Ball şirketinin kazançları yıllık ortalama -6.2% oranında azalırken, Packaging sektörünün kazançları yıllık 0.8% oranında azalan oldu. Gelirler yıllık ortalama 2.1% oranında azalan oldu. Ball şirketinin öz sermaye getirisi 16.7% olup, net marjı 6.8% dir.
Anahtar bilgiler
-6.19%
Kazanç büyüme oranı
-1.98%
EPS büyüme oranı
Packaging Sektör Büyümesi
9.45%
Gelir büyüme oranı
-2.07%
Özkaynak getirisi
16.71%
Net Marj
6.85%
Son Kazanç Güncellemesi
31 Mar 2026
Yakın geçmiş performans güncellemeleri
Recent updates
Gelir ve Gider Dağılımı
Ball nasıl para kazanır ve harcar. LTM bazında en son bildirilen kazançlara dayanmaktadır.
Kazanç ve Gelir Geçmişi
BIT:1BALL Gelir, gider ve kazançlar (USD Millions )
Tarih
Gelir
Kazançlar
G+A Giderleri
Ar-Ge Giderleri
31 Mar 26
13,667
936
567
0
31 Dec 25
13,161
912
566
0
30 Sep 25
12,694
712
545
0
30 Jun 25
12,397
581
557
0
31 Mar 25
12,018
527
559
0
31 Dec 24
11,795
424
647
0
30 Sep 24
11,818
529
641
0
30 Jun 24
11,847
470
632
0
31 Mar 24
11,955
437
654
0
31 Dec 23
12,062
484
532
0
30 Sep 23
12,707
437
529
0
30 Jun 23
13,547
697
555
0
31 Mar 23
14,614
398
555
0
31 Dec 22
13,372
569
555
0
30 Sep 22
15,475
961
628
0
30 Jun 22
15,077
748
617
0
31 Mar 22
14,402
1,124
622
0
31 Dec 21
13,811
878
593
0
30 Sep 21
13,239
808
633
0
30 Jun 21
12,779
870
606
0
31 Mar 21
12,121
762
551
0
31 Dec 20
11,781
585
525
0
30 Sep 20
11,398
518
452
0
30 Jun 20
11,258
369
421
0
31 Mar 20
11,474
472
421
0
31 Dec 19
11,474
566
417
0
30 Sep 19
11,558
557
454
0
30 Jun 19
11,551
524
477
0
31 Mar 19
11,635
446
493
0
31 Dec 18
11,635
454
478
0
30 Sep 18
11,579
462
468
0
30 Jun 18
11,541
451
482
0
31 Mar 18
11,295
431
483
0
31 Dec 17
10,983
374
514
0
30 Sep 17
10,760
268
562
0
30 Jun 17
10,604
250
570
0
31 Mar 17
9,778
458
547
0
31 Dec 16
9,061
263
512
0
30 Sep 16
8,342
265
458
0
30 Jun 16
7,687
280
429
0
31 Mar 16
7,830
133
442
0
31 Dec 15
7,997
281
450
0
30 Sep 15
8,224
302
464
0
30 Jun 15
8,366
404
481
0
Kaliteli Kazançlar: 1BALL yüksek kaliteli kazançlar sağlıyor.
Büyüyen Kar Marjı: 1BALL 'nin mevcut net kar marjları (6.8%) geçen yılın (4.4%) sinden daha yüksektir.
Serbest Nakit Akışı ve Kazanç Analizi
Geçmiş Kazanç Büyüme Analizi
Kazanç Eğilimi: 1BALL şirketinin kazançları son 5 yılda yılda 6.2% oranında azaldı.
Büyüme Hızlandırma: 1BALL 'un son bir yıldaki kazanç büyümesi ( 77.6% ) 5 yıllık ortalamasını (yıllık -6.2% ) aşıyor.
Kazançlar vs. Sektör: 1BALL geçen yılki kazanç büyümesi ( 77.6% ) Packaging sektörünün -19.2% değerini aştı.
Özkaynak Getirisi
Yüksek ROE: 1BALL 'nin Özsermaye Getirisi ( 16.7% ) düşük olarak değerlendiriliyor.
Varlık Getirisi
Kullanılan Sermaye Getirisi
Geçmişte güçlü performans gösteren şirketleri keşfedin
7D
1Y
7D
1Y
7D
1Y
Şirket Analizi ve Finansal Veri Durumu
Veri
Son Güncelleme (UTC saati)
Şirket Analizi
2026/05/12 23:08
Gün Sonu Hisse Fiyatı
2026/05/12 00:00
Kazançlar
2026/03/31
Yıllık Kazançlar
2025/12/31
Veri Kaynakları
Şirket analizimizde kullanılan veriler S&P Global Market Intelligence LLC'den alınmıştır. Bu raporu oluşturmak için analiz modelimizde aşağıdaki veriler kullanılmıştır. Veriler normalize edilmiştir, bu da kaynağın mevcut olmasından kaynaklanan bir gecikmeye neden olabilir.
* ABD menkul kıymetleri için örnek, ABD dışı için eşdeğer düzenleyici formlar ve kaynaklar kullanılmıştır.
Belirtilmediği sürece tüm finansal veriler yıllık bir döneme dayanmaktadır ancak üç ayda bir güncellenmektedir. Bu, İzleyen On İki Ay (TTM) veya Son On İki Ay (LTM) Verileri olarak bilinir. Daha fazla bilgi edinin.
Analiz Modeli ve Kar Tanesi
Bu raporu oluşturmak için kullanılan analiz modelinin ayrıntılarına GitHub sayfamızdan ulaşabilirsiniz, ayrıca raporlarımızı nasıl kullanacağınızı anlatan kılavuzlarımız ve Youtube'da eğitim videolarımız da bulunmaktadır.
Sektör ve bölüm metriklerimiz Simply Wall St tarafından her 6 saatte bir hesaplanmaktadır, sürecimizin ayrıntıları Github'da mevcuttur.
Analist Kaynakları
Ball Corporation 25 Bu analistlerden 14, raporumuzun girdisi olarak kullanılan gelir veya kazanç tahminlerini sunmuştur. Analistlerin gönderimleri gün boyunca güncellenmektedir.