Guangdong Green Precision Components Co., Ltd

SZSE:300968 Stok Raporu

Piyasa değeri: CN¥4.4b

Guangdong Green Precision Components Yönetim

Yönetim kriter kontrolleri 2/4

Şu anda CEO hakkında yeterli bilgiye sahip değiliz.

Anahtar bilgiler

Baoyu Wu

İcra Kurulu Başkanı

n/a

Toplam tazminat

CEO maaş yüzdesin/a
CEO görev süresi10.1yrs
CEO sahipliğin/a
Yönetim ortalama görev süresi10.1yrs
Yönetim Kurulu ortalama görev süresi8.6yrs

Son yönetim güncellemeleri

Recent updates

Analiz Makalesi Feb 10

There's Reason For Concern Over Guangdong Green Precision Components Co., Ltd's (SZSE:300968) Massive 27% Price Jump

Guangdong Green Precision Components Co., Ltd ( SZSE:300968 ) shareholders are no doubt pleased to see that the share...
Analiz Makalesi Nov 04

Guangdong Green Precision Components' (SZSE:300968) Problems Go Beyond Weak Profit

The market rallied behind Guangdong Green Precision Components Co., Ltd's ( SZSE:300968 ) stock, leading do a rise in...
Analiz Makalesi Oct 09

There's Reason For Concern Over Guangdong Green Precision Components Co., Ltd's (SZSE:300968) Massive 41% Price Jump

The Guangdong Green Precision Components Co., Ltd ( SZSE:300968 ) share price has done very well over the last month...
Analiz Makalesi Aug 18

Subdued Growth No Barrier To Guangdong Green Precision Components Co., Ltd (SZSE:300968) With Shares Advancing 29%

Guangdong Green Precision Components Co., Ltd ( SZSE:300968 ) shareholders would be excited to see that the share price...
Analiz Makalesi Jun 05

Guangdong Green Precision Components (SZSE:300968) Will Pay A Smaller Dividend Than Last Year

Guangdong Green Precision Components Co., Ltd ( SZSE:300968 ) is reducing its dividend from last year's comparable...
Analiz Makalesi May 01

We Think You Can Look Beyond Guangdong Green Precision Components' (SZSE:300968) Lackluster Earnings

Guangdong Green Precision Components Co., Ltd's ( SZSE:300968 ) recent soft profit numbers didn't appear to worry...
Analiz Makalesi Apr 08

Here's What's Concerning About Guangdong Green Precision Components' (SZSE:300968) Returns On Capital

If you're not sure where to start when looking for the next multi-bagger, there are a few key trends you should keep an...
Analiz Makalesi Mar 04

What Guangdong Green Precision Components Co., Ltd's (SZSE:300968) 25% Share Price Gain Is Not Telling You

Guangdong Green Precision Components Co., Ltd ( SZSE:300968 ) shareholders are no doubt pleased to see that the share...

CEO

Baoyu Wu (59 yo)

10.1yrs
Görev süresi
CN¥640,700
Tazminat

Mr. Baoyu Wu is Non-Independent Director and General Manager of Guangdong Green Precision Components Co., Ltd. from June 2016 and serves as its Chairman since June 2016.


Liderlik Ekibi

İsimPozisyonGörev süresiTazminatSahiplik
Baoyu Wu
Chairman & GM10.1yrsCN¥640.70kVeri yok
Baiqian Zhao
CFO & Accounting Supervisor4yrsCN¥274.80kVeri yok
Yaoqing Jin
Deputy GM & Non-Independent Director7.1yrsCN¥444.00kVeri yok
Yongquan Jiang
Non-Independent Director & Deputy GM10.1yrsCN¥820.20kVeri yok
Bingyuan Tan
Deputy General Managerno dataCN¥320.30kVeri yok
Guochang Bai
Secretary & Director10.1yrsCN¥347.40kVeri yok
10.1yrs
Ortalama Görev Süresi
56yo
Ortalama Yaş

Deneyimli Yönetim: 300968 'un yönetim ekibi deneyimli ve deneyimlidir ( 10.1 yıldır).


Yönetim Kurulu Üyeleri

İsimPozisyonGörev süresiTazminatSahiplik
Baoyu Wu
Chairman & GM10.1yrsCN¥640.70kVeri yok
Yaoqing Jin
Deputy GM & Non-Independent Director7.1yrsCN¥444.00kVeri yok
Yongquan Jiang
Non-Independent Director & Deputy GM4yrsCN¥820.20kVeri yok
Guochang Bai
Secretary & Director10.1yrsCN¥347.40kVeri yok
Shihai Sun
Independent Director1.9yrsCN¥40.20kVeri yok
Baofa Wu
Non-Independent Director10.1yrsCN¥30.00kVeri yok
Weidong Zhang
Non-Independent Director10.1yrsCN¥30.00kVeri yok
Xiaomin Jiang
Non-Employee Supervisor10.1yrsVeri yokVeri yok
Lei Tian
Chairman of the Supervisory Board4yrsVeri yokVeri yok
Xiaomin Jiang
Employee Representative Supervisor10.1yrsVeri yokVeri yok
Lifeng Tan
Independent Director1.9yrsCN¥40.20kVeri yok
Changzhi Yun
Independent Director1.9yrsCN¥40.20kVeri yok
8.6yrs
Ortalama Görev Süresi
52yo
Ortalama Yaş

Deneyimli Yönetim Kurulu: 300968 'nin yönetim kurulu üyeleri deneyimli olarak kabul edilir (ortalama görev süresi 8.6 yıldır).


Şirket Analizi ve Finansal Veri Durumu

VeriSon Güncelleme (UTC saati)
Şirket Analizi2026/07/29 07:54
Gün Sonu Hisse Fiyatı2026/07/29 00:00
Kazançlar2026/03/31
Yıllık Kazançlar2025/12/31

Veri Kaynakları

Şirket analizimizde kullanılan veriler S&P Global Market Intelligence LLC'den alınmıştır. Bu raporu oluşturmak için analiz modelimizde aşağıdaki veriler kullanılmıştır. Veriler normalize edilmiştir, bu da kaynağın mevcut olmasından kaynaklanan bir gecikmeye neden olabilir.

PaketVeriZaman ÇerçevesiÖrnek ABD Kaynağı *
Şirket Finansalları10 yıl
  • Gelir tablosu
  • Nakit akış tablosu
  • Bilanço
Analist Konsensüs Tahminleri+3 yıl
  • Finansal tahminler
  • Analist fiyat hedefleri
Piyasa Fiyatları30 yıl
  • Hisse senedi fiyatları
  • Temettüler, Bölünmeler ve Eylemler
Sahiplik10 yıl
  • En büyük hissedarlar
  • İçeriden öğrenenlerin ticareti
Yönetim10 yıl
  • Liderlik ekibi
  • Yönetim Kurulu
Önemli Gelişmeler10 yıl
  • Şirket duyuruları

* ABD menkul kıymetleri için örnek, ABD dışı için eşdeğer düzenleyici formlar ve kaynaklar kullanılmıştır.

Belirtilmediği sürece tüm finansal veriler yıllık bir döneme dayanmaktadır ancak üç ayda bir güncellenmektedir. Bu, İzleyen On İki Ay (TTM) veya Son On İki Ay (LTM) Verileri olarak bilinir. Daha fazla bilgi edinin.

Analiz Modeli ve Kar Tanesi

Bu raporu oluşturmak için kullanılan analiz modelinin ayrıntılarına Github sayfamızdan ulaşabilirsiniz; ayrıca raporlarımızı nasıl kullanacağınıza dair kılavuzlarımız ve YouTube’da eğitim videolarımız da bulunmaktadır.

Simply Wall St analiz modelini tasarlayan ve oluşturan dünya standartlarındaki ekip hakkında bilgi edinin.

Endüstri ve Sektör Metrikleri

Sektör ve bölüm metriklerimiz Simply Wall St tarafından her 6 saatte bir hesaplanmaktadır, sürecimizin ayrıntıları Github'da mevcuttur.

Analist Kaynakları

Guangdong Green Precision Components Co., Ltd 0 Bu analistlerden 0, raporumuzun girdisi olarak kullanılan gelir veya kazanç tahminlerini sunmuştur. Analistlerin gönderimleri gün boyunca güncellenmektedir.