Mirion Technologies (MIR) Aandelenoverzicht
Mirion Technologies, Inc. levert producten en diensten voor stralingsdetectie, -meting, -analyse en -bewaking in Noord-Amerika, Europa en Azië. Meer informatie
| Sneeuwvlok Score | |
|---|---|
| Waardering | 2/6 |
| Toekomstige groei | 3/6 |
| Prestaties in het verleden | 2/6 |
| Financiële gezondheid | 2/6 |
| Dividenden | 0/6 |
Beloningen
Risicoanalyse
MIR Community Fair Values
See what 14 others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
Analyst Price Targets
Mirion Technologies, Inc. Concurrenten
Prijsgeschiedenis en prestaties
| Historische aandelenkoersen | |
|---|---|
| Huidige aandelenkoers | US$18.28 |
| 52 Week Hoogtepunt | US$30.28 |
| 52 Week Laag | US$16.43 |
| Bèta | 1.07 |
| 1 maand verandering | -2.04% |
| 3 maanden verandering | -15.41% |
| 1 Jaar Verandering | -4.29% |
| 3 jaar verandering | 124.29% |
| 5 jaar verandering | 76.11% |
| Verandering sinds IPO | 83.72% |
Recent nieuws en updates
MIR: Artemis II Role And 2026 Guidance Will Drive Long Term Upside
Analysts have reduced their price target for Mirion Technologies slightly, to $27.90 from $28.10, reflecting updated assumptions for the discount rate, revenue growth, profit margins, and future P/E expectations. What's in the News Mirion Technologies reaffirmed earnings guidance for the fiscal year ending December 31, 2026, including an outlook for revenue growth of approximately 22% to 24%, which factors in foreign exchange and acquisition related tailwinds (company guidance).Solid Earnings Reflect Mirion Technologies' (NYSE:MIR) Strength As A Business
Even though Mirion Technologies, Inc.'s ( NYSE:MIR ) recent earnings release was robust, the market didn't seem to...Recent updates
Rendement voor aandeelhouders
| MIR | US Electronic | US Markt | |
|---|---|---|---|
| 7D | -0.4% | 1.7% | 1.5% |
| 1Y | -4.3% | 98.6% | 28.6% |
Rendement versus industrie: MIR presteerde slechter dan de US Electronic -sector, die het afgelopen jaar een rendement van 98.6 % opleverde.
Rendement versus markt: MIR presteerde slechter dan US Market, dat het afgelopen jaar een rendement van 28.6 % opleverde.
Prijsvolatiliteit
| MIR volatility | |
|---|---|
| MIR Average Weekly Movement | 7.1% |
| Electronic Industry Average Movement | 9.2% |
| Market Average Movement | 7.2% |
| 10% most volatile stocks in US Market | 16.8% |
| 10% least volatile stocks in US Market | 3.0% |
Stabiele aandelenkoers: MIR heeft de afgelopen 3 maanden geen significante prijsvolatiliteit gekend vergeleken met de US markt.
Volatiliteit in de loop van de tijd: De wekelijkse volatiliteit ( 7% ) van MIR is het afgelopen jaar stabiel geweest.
Over het bedrijf
| Opgericht | Werknemers | CEO | Website |
|---|---|---|---|
| 2005 | 3,281 | Tom Logan | www.mirion.com |
Mirion Technologies, Inc. levert stralingsdetectie-, meet-, analyse- en monitoringproducten en -diensten in Noord-Amerika, Europa en Azië. Het is actief in twee segmenten, Medisch en Nucleair & Veiligheid. Het medische segment biedt oplossingen voor kwaliteitsborging en dosimetrie in de oncologie; oplossingen voor patiëntveiligheid voor diagnostische beeldvorming en radiotherapiecentra; oplossingen voor kwaliteitsborging in de radiotherapie voor het kalibreren en verifiëren van de nauwkeurigheid van beeldvorming en behandeling; en radionuclidetherapieproducten voor nucleaire geneeskundige toepassingen, zoals productbehandeling, medische beeldvormingsmeubelen en revalidatieproducten.
Mirion Technologies, Inc. Samenvatting
| MIR fundamentele statistieken | |
|---|---|
| Marktkapitalisatie | US$4.28b |
| Inkomsten(TTM) | US$25.10m |
| Inkomsten(TTM) | US$981.00m |
Is MIR overgewaardeerd?
Zie Reële waarde en waarderingsanalyseInkomsten en omzet
| MIR resultatenrekening (TTM) | |
|---|---|
| Inkomsten | US$981.00m |
| Kosten van inkomsten | US$519.10m |
| Brutowinst | US$461.90m |
| Overige uitgaven | US$436.80m |
| Inkomsten | US$25.10m |
Laatst gerapporteerde inkomsten
Mar 31, 2026
Volgende inkomensdatum
n.v.t.
| Winst per aandeel (EPS) | 0.10 |
| Brutomarge | 47.08% |
| Nettowinstmarge | 2.56% |
| Schuld/Eigen Vermogen Verhouding | 63.6% |
Hoe presteerde MIR op de lange termijn?
Bekijk historische prestaties en vergelijkingBedrijfsanalyse en status van financiële gegevens
| Gegevens | Laatst bijgewerkt (UTC-tijd) |
|---|---|
| Bedrijfsanalyse | 2026/05/29 16:08 |
| Aandelenkoers aan het einde van de dag | 2026/05/29 00:00 |
| Inkomsten | 2026/03/31 |
| Jaarlijkse inkomsten | 2025/12/31 |
Gegevensbronnen
De gegevens die gebruikt zijn in onze bedrijfsanalyse zijn afkomstig van S&P Global Market Intelligence LLC. De volgende gegevens worden gebruikt in ons analysemodel om dit rapport te genereren. De gegevens zijn genormaliseerd, waardoor er een vertraging kan optreden voordat de bron beschikbaar is.
| Pakket | Gegevens | Tijdframe | Voorbeeld Amerikaanse bron * |
|---|---|---|---|
| Financiële gegevens bedrijf | 10 jaar |
| |
| Consensus schattingen analisten | +3 jaar |
|
|
| Marktprijzen | 30 jaar |
| |
| Eigendom | 10 jaar |
| |
| Beheer | 10 jaar |
| |
| Belangrijkste ontwikkelingen | 10 jaar |
|
* Voorbeeld voor effecten uit de VS, voor niet-Amerikaanse effecten worden gelijkwaardige formulieren en bronnen gebruikt.
Tenzij anders vermeld zijn alle financiële gegevens gebaseerd op een jaarperiode, maar worden ze elk kwartaal bijgewerkt. Dit staat bekend als Trailing Twelve Month (TTM) of Last Twelve Month (LTM) gegevens. Meer informatie.
Analysemodel en Snowflake
Details van het analysemodel dat is gebruikt om dit rapport te genereren zijn beschikbaar op onze Github-pagina. We hebben ook handleidingen over hoe je onze rapporten kunt gebruiken en tutorials op YouTube.
Leer meer over het team van wereldklasse dat het Simply Wall St-analysemodel heeft ontworpen en gebouwd.
Industrie en sector
Onze industrie- en sectormetrics worden elke 6 uur berekend door Simply Wall St, details van ons proces zijn beschikbaar op Github.
Bronnen van analisten
Mirion Technologies, Inc. wordt gevolgd door 12 analisten. 8 van deze analisten hebben de schattingen van de omzet of winst ingediend die zijn gebruikt als input voor ons rapport. Inzendingen van analisten worden de hele dag door bijgewerkt.
| Analist | Instelling |
|---|---|
| Quinn Fredrickson | Baird |
| Robert Mason | Baird |
| Yuan Zhi | B. Riley Securities, Inc. |