Advanced Energy Minerals (AD5) Hisse Özeti
Advanced Energy Minerals Limited, Avustralya, Kanada ve Japonya'da yüksek saflıkta alümina, alüminyum türevleri ve alüminyum klorür ürünleri üretimi ve tedariki yapmaktadır. Daha fazla detay
| Kar Tanesi Skoru | |
|---|---|
| Değerleme | 4/6 |
| Gelecekteki Büyüme | 6/6 |
| Geçmiş Performans | 0/6 |
| Finansal Sağlık | 5/6 |
| Temettüler | 0/6 |
AD5 Community Fair Values
See what others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
Advanced Energy Minerals Limited Rakipler
Fiyat Geçmişi ve Performans
| Tarihsel hisse senedi fiyatları | |
|---|---|
| Güncel Hisse Fiyatı | AU$0.22 |
| 52 Haftanın En Yüksek Seviyesi | AU$0.29 |
| 52 Haftanın En Düşük Seviyesi | AU$0.21 |
| Beta | 0 |
| 1 Aylık Değişim | -11.78% |
| 3 Aylık Değişim | n/a |
| 1 Yıllık Değişim | n/a |
| 3 Yıllık Değişim | n/a |
| 5 Yıllık Değişim | n/a |
| Halka arzdan bu yana değişim | -11.64% |
Son Haberler & Güncellemeler
Recent updates
Hissedar Getirileri
| AD5 | DE Chemicals | DE Pazar | |
|---|---|---|---|
| 7D | -2.6% | -0.8% | 0.7% |
| 1Y | n/a | 3.8% | 2.0% |
Getiri vs. Endüstri: AD5 un German Chemicals sektörüne göre nasıl performans gösterdiğini belirlemek için yeterli veri yok.
Getiri vs Piyasa: AD5 un German Piyasasına göre nasıl performans gösterdiğini belirlemek için yeterli veri yok.
Fiyat Oynaklığı
| AD5 volatility | |
|---|---|
| AD5 Average Weekly Movement | 10.0% |
| Chemicals Industry Average Movement | 5.7% |
| Market Average Movement | 6.1% |
| 10% most volatile stocks in DE Market | 13.1% |
| 10% least volatile stocks in DE Market | 2.7% |
İstikrarlı Hisse Senedi Fiyatı: AD5 hisse senedi fiyatı, son 3 ayda German piyasasına kıyasla dalgalı seyretti.
Zaman İçindeki Volatilite: AD5 'un son bir yıldaki oynaklık değişimini belirlemek için Yetersiz veri.
Şirket Hakkında
| Kuruldu | Çalışanlar | CEO | Web sitesi |
|---|---|---|---|
| 2001 | n/a | Mick Adams | aemhpa.com |
Advanced Energy Minerals Limited, Avustralya, Kanada ve Japonya'da yüksek saflıkta alümina, alüminyum türevleri ve alüminyum klorür ürünleri üretimi ve tedariki yapmaktadır. Şirket, alüminyum üretimi için klor liçi kristalizasyon sürecini kullanan Cap-Chat Tesisini işletmektedir. Ürünleri arasında alfa alümina, gama alümina, alüminyum klorürler ve sıkıştırılmış alüminadan yapılmış diskler bulunmaktadır.
Advanced Energy Minerals Limited Temel Bilgiler Özeti
| AD5 temel i̇stati̇sti̇kler | |
|---|---|
| Piyasa değeri | €145.30m |
| Kazançlar(TTM) | -€17.66m |
| Gelir(TTM) | €383.47k |
AD5 aşırı değerli mi?
Gerçeğe Uygun Değer ve değerleme analizine bakınızKazanç ve Gelir
| AD5 gelir tablosu (TTM) | |
|---|---|
| Gelir | AU$622.32k |
| Gelir Maliyeti | AU$2.96m |
| Brüt Kâr | -AU$2.33m |
| Diğer Giderler | AU$26.33m |
| Kazançlar | -AU$28.66m |
Son Raporlanan Kazançlar
Dec 31, 2025
Sonraki Kazanç Tarihi
n/a
| Hisse başına kazanç (EPS) | -0.049 |
| Brüt Marj | -375.21% |
| Net Kâr Marjı | -4,605.82% |
| Borç/Özkaynak Oranı | 6.7% |
AD5 uzun vadede nasıl bir performans gösterdi?
Geçmiş performansı ve karşılaştırmayı görünŞirket Analizi ve Finansal Veri Durumu
| Veri | Son Güncelleme (UTC saati) |
|---|---|
| Şirket Analizi | 2026/05/29 18:32 |
| Gün Sonu Hisse Fiyatı | 2026/05/29 00:00 |
| Kazançlar | 2025/12/31 |
| Yıllık Kazançlar | 2025/12/31 |
Veri Kaynakları
Şirket analizimizde kullanılan veriler S&P Global Market Intelligence LLC'den alınmıştır. Bu raporu oluşturmak için analiz modelimizde aşağıdaki veriler kullanılmıştır. Veriler normalize edilmiştir, bu da kaynağın mevcut olmasından kaynaklanan bir gecikmeye neden olabilir.
| Paket | Veri | Zaman Çerçevesi | Örnek ABD Kaynağı * |
|---|---|---|---|
| Şirket Finansalları | 10 yıl |
| |
| Analist Konsensüs Tahminleri | +3 yıl |
|
|
| Piyasa Fiyatları | 30 yıl |
| |
| Sahiplik | 10 yıl |
| |
| Yönetim | 10 yıl |
| |
| Önemli Gelişmeler | 10 yıl |
|
* ABD menkul kıymetleri için örnek, ABD dışı için eşdeğer düzenleyici formlar ve kaynaklar kullanılmıştır.
Belirtilmediği sürece tüm finansal veriler yıllık bir döneme dayanmaktadır ancak üç ayda bir güncellenmektedir. Bu, İzleyen On İki Ay (TTM) veya Son On İki Ay (LTM) Verileri olarak bilinir. Daha fazla bilgi edinin.
Analiz Modeli ve Kar Tanesi
Bu raporu oluşturmak için kullanılan analiz modelinin ayrıntılarına GitHub sayfamızdan ulaşabilirsiniz, ayrıca raporlarımızı nasıl kullanacağınızı anlatan kılavuzlarımız ve Youtube'da eğitim videolarımız da bulunmaktadır.
Simply Wall St analiz modelini tasarlayan ve oluşturan dünya standartlarındaki ekip hakkında bilgi edinin.
Endüstri ve Sektör Metrikleri
Sektör ve bölüm metriklerimiz Simply Wall St tarafından her 6 saatte bir hesaplanmaktadır, sürecimizin ayrıntıları Github'da mevcuttur.
Analist Kaynakları
Advanced Energy Minerals Limited 3 Bu analistlerden 2, raporumuzun girdisi olarak kullanılan gelir veya kazanç tahminlerini sunmuştur. Analistlerin gönderimleri gün boyunca güncellenmektedir.
| Analist | Kurum |
|---|---|
| Conor O’Prey | Canaccord Genuity |
| Matthew Hope | Ord Minnett Limited |
| Patrick Wilson | Ord Minnett Limited |