De winst van Venture is gedaald met een gemiddeld jaarlijks percentage van -7.3%, terwijl de winst van de Electronic -industrie jaarlijks groeide met 3.7%. De inkomsten zijn daalde met een gemiddeld percentage van 4.5% per jaar. Het rendement op het eigen vermogen Venture bedraagt 8.1% en de nettomarge bedraagt 9%.
Belangrijke informatie
-7.34%
Groei van de winst
-7.28%
Groei van de winst per aandeel
Electronic Groei van de industrie
15.34%
Inkomstengroei
-4.54%
Rendement op eigen vermogen
8.14%
Nettomarge
8.95%
Laatste winstupdate
31 Dec 2025
Recente prestatie-updates uit het verleden
Recent updates
Opbrengsten en kosten
Hoe Venture geld verdient en uitgeeft. Gebaseerd op laatst gerapporteerde winst, op LTM-basis.
Inkomsten en omzetgeschiedenis
OTCPK:VEML.Y Opbrengsten, kosten en inkomsten (SGD Millions )
Datum
Inkomsten
Inkomsten
G+A Uitgaven
R&D-uitgaven
31 Dec 25
2,535
227
318
19
30 Sep 25
2,574
231
318
19
30 Jun 25
2,614
234
319
20
31 Mar 25
2,675
240
317
20
31 Dec 24
2,736
245
316
21
30 Sep 24
2,797
251
561
45
30 Jun 24
2,827
254
316
27
31 Mar 24
2,895
258
403
34
31 Dec 23
3,025
270
327
30
30 Sep 23
3,334
301
365
17
30 Jun 23
3,650
335
356
22
31 Mar 23
3,796
359
365
17
31 Dec 22
3,864
370
365
17
30 Sep 22
3,724
366
329
19
30 Jun 22
3,471
346
344
17
31 Mar 22
3,310
331
329
19
31 Dec 21
3,107
312
329
19
30 Sep 21
3,031
304
303
36
30 Jun 21
3,079
307
315
30
31 Mar 21
3,027
302
303
36
31 Dec 20
3,013
297
303
36
30 Sep 20
3,116
307
175
20
30 Jun 20
3,167
312
320
37
31 Mar 20
3,378
333
340
37
31 Dec 19
3,633
363
340
37
30 Sep 19
3,607
375
242
31
30 Jun 19
3,509
370
316
50
31 Mar 19
3,557
377
319
75
31 Dec 18
3,485
370
317
83
30 Sep 18
3,665
405
328
91
30 Jun 18
3,957
436
338
85
31 Mar 18
4,017
408
345
57
31 Dec 17
4,005
373
346
50
30 Sep 17
3,773
284
333
39
30 Jun 17
3,416
220
323
37
31 Mar 17
3,087
193
300
36
31 Dec 16
2,874
181
285
37
30 Sep 16
2,714
171
275
33
30 Jun 16
2,701
165
269
35
31 Mar 16
2,679
157
264
37
31 Dec 15
2,657
154
262
42
30 Sep 15
2,637
85
265
45
30 Jun 15
2,543
80
261
41
Kwaliteitswinsten: VEML.Y heeft hoge kwaliteitsinkomsten.
Groeiende winstmarge: De huidige netto winstmarges (9%) VEML.Y } zijn lager dan vorig jaar (9%).
Analyse vrije kasstroom versus winst
Analyse van de winstgroei in het verleden
Winsttrend: De winst van VEML.Y is de afgelopen 5 jaar met 7.3% per jaar gedaald.
Versnelling van de groei: De winstgroei VEML.Y is het afgelopen jaar negatief geweest en kan daarom niet worden vergeleken met het 5-jarig gemiddelde.
Winst versus industrie: VEML.Y had het afgelopen jaar een negatieve winstgroei ( -7.4% ), waardoor het moeilijk is om te vergelijken met het branchegemiddelde Electronic ( 12.5% ).
Rendement op eigen vermogen
Hoge ROE: Het Rendement op eigen vermogen ( 8.1% ) van VEML.Y wordt als laag beschouwd.
Rendement op activa
Rendement op geïnvesteerd vermogen
Ontdek sterk presterende bedrijven uit het verleden
7D
1Y
7D
1Y
7D
1Y
Bedrijfsanalyse en status van financiële gegevens
Gegevens
Laatst bijgewerkt (UTC-tijd)
Bedrijfsanalyse
2026/05/15 04:22
Aandelenkoers aan het einde van de dag
2026/05/12 00:00
Inkomsten
2025/12/31
Jaarlijkse inkomsten
2025/12/31
Gegevensbronnen
De gegevens die gebruikt zijn in onze bedrijfsanalyse zijn afkomstig van S&P Global Market Intelligence LLC. De volgende gegevens worden gebruikt in ons analysemodel om dit rapport te genereren. De gegevens zijn genormaliseerd, waardoor er een vertraging kan optreden voordat de bron beschikbaar is.
* Voorbeeld voor effecten uit de VS, voor niet-Amerikaanse effecten worden gelijkwaardige formulieren en bronnen gebruikt.
Tenzij anders vermeld zijn alle financiële gegevens gebaseerd op een jaarperiode, maar worden ze elk kwartaal bijgewerkt. Dit staat bekend als Trailing Twelve Month (TTM) of Last Twelve Month (LTM) gegevens. Meer informatie.
Analysemodel en Snowflake
Details van het analysemodel dat is gebruikt om dit rapport te genereren zijn beschikbaar op onze Github-pagina. We hebben ook handleidingen over hoe je onze rapporten kunt gebruiken en tutorials op YouTube.
Leer meer over het team van wereldklasse dat het Simply Wall St-analysemodel heeft ontworpen en gebouwd.
Industrie en sector
Onze industrie- en sectormetrics worden elke 6 uur berekend door Simply Wall St, details van ons proces zijn beschikbaar op Github.
Bronnen van analisten
Venture Corporation Limited wordt gevolgd door 12 analisten. 9 van deze analisten hebben de schattingen van de omzet of winst ingediend die zijn gebruikt als input voor ons rapport. Inzendingen van analisten worden de hele dag door bijgewerkt.