Actelis Networks (ASNS) Aandelenoverzicht
Actelis Networks, Inc. houdt zich bezig met het ontwerp, de ontwikkeling, productie en marketing van cyber-hardened en hybride glasvezelnetwerkoplossingen voor IoT- en telecommunicatieoverheidsinstellingen en bedrijven in Noord-Amerika, Europa, het Midden-Oosten, Afrika en Azië-Pacific. Meer informatie
| Sneeuwvlok Score | |
|---|---|
| Waardering | 2/6 |
| Toekomstige groei | 2/6 |
| Prestaties in het verleden | 0/6 |
| Financiële gezondheid | 5/6 |
| Dividenden | 0/6 |
Beloningen
Risicoanalyse
+ 2 meer risico's
ASNS Community Fair Values
See what 11 others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
Analyst Price Targets
Actelis Networks, Inc. Concurrenten
Prijsgeschiedenis en prestaties
| Historische aandelenkoersen | |
|---|---|
| Huidige aandelenkoers | US$0.086 |
| 52 Week Hoogtepunt | US$8.60 |
| 52 Week Laag | US$0.03 |
| Bèta | 0.59 |
| 1 maand verandering | -0.78% |
| 3 maanden verandering | -52.83% |
| 1 Jaar Verandering | -98.85% |
| 3 jaar verandering | -99.66% |
| 5 jaar verandering | n/a |
| Verandering sinds IPO | -99.90% |
Recent nieuws en updates
ASNS: Infrastructure Contracts Will Support Future Upside Despite Nasdaq Delisting Risk
Analysts have modestly adjusted their price target on Actelis Networks to $3.00, citing updated assumptions for discount rate, revenue growth, profit margin, and future P/E that refine their view of the stock’s risk and earnings potential. What's in the News Nasdaq has denied Actelis Networks' appeal of an earlier delisting notice tied to the minimum bid price requirement, with trading on Nasdaq suspended on April 10, 2026.ASNS: Infrastructure Contract Wins Will Drive Future Upside Despite Delisting
Analysts have adjusted their price target for Actelis Networks to reflect updated inputs for fair value at $3.00, discount rate at 9.25%, revenue growth at a very large rate, profit margin at 5.08%, and a future P/E of 65.49. This frames a revised view on the stock's risk and return trade off.ASNS: Air Force Pilot Success And Delisting Transition Will Drive Future Upside
Actelis Networks' latest analyst price target has been revised to $3.00, with analysts citing updated fair value and discount rate assumptions, along with a slightly higher future P/E estimate, as the key drivers of this change. What's in the News Actelis’ hybrid fiber Ethernet technology was deployed in a U.S. Air Force pilot, where it supported mission critical sensors at a base and was selected over satellite, microwave, and 5G alternatives based on technical validation and cost analysis (Client Announcement).ASNS: Delisting Overhang Will Shape Future Upside From Infrastructure Orders
Analysts have lowered their fair value estimate for Actelis Networks from $5 to $3, citing updated assumptions regarding discount rates, revenue growth, profit margins, and a higher future P/E multiple in their revised models. What's in the News Nasdaq notified Actelis Networks of its intent to delist the company’s securities after the shares did not meet the minimum US$1.00 bid price requirement.Recent updates
Rendement voor aandeelhouders
| ASNS | US Communications | US Markt | |
|---|---|---|---|
| 7D | -4.7% | 5.8% | 1.3% |
| 1Y | -98.8% | 96.7% | 27.7% |
Rendement versus industrie: ASNS presteerde slechter dan de US Communications -sector, die het afgelopen jaar een rendement van 96.7 % opleverde.
Rendement versus markt: ASNS presteerde slechter dan US Market, dat het afgelopen jaar een rendement van 27.7 % opleverde.
Prijsvolatiliteit
| ASNS volatility | |
|---|---|
| ASNS Average Weekly Movement | 65.1% |
| Communications Industry Average Movement | 9.5% |
| Market Average Movement | 7.2% |
| 10% most volatile stocks in US Market | 16.6% |
| 10% least volatile stocks in US Market | 3.0% |
Stabiele aandelenkoers: De aandelenkoers van ASNS is de afgelopen 3 maanden volatiel geweest in vergelijking met de US markt.
Volatiliteit in de loop van de tijd: De wekelijkse volatiliteit van ASNS is het afgelopen jaar gestegen van 37% naar 65%.
Over het bedrijf
| Opgericht | Werknemers | CEO | Website |
|---|---|---|---|
| 1998 | 39 | Tuvia Barlev | actelis.com |
Actelis Networks, Inc. houdt zich bezig met het ontwerp, de ontwikkeling, productie en marketing van cyber-hardened en hybride glasvezelnetwerkoplossingen voor IoT- en telecommunicatie-overheidsinstellingen en bedrijven in Noord-Amerika, Europa, het Midden-Oosten, Afrika en Azië-Pacific. Het bedrijf biedt breedbandtoegangsapparatuur voor koper- en glasvezelnetwerken en snel inzetbare netwerkoplossingen voor wide-area IoT-toepassingen, waaronder federale en militaire, staats- en lokale overheden, intelligente verkeerssystemen, nutsbedrijven, spoorwegen, telecom en campustoepassingen. Het bedrijf levert ook schakelapparatuur; ethernet-toegangsapparatuur; netwerkaggregators; breedbandversterkers; repeaters; behuizingen; MetaShield, een op SaaS AI gebaseerd softwareplatform voor cyberbeveiliging en operationele continuïteitbewaking en -beperking; en Advanced MetaLIGHT/Gigaline elementbeheersystemen, waarmee beheer, bewaking, onderhoud en configuratie van de geïnstalleerde apparatuur in het netwerk op afstand mogelijk is.
Actelis Networks, Inc. Samenvatting
| ASNS fundamentele statistieken | |
|---|---|
| Marktkapitalisatie | US$2.32m |
| Inkomsten(TTM) | -US$8.86m |
| Inkomsten(TTM) | US$3.91m |
Is ASNS overgewaardeerd?
Zie Reële waarde en waarderingsanalyseInkomsten en omzet
| ASNS resultatenrekening (TTM) | |
|---|---|
| Inkomsten | US$3.91m |
| Kosten van inkomsten | US$2.71m |
| Brutowinst | US$1.20m |
| Overige uitgaven | US$10.06m |
| Inkomsten | -US$8.86m |
Laatst gerapporteerde inkomsten
Mar 31, 2026
Volgende inkomensdatum
n.v.t.
| Winst per aandeel (EPS) | -0.34 |
| Brutomarge | 30.76% |
| Nettowinstmarge | -226.64% |
| Schuld/Eigen Vermogen Verhouding | 2.4% |
Hoe presteerde ASNS op de lange termijn?
Bekijk historische prestaties en vergelijkingBedrijfsanalyse en status van financiële gegevens
| Gegevens | Laatst bijgewerkt (UTC-tijd) |
|---|---|
| Bedrijfsanalyse | 2026/05/27 13:18 |
| Aandelenkoers aan het einde van de dag | 2026/05/27 00:00 |
| Inkomsten | 2026/03/31 |
| Jaarlijkse inkomsten | 2025/12/31 |
Gegevensbronnen
De gegevens die gebruikt zijn in onze bedrijfsanalyse zijn afkomstig van S&P Global Market Intelligence LLC. De volgende gegevens worden gebruikt in ons analysemodel om dit rapport te genereren. De gegevens zijn genormaliseerd, waardoor er een vertraging kan optreden voordat de bron beschikbaar is.
| Pakket | Gegevens | Tijdframe | Voorbeeld Amerikaanse bron * |
|---|---|---|---|
| Financiële gegevens bedrijf | 10 jaar |
| |
| Consensus schattingen analisten | +3 jaar |
|
|
| Marktprijzen | 30 jaar |
| |
| Eigendom | 10 jaar |
| |
| Beheer | 10 jaar |
| |
| Belangrijkste ontwikkelingen | 10 jaar |
|
* Voorbeeld voor effecten uit de VS, voor niet-Amerikaanse effecten worden gelijkwaardige formulieren en bronnen gebruikt.
Tenzij anders vermeld zijn alle financiële gegevens gebaseerd op een jaarperiode, maar worden ze elk kwartaal bijgewerkt. Dit staat bekend als Trailing Twelve Month (TTM) of Last Twelve Month (LTM) gegevens. Meer informatie.
Analysemodel en Snowflake
Details van het analysemodel dat is gebruikt om dit rapport te genereren zijn beschikbaar op onze Github-pagina. We hebben ook handleidingen over hoe je onze rapporten kunt gebruiken en tutorials op YouTube.
Leer meer over het team van wereldklasse dat het Simply Wall St-analysemodel heeft ontworpen en gebouwd.
Industrie en sector
Onze industrie- en sectormetrics worden elke 6 uur berekend door Simply Wall St, details van ons proces zijn beschikbaar op Github.
Bronnen van analisten
Actelis Networks, Inc. wordt gevolgd door 1 analisten. 1 van deze analisten hebben de schattingen van de omzet of winst ingediend die zijn gebruikt als input voor ons rapport. Inzendingen van analisten worden de hele dag door bijgewerkt.
| Analist | Instelling |
|---|---|
| Theodore O'Neill | Litchfield Hills Research, LLC |