FMC şirketinin kazançları yıllık ortalama -37.2% oranında azalırken, Chemicals sektörünün kazançları yıllık 8% oranında artan oldu. Gelirler yıllık ortalama 7.4% oranında azalan oldu.
Anahtar bilgiler
-37.21%
Kazanç büyüme oranı
-36.93%
EPS büyüme oranı
Chemicals Sektör Büyümesi
23.20%
Gelir büyüme oranı
-7.39%
Özkaynak getirisi
-132.63%
Net Marj
-71.52%
Son Kazanç Güncellemesi
31 Mar 2026
Yakın geçmiş performans güncellemeleri
Recent updates
Gelir ve Gider Dağılımı
FMC nasıl para kazanır ve harcar. LTM bazında en son bildirilen kazançlara dayanmaktadır.
Kazanç ve Gelir Geçmişi
BIT:1FMC Gelir, gider ve kazançlar (USD Millions )
Tarih
Gelir
Kazançlar
G+A Giderleri
Ar-Ge Giderleri
31 Mar 26
3,435
-2,456
672
263
31 Dec 25
3,467
-2,203
659
266
30 Sep 25
3,608
-482
673
271
30 Jun 25
4,132
130
665
276
31 Mar 25
4,120
383
653
286
31 Dec 24
4,246
402
645
278
30 Sep 24
4,168
1,526
659
288
30 Jun 24
4,084
1,465
672
300
31 Mar 24
4,061
1,220
712
311
31 Dec 23
4,487
1,417
734
329
30 Sep 23
4,963
593
775
331
30 Jun 23
5,358
724
783
329
31 Mar 23
5,796
817
773
321
31 Dec 22
5,802
832
775
314
30 Sep 22
5,594
730
758
315
30 Jun 22
5,411
762
762
316
31 Mar 22
5,200
838
728
303
31 Dec 21
5,045
806
714
305
30 Sep 21
4,784
621
687
304
30 Jun 21
4,674
582
677
296
31 Mar 21
4,588
556
674
295
31 Dec 20
4,642
579
676
288
30 Sep 20
4,687
568
706
280
30 Jun 20
4,617
550
705
285
31 Mar 20
4,668
547
724
294
31 Dec 19
4,610
539
715
298
30 Sep 19
4,512
663
697
299
30 Jun 19
4,421
600
702
291
31 Mar 19
4,370
504
698
294
31 Dec 18
4,285
526
703
288
30 Sep 18
4,166
124
672
262
30 Jun 18
3,888
145
600
222
31 Mar 18
3,391
97
538
178
31 Dec 17
2,531
-136
452
138
30 Sep 17
2,587
171
431
127
30 Jun 17
2,570
150
421
127
31 Mar 17
2,529
147
415
129
31 Dec 16
2,539
128
412
135
30 Sep 16
2,750
-63
426
139
30 Jun 16
2,952
-109
448
146
31 Mar 16
3,224
-101
471
151
31 Dec 15
2,491
-222
398
136
30 Sep 15
3,265
51
463
141
30 Jun 15
3,253
98
448
134
Kaliteli Kazançlar: 1FMC şu anda kârlı değil.
Büyüyen Kar Marjı: 1FMC şu anda kârlı değil.
Serbest Nakit Akışı ve Kazanç Analizi
Geçmiş Kazanç Büyüme Analizi
Kazanç Eğilimi: 1FMC kârlı değildir ve zararlar son 5 yılda yılda 37.2% oranında artmıştır.
Büyüme Hızlandırma: 1FMC 'un son bir yıldaki kazanç büyümesinin 5 yıllık ortalamasıyla karşılaştırılması mümkün değil çünkü şu anda kârlı değil
Kazançlar vs. Sektör: 1FMC kârlı olmadığından, geçmiş yıl kazanç büyümesinin Chemicals sektörüyle ( -36.9% ) karşılaştırılması zorlaşıyor.
Özkaynak Getirisi
Yüksek ROE: 1FMC hissesi şu anda kârlı olmadığından negatif Özsermaye Getirisi'ne ( -132.63% ) sahiptir.
Varlık Getirisi
Kullanılan Sermaye Getirisi
Geçmişte güçlü performans gösteren şirketleri keşfedin
7D
1Y
7D
1Y
7D
1Y
Şirket Analizi ve Finansal Veri Durumu
Veri
Son Güncelleme (UTC saati)
Şirket Analizi
2026/05/11 12:38
Gün Sonu Hisse Fiyatı
2026/05/11 00:00
Kazançlar
2026/03/31
Yıllık Kazançlar
2025/12/31
Veri Kaynakları
Şirket analizimizde kullanılan veriler S&P Global Market Intelligence LLC'den alınmıştır. Bu raporu oluşturmak için analiz modelimizde aşağıdaki veriler kullanılmıştır. Veriler normalize edilmiştir, bu da kaynağın mevcut olmasından kaynaklanan bir gecikmeye neden olabilir.
* ABD menkul kıymetleri için örnek, ABD dışı için eşdeğer düzenleyici formlar ve kaynaklar kullanılmıştır.
Belirtilmediği sürece tüm finansal veriler yıllık bir döneme dayanmaktadır ancak üç ayda bir güncellenmektedir. Bu, İzleyen On İki Ay (TTM) veya Son On İki Ay (LTM) Verileri olarak bilinir. Daha fazla bilgi edinin.
Analiz Modeli ve Kar Tanesi
Bu raporu oluşturmak için kullanılan analiz modelinin ayrıntılarına GitHub sayfamızdan ulaşabilirsiniz, ayrıca raporlarımızı nasıl kullanacağınızı anlatan kılavuzlarımız ve Youtube'da eğitim videolarımız da bulunmaktadır.
Sektör ve bölüm metriklerimiz Simply Wall St tarafından her 6 saatte bir hesaplanmaktadır, sürecimizin ayrıntıları Github'da mevcuttur.
Analist Kaynakları
FMC Corporation 38 Bu analistlerden 16, raporumuzun girdisi olarak kullanılan gelir veya kazanç tahminlerini sunmuştur. Analistlerin gönderimleri gün boyunca güncellenmektedir.