/20191,716,38686,990N/A-202,275N/A
12/31/20182,142,182162,132N/A13,704N/A
9/30/20182,199,300126,682N/A43,746N/A
6/30/20182,301,380143,771N/A-101,517N/A
3/31/20182,344,765147,757N/A-109,568N/A
12/31/20171,984,30671,956N/A-202,750N/A
9/30/20171,978,16270,683N/A-240,049N/A
6/30/20171,900,50749,826N/A-32,505N/A
3/31/20171,846,17037,678N/A50,459N/A
12/31/20161,772,25526,515N/A73,702N/A
9/30/20161,625,60931,334N/A91,866N/A
6/30/20161,624,45427,452N/A185,100N/A
3/31/20161,484,37426,641N/A310,145N/A
12/31/20151,358,12120,576N/A263,990N/A
9/30/20151,198,92211,237N/A229,906N/A

Analist Gelecek Büyüme Tahminleri

Kazançlar ve Tasarruf Oranları: A004960 'un tahmini kazanç büyümesinin tasarruf oranının ( 3.1% ) üzerinde olup olmadığını belirlemek için yeterli veri yok.

Kazançlar ve Piyasa: A004960 'un kazançlarının KR pazarından daha hızlı büyümesinin öngörülüp öngörülmediğini belirlemek için yeterli veri yok

Yüksek Büyüme Kazançları: A004960 şirketinin kazançlarının önümüzdeki 3 yıl içerisinde önemli ölçüde artıp artmayacağını belirlemek için yeterli veri bulunmuyor.

Gelir ve Pazar: A004960 şirketinin gelirinin KR pazarından daha hızlı büyüyeceğinin tahmin edilip edilmediğini belirlemek için yeterli veri yok.

Yüksek Büyüme Geliri: A004960 şirketinin gelirinin yıllık 20% oranından daha hızlı artacağının tahmin edilip edilmediğini belirlemek için yeterli veri yok.


Hisse Başına Kazanç Büyüme Tahminleri


Gelecekteki Özkaynak Getirisi

Gelecekteki ROE: A004960 'un Özsermaye Getirisi'nin 3 yıl içinde yüksek olmasının öngörülüp öngörülmediğini belirlemek için yeterli veri yok


Büyüyen şirketleri keşfedin

Şirket Analizi ve Finansal Veri Durumu

VeriSon Güncelleme (UTC saati)
Şirket Analizi2026/07/28 12:05
Gün Sonu Hisse Fiyatı2026/07/28 00:00
Kazançlar2026/03/31
Yıllık Kazançlar2025/12/31

Veri Kaynakları

Şirket analizimizde kullanılan veriler S&P Global Market Intelligence LLC'den alınmıştır. Bu raporu oluşturmak için analiz modelimizde aşağıdaki veriler kullanılmıştır. Veriler normalize edilmiştir, bu da kaynağın mevcut olmasından kaynaklanan bir gecikmeye neden olabilir.

PaketVeriZaman ÇerçevesiÖrnek ABD Kaynağı *
Şirket Finansalları10 yıl
  • Gelir tablosu
  • Nakit akış tablosu
  • Bilanço
Analist Konsensüs Tahminleri+3 yıl
  • Finansal tahminler
  • Analist fiyat hedefleri
Piyasa Fiyatları30 yıl
  • Hisse senedi fiyatları
  • Temettüler, Bölünmeler ve Eylemler
Sahiplik10 yıl
  • En büyük hissedarlar
  • İçeriden öğrenenlerin ticareti
Yönetim10 yıl
  • Liderlik ekibi
  • Yönetim Kurulu
Önemli Gelişmeler10 yıl
  • Şirket duyuruları

* ABD menkul kıymetleri için örnek, ABD dışı için eşdeğer düzenleyici formlar ve kaynaklar kullanılmıştır.

Belirtilmediği sürece tüm finansal veriler yıllık bir döneme dayanmaktadır ancak üç ayda bir güncellenmektedir. Bu, İzleyen On İki Ay (TTM) veya Son On İki Ay (LTM) Verileri olarak bilinir. Daha fazla bilgi edinin.

Analiz Modeli ve Kar Tanesi

Bu raporu oluşturmak için kullanılan analiz modelinin ayrıntılarına Github sayfamızdan ulaşabilirsiniz; ayrıca raporlarımızı nasıl kullanacağınıza dair kılavuzlarımız ve YouTube’da eğitim videolarımız da bulunmaktadır.

Simply Wall St analiz modelini tasarlayan ve oluşturan dünya standartlarındaki ekip hakkında bilgi edinin.

Endüstri ve Sektör Metrikleri

Sektör ve bölüm metriklerimiz Simply Wall St tarafından her 6 saatte bir hesaplanmaktadır, sürecimizin ayrıntıları Github'da mevcuttur.

Analist Kaynakları

HANSHIN Engineering & Construction Co., Ltd. 4 Bu analistlerden 0, raporumuzun girdisi olarak kullanılan gelir veya kazanç tahminlerini sunmuştur. Analistlerin gönderimleri gün boyunca güncellenmektedir.

AnalistKurum
Sunmi KimDAOL Investment & Securities Co., Ltd.
Sang-Hun LeeiM Securities
Minjae LeeNH Investment & Securities Co., Ltd.