CS Disco (LAW) Aandelenoverzicht
CS Disco, Inc. levert cloud-native en door kunstmatige intelligentie aangedreven juridische producten voor juridische holdings, juridische verzoeken, ediscovery, het nakijken van juridische documenten en case management in de Verenigde Staten en internationaal. Meer informatie
| Sneeuwvlok Score | |
|---|---|
| Waardering | 4/6 |
| Toekomstige groei | 0/6 |
| Prestaties in het verleden | 0/6 |
| Financiële gezondheid | 5/6 |
| Dividenden | 0/6 |
Beloningen
Risicoanalyse
LAW Community Fair Values
See what others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
Analyst Price Targets
Top Community Narratives
CS Disco, Inc. Concurrenten
Prijsgeschiedenis en prestaties
| Historische aandelenkoersen | |
|---|---|
| Huidige aandelenkoers | US$3.79 |
| 52 Week Hoogtepunt | US$9.11 |
| 52 Week Laag | US$2.45 |
| Bèta | 1.96 |
| 1 maand verandering | -8.23% |
| 3 maanden verandering | 37.32% |
| 1 Jaar Verandering | -3.81% |
| 3 jaar verandering | -53.15% |
| 5 jaar verandering | n/a |
| Verandering sinds IPO | -90.76% |
Recent nieuws en updates
LAW: Accelerating AI Adoption And Platform Expansion Will Support Future Upside
Analysts have trimmed their average price target on CS Disco to $6 from $9, citing a reset in expectations even as the latest quarter showed total revenue growth of 11% and software revenue growth of 14%, marking a third straight quarter of accelerating normalized growth. Analyst Commentary Bullish analysts described the latest quarter as solid, pointing to total revenue growth of 11% and software revenue growth of 14% as support for their constructive stance on CS Disco, even as the average price target reset to US$6.US$6.67: That's What Analysts Think CS Disco, Inc. (NYSE:LAW) Is Worth After Its Latest Results
As you might know, CS Disco, Inc. ( NYSE:LAW ) just kicked off its latest first-quarter results with some very strong...LAW: Accelerating AI Platform Adoption And Platform Expansion Will Support Future Upside
Analysts have reduced their average price target on CS Disco from $9 to $6, citing a reset in expectations. They still acknowledge recent 11% total revenue growth and 14% software revenue growth as positives in the latest quarter.Recent updates
Rendement voor aandeelhouders
| LAW | US Software | US Markt | |
|---|---|---|---|
| 7D | 3.0% | 0.3% | 1.2% |
| 1Y | -3.8% | -6.6% | 28.7% |
Rendement versus industrie: LAW overtrof de US Software industrie, die het afgelopen jaar een rendement -6.6 % opleverde.
Rendement versus markt: LAW presteerde slechter dan US Market, dat het afgelopen jaar een rendement van 28.7 % opleverde.
Prijsvolatiliteit
| LAW volatility | |
|---|---|
| LAW Average Weekly Movement | 13.4% |
| Software Industry Average Movement | 9.3% |
| Market Average Movement | 7.2% |
| 10% most volatile stocks in US Market | 16.4% |
| 10% least volatile stocks in US Market | 3.1% |
Stabiele aandelenkoers: De aandelenkoers van LAW is de afgelopen 3 maanden volatiel geweest in vergelijking met de US markt.
Volatiliteit in de loop van de tijd: De wekelijkse volatiliteit ( 13% ) van LAW is het afgelopen jaar stabiel geweest, maar is nog steeds hoger dan 75% van de aandelen US.
Over het bedrijf
| Opgericht | Werknemers | CEO | Website |
|---|---|---|---|
| 2012 | 577 | Eric Friedrichsen | www.csdisco.com |
CS Disco, Inc. levert cloud-native en door kunstmatige intelligentie aangedreven juridische producten voor legal hold, legal request, ediscovery, legal document review en case management in de Verenigde Staten en internationaal. Het bedrijf biedt DISCO Hold, dat het handmatige werk automatiseert om te voldoen aan bewaarplichten, gegevens te bewaren, bewaarders op de hoogte te stellen, bewaarplichten bij te houden met een audit trail en gegevens te verzamelen; DISCO Request, dat het beantwoorden van juridische verzoeken automatiseert, zoals verzoeken tot betekening van processen, dagvaardingen en rechtshandhavingsverzoeken; en DISCO Ediscovery, dat het ediscovery-proces automatiseert en juridische afdelingen verlost van handmatige taken die gepaard gaan met het verzamelen, verwerken, verrijken, zoeken, beoordelen, analyseren, produceren en gebruiken van bedrijfsgegevens die in het geding zijn in juridische zaken. Het bedrijf biedt ook DISCO Review, een AI-ondersteunde documentbeoordeling die juridische documentbeoordelingen levert; en DISCO Case Builder waarmee juridische professionals kunnen samenwerken in verschillende teams door een enkele plaats te bieden voor het zoeken, organiseren en beoordelen van getuigenverklaringen en andere belangrijke juridische gegevens.
CS Disco, Inc. Samenvatting
| LAW fundamentele statistieken | |
|---|---|
| Marktkapitalisatie | US$246.28m |
| Inkomsten(TTM) | -US$42.60m |
| Inkomsten(TTM) | US$162.08m |
Is LAW overgewaardeerd?
Zie Reële waarde en waarderingsanalyseInkomsten en omzet
| LAW resultatenrekening (TTM) | |
|---|---|
| Inkomsten | US$162.08m |
| Kosten van inkomsten | US$40.72m |
| Brutowinst | US$121.36m |
| Overige uitgaven | US$163.95m |
| Inkomsten | -US$42.60m |
Laatst gerapporteerde inkomsten
Mar 31, 2026
Volgende inkomensdatum
n.v.t.
| Winst per aandeel (EPS) | -0.66 |
| Brutomarge | 74.88% |
| Nettowinstmarge | -26.28% |
| Schuld/Eigen Vermogen Verhouding | 0% |
Hoe presteerde LAW op de lange termijn?
Bekijk historische prestaties en vergelijkingBedrijfsanalyse en status van financiële gegevens
| Gegevens | Laatst bijgewerkt (UTC-tijd) |
|---|---|
| Bedrijfsanalyse | 2026/05/26 21:28 |
| Aandelenkoers aan het einde van de dag | 2026/05/26 00:00 |
| Inkomsten | 2026/03/31 |
| Jaarlijkse inkomsten | 2025/12/31 |
Gegevensbronnen
De gegevens die gebruikt zijn in onze bedrijfsanalyse zijn afkomstig van S&P Global Market Intelligence LLC. De volgende gegevens worden gebruikt in ons analysemodel om dit rapport te genereren. De gegevens zijn genormaliseerd, waardoor er een vertraging kan optreden voordat de bron beschikbaar is.
| Pakket | Gegevens | Tijdframe | Voorbeeld Amerikaanse bron * |
|---|---|---|---|
| Financiële gegevens bedrijf | 10 jaar |
| |
| Consensus schattingen analisten | +3 jaar |
|
|
| Marktprijzen | 30 jaar |
| |
| Eigendom | 10 jaar |
| |
| Beheer | 10 jaar |
| |
| Belangrijkste ontwikkelingen | 10 jaar |
|
* Voorbeeld voor effecten uit de VS, voor niet-Amerikaanse effecten worden gelijkwaardige formulieren en bronnen gebruikt.
Tenzij anders vermeld zijn alle financiële gegevens gebaseerd op een jaarperiode, maar worden ze elk kwartaal bijgewerkt. Dit staat bekend als Trailing Twelve Month (TTM) of Last Twelve Month (LTM) gegevens. Meer informatie.
Analysemodel en Snowflake
Details van het analysemodel dat is gebruikt om dit rapport te genereren zijn beschikbaar op onze Github-pagina. We hebben ook handleidingen over hoe je onze rapporten kunt gebruiken en tutorials op YouTube.
Leer meer over het team van wereldklasse dat het Simply Wall St-analysemodel heeft ontworpen en gebouwd.
Industrie en sector
Onze industrie- en sectormetrics worden elke 6 uur berekend door Simply Wall St, details van ons proces zijn beschikbaar op Github.
Bronnen van analisten
CS Disco, Inc. wordt gevolgd door 8 analisten. 3 van deze analisten hebben de schattingen van de omzet of winst ingediend die zijn gebruikt als input voor ons rapport. Inzendingen van analisten worden de hele dag door bijgewerkt.
| Analist | Instelling |
|---|---|
| David Hynes | Canaccord Genuity |
| Tyler Radke | Citigroup Inc |
| Brent Thill | Jefferies LLC |