Philogen (PHIL) Hisse Özeti
Bir biyoteknoloji şirketi olan Philogen S.p.A., onkoloji ve kronik enflamatuar hastalıklar için ilaçlar geliştirmektedir. Daha fazla detay
| Kar Tanesi Skoru | |
|---|---|
| Değerleme | 2/6 |
| Gelecekteki Büyüme | 0/6 |
| Geçmiş Performans | 6/6 |
| Finansal Sağlık | 6/6 |
| Temettüler | 3/6 |
PHIL Community Fair Values
See what others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
Analyst Price Targets
Philogen S.p.A. Rakipler
Fiyat Geçmişi ve Performans
| Tarihsel hisse senedi fiyatları | |
|---|---|
| Güncel Hisse Fiyatı | €23.40 |
| 52 Haftanın En Yüksek Seviyesi | €27.80 |
| 52 Haftanın En Düşük Seviyesi | €19.56 |
| Beta | -0.017 |
| 1 Aylık Değişim | 13.04% |
| 3 Aylık Değişim | 10.90% |
| 1 Yıllık Değişim | 4.00% |
| 3 Yıllık Değişim | 56.00% |
| 5 Yıllık Değişim | 56.63% |
| Halka arzdan bu yana değişim | 40.20% |
Son Haberler & Güncellemeler
PHIL: Softer Earnings Outlook And 2026 Board Milestones Will Shape Repricing Potential
Analysts have reduced their price target on Philogen from €26 to €23. They point to softer revenue growth expectations, a lower projected profit margin and a higher future P/E multiple as key drivers of the revision.Clinical Pipeline And Radiopharmaceutical Expansion Will Pressure Margins And Future Earnings Potential
Catalysts About Philogen Philogen develops targeted biological and small molecule therapies, primarily for oncology and certain inflammatory diseases. What are the underlying business or industry changes driving this perspective?PHIL: 2026 Board Calendar And Steady Assumptions Will Support Future Repricing Potential
Analysts have kept their fair value estimate for Philogen steady at €26.0 per share, citing largely unchanged assumptions on the discount rate, revenue trends, profit margin and future P/E as reasons for maintaining their price target. What's in the News Board meeting scheduled for March 27, 2026, to approve the Draft Financial Statements and the 2025 Consolidated Financial Statements (company filing) Board meeting set for May 12, 2026, to approve a press release containing a quarterly report with selected information on business performance for the first quarter of 2026 (company filing) Board meeting planned for September 23, 2026, to approve the Half-Yearly Financial Report as at June 30, 2026 (company filing) Board meeting scheduled for November 12, 2026, to approve a press release with a quarterly report providing selected information on business performance for the third quarter of 2026 (company filing) Valuation Changes Fair Value: unchanged at €26.0 per share, with no adjustment to the overall fair value estimate.Recent updates
Hissedar Getirileri
| PHIL | IT Biotechs | IT Pazar | |
|---|---|---|---|
| 7D | 5.9% | 4.7% | 2.8% |
| 1Y | 4.0% | 33.3% | 20.1% |
Getiri vs. Endüstri: PHIL geçen yıl % 33.3 oranında getiri sağlayan Italian Biotechs sektörünün gerisinde kaldı.
Getiri vs Piyasa: PHIL geçen yıl % 20.1 oranında getiri sağlayan Italian Piyasasının altında performans gösterdi.
Fiyat Oynaklığı
| PHIL volatility | |
|---|---|
| PHIL Average Weekly Movement | 4.2% |
| Biotechs Industry Average Movement | 8.4% |
| Market Average Movement | 5.2% |
| 10% most volatile stocks in IT Market | 8.5% |
| 10% least volatile stocks in IT Market | 3.2% |
İstikrarlı Hisse Senedi Fiyatı: PHIL son 3 ayda Italian piyasasına kıyasla önemli bir fiyat oynaklığı yaşamadı.
Zaman İçindeki Volatilite: PHIL 'nin haftalık oynaklığı ( 4% ) son bir yıldır istikrarlı seyretti.
Şirket Hakkında
| Kuruldu | Çalışanlar | CEO | Web sitesi |
|---|---|---|---|
| 1996 | 214 | Dario Neri | www.philogen.com |
Bir biyoteknoloji şirketi olan Philogen S.p.A., onkoloji ve kronik enflamatuar hastalıklar için ilaçlar geliştirmektedir. Lokorejyonel melanom ve melanom dışı cilt kanserleri için intralezyonel tedavi olarak geliştirilen immünositokin L19IL2 ve L19TNF kombinasyonu Nidlegy'yi; yumuşak doku sarkomu, leiomyosarkom ve glioma tedavisi için L19 antikoru ve TNF'den oluşan bir insan immünomodülatör ürünü olan Fibromun'u geliştirmektedir; ve Darleukin (L19IL2), küçük hücreli olmayan akciğer kanserinin tedavisi için faz II klinik çalışmada olan insan sitokin interlökin-2 (IL2) ile kaynaşmış insan L19 antikorundan oluşan bir insan immünostimülatör ürünüdür. Şirket ayrıca, ilerlemiş solid tümörlerin tedavisi için faz I/II klinik çalışmasında olan interlökin-12 ile kaynaşmış vasküler hedefleme antikoru içeren bir insan immünostimülatör ürünü olan Dodekin'i; kronik inflamatuar bozuklukların tedavisi için faz II klinik çalışmasında olan bir anti-inflamatuar ürün olan Dekavil'i (F8IL10) geliştirmektedir; Faz 1 klinik çalışmasında olan solid tümörlerin yüzeyinde eksprese edilen karbonik anhidraz IX'un (CAIX) non-invaziv tespiti için 99mTc etiketli küçük moleküllü bir radyotracer olan Onco IX (PHC-102); ve faz 1 klinik çalışmasında olan fibroblast aktivasyon proteinini hedefleyen çeşitli metastatik solid tümörlerin non-invaziv tespiti için küçük moleküllü bir radyotracer olan OncoFAP.
Philogen S.p.A. Temel Bilgiler Özeti
| PHIL temel i̇stati̇sti̇kler | |
|---|---|
| Piyasa değeri | €942.58m |
| Kazançlar(TTM) | €229.68m |
| Gelir(TTM) | €319.73m |
PHIL aşırı değerli mi?
Gerçeğe Uygun Değer ve değerleme analizine bakınızKazanç ve Gelir
| PHIL gelir tablosu (TTM) | |
|---|---|
| Gelir | €319.73m |
| Gelir Maliyeti | €39.57m |
| Brüt Kâr | €280.16m |
| Diğer Giderler | €50.49m |
| Kazançlar | €229.68m |
Son Raporlanan Kazançlar
Dec 31, 2025
Sonraki Kazanç Tarihi
Sep 23, 2026
| Hisse başına kazanç (EPS) | 5.70 |
| Brüt Marj | 87.62% |
| Net Kâr Marjı | 71.83% |
| Borç/Özkaynak Oranı | 0.01% |
PHIL uzun vadede nasıl bir performans gösterdi?
Geçmiş performansı ve karşılaştırmayı görünTemettüler
Şirket Analizi ve Finansal Veri Durumu
| Veri | Son Güncelleme (UTC saati) |
|---|---|
| Şirket Analizi | 2026/05/25 08:33 |
| Gün Sonu Hisse Fiyatı | 2026/05/25 00:00 |
| Kazançlar | 2025/12/31 |
| Yıllık Kazançlar | 2025/12/31 |
Veri Kaynakları
Şirket analizimizde kullanılan veriler S&P Global Market Intelligence LLC'den alınmıştır. Bu raporu oluşturmak için analiz modelimizde aşağıdaki veriler kullanılmıştır. Veriler normalize edilmiştir, bu da kaynağın mevcut olmasından kaynaklanan bir gecikmeye neden olabilir.
| Paket | Veri | Zaman Çerçevesi | Örnek ABD Kaynağı * |
|---|---|---|---|
| Şirket Finansalları | 10 yıl |
| |
| Analist Konsensüs Tahminleri | +3 yıl |
|
|
| Piyasa Fiyatları | 30 yıl |
| |
| Sahiplik | 10 yıl |
| |
| Yönetim | 10 yıl |
| |
| Önemli Gelişmeler | 10 yıl |
|
* ABD menkul kıymetleri için örnek, ABD dışı için eşdeğer düzenleyici formlar ve kaynaklar kullanılmıştır.
Belirtilmediği sürece tüm finansal veriler yıllık bir döneme dayanmaktadır ancak üç ayda bir güncellenmektedir. Bu, İzleyen On İki Ay (TTM) veya Son On İki Ay (LTM) Verileri olarak bilinir. Daha fazla bilgi edinin.
Analiz Modeli ve Kar Tanesi
Bu raporu oluşturmak için kullanılan analiz modelinin ayrıntılarına GitHub sayfamızdan ulaşabilirsiniz, ayrıca raporlarımızı nasıl kullanacağınızı anlatan kılavuzlarımız ve Youtube'da eğitim videolarımız da bulunmaktadır.
Simply Wall St analiz modelini tasarlayan ve oluşturan dünya standartlarındaki ekip hakkında bilgi edinin.
Endüstri ve Sektör Metrikleri
Sektör ve bölüm metriklerimiz Simply Wall St tarafından her 6 saatte bir hesaplanmaktadır, sürecimizin ayrıntıları Github'da mevcuttur.
Analist Kaynakları
Philogen S.p.A. 4 Bu analistlerden 3, raporumuzun girdisi olarak kullanılan gelir veya kazanç tahminlerini sunmuştur. Analistlerin gönderimleri gün boyunca güncellenmektedir.
| Analist | Kurum |
|---|---|
| Rajan Sharma | Goldman Sachs |
| Victor Floch | Stifel, Equities Research |
| Clemence Thiers | Stifel, Equities Research |