Fastly (FSLY) Aandelenoverzicht
Fastly, Inc. exploiteert een edge cloud platform voor het verwerken, serveren en beveiligen van de applicaties van haar klanten in de Verenigde Staten, Azië-Pacific, Europa en internationaal. Meer informatie
| Sneeuwvlok Score | |
|---|---|
| Waardering | 2/6 |
| Toekomstige groei | 0/6 |
| Prestaties in het verleden | 0/6 |
| Financiële gezondheid | 6/6 |
| Dividenden | 0/6 |
Beloningen
Risicoanalyse
FSLY Community Fair Values
See what 47 others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
Analyst Price Targets
Top Community Narratives
Fastly, Inc. Concurrenten
Prijsgeschiedenis en prestaties
| Historische aandelenkoersen | |
|---|---|
| Huidige aandelenkoers | US$17.77 |
| 52 Week Hoogtepunt | US$34.82 |
| 52 Week Laag | US$6.29 |
| Bèta | 0.49 |
| 1 maand verandering | -36.71% |
| 3 maanden verandering | -16.08% |
| 1 Jaar Verandering | 144.02% |
| 3 jaar verandering | 7.73% |
| 5 jaar verandering | -62.45% |
| Verandering sinds IPO | -25.95% |
Recent nieuws en updates
FSLY: Future Returns Will Hinge On Delivering Against Upgraded Guidance Expectations
Fastly's updated fair value estimate has moved by about $5 per share, with analysts pointing to a higher assumed future P/E, slightly adjusted revenue growth and profit margin expectations, and a modestly lower discount rate following a mix of recent upgrades, downgrades, and target changes across the Street. Analyst Commentary Recent Street research on Fastly presents a mixed picture, with some analysts leaning more positive on execution and valuation, while others highlight risks that could affect how the stock is priced.Fastly: Transformation Underway As Margins Rise
Summary Fastly is delivering robust growth and margin expansion, driven by AI-native products like Fastly Compute and strong security offerings. FSLY's consumption-based pricing model shields it from SaaS sector headwinds, supporting rising net retention rates even in a challenging macro environment. Security products now comprise 22% of revenue, growing nearly 50% y/y, further diversifying FSLY's growth drivers beyond AI compute. I reiterate a "buy" rating, citing improved fundamentals, scalable margins, and a modest valuation with an enterprise value of $2.61 billion. Read the full article on Seeking AlphaRecent updates
Rendement voor aandeelhouders
| FSLY | US IT | US Markt | |
|---|---|---|---|
| 7D | 8.9% | 13.4% | 1.6% |
| 1Y | 144.0% | 5.7% | 28.5% |
Rendement versus industrie: FSLY overtrof de US IT industrie, die het afgelopen jaar een rendement 5.7 % opleverde.
Rendement versus markt: FSLY overtrof de US markt, die het afgelopen jaar een rendement opleverde van 28.5 %.
Prijsvolatiliteit
| FSLY volatility | |
|---|---|
| FSLY Average Weekly Movement | 19.2% |
| IT Industry Average Movement | 11.0% |
| Market Average Movement | 7.2% |
| 10% most volatile stocks in US Market | 16.8% |
| 10% least volatile stocks in US Market | 3.0% |
Stabiele aandelenkoers: De aandelenkoers van FSLY is de afgelopen 3 maanden volatiel geweest in vergelijking met de US markt.
Volatiliteit in de loop van de tijd: De wekelijkse volatiliteit ( 19% ) van FSLY is het afgelopen jaar stabiel geweest, maar is nog steeds hoger dan 75% van de aandelen US.
Over het bedrijf
| Opgericht | Werknemers | CEO | Website |
|---|---|---|---|
| 2011 | 1,140 | Kip Compton | www.fastly.com |
Fastly, Inc. exploiteert een edge cloud-platform voor het verwerken, serveren en beveiligen van de applicaties van haar klanten in de Verenigde Staten, Azië-Pacific, Europa en internationaal. De edge cloud is een categorie van Infrastructure as a Service waarmee ontwikkelaars digitale ervaringen kunnen bouwen, beveiligen en leveren aan de rand van het internet. Het bedrijf biedt netwerkdiensten om de levering van web- en applicatieverkeer te versnellen en te optimaliseren; content delivery network, zoals dynamische siteversnelling, origin shield, instant purge, surrogaatsleutels, programmatische controle, contentcompressie, betrouwbaarheidsfuncties, fanout, domainr, moderne protocollen en prestatiediensten; staging-omgeving; en video-/streamingoplossingen en -diensten, waaronder live streaming, monitoring van live-evenementen, video-on-demand, cache-reservering en mediaschild.
Fastly, Inc. Samenvatting
| FSLY fundamentele statistieken | |
|---|---|
| Marktkapitalisatie | US$2.78b |
| Inkomsten(TTM) | -US$103.05m |
| Inkomsten(TTM) | US$652.57m |
Is FSLY overgewaardeerd?
Zie Reële waarde en waarderingsanalyseInkomsten en omzet
| FSLY resultatenrekening (TTM) | |
|---|---|
| Inkomsten | US$652.57m |
| Kosten van inkomsten | US$264.98m |
| Brutowinst | US$387.59m |
| Overige uitgaven | US$490.64m |
| Inkomsten | -US$103.05m |
Laatst gerapporteerde inkomsten
Mar 31, 2026
Volgende inkomensdatum
n.v.t.
| Winst per aandeel (EPS) | -0.66 |
| Brutomarge | 59.39% |
| Nettowinstmarge | -15.79% |
| Schuld/Eigen Vermogen Verhouding | 33.1% |
Hoe presteerde FSLY op de lange termijn?
Bekijk historische prestaties en vergelijkingBedrijfsanalyse en status van financiële gegevens
| Gegevens | Laatst bijgewerkt (UTC-tijd) |
|---|---|
| Bedrijfsanalyse | 2026/05/31 21:45 |
| Aandelenkoers aan het einde van de dag | 2026/05/29 00:00 |
| Inkomsten | 2026/03/31 |
| Jaarlijkse inkomsten | 2025/12/31 |
Gegevensbronnen
De gegevens die gebruikt zijn in onze bedrijfsanalyse zijn afkomstig van S&P Global Market Intelligence LLC. De volgende gegevens worden gebruikt in ons analysemodel om dit rapport te genereren. De gegevens zijn genormaliseerd, waardoor er een vertraging kan optreden voordat de bron beschikbaar is.
| Pakket | Gegevens | Tijdframe | Voorbeeld Amerikaanse bron * |
|---|---|---|---|
| Financiële gegevens bedrijf | 10 jaar |
| |
| Consensus schattingen analisten | +3 jaar |
|
|
| Marktprijzen | 30 jaar |
| |
| Eigendom | 10 jaar |
| |
| Beheer | 10 jaar |
| |
| Belangrijkste ontwikkelingen | 10 jaar |
|
* Voorbeeld voor effecten uit de VS, voor niet-Amerikaanse effecten worden gelijkwaardige formulieren en bronnen gebruikt.
Tenzij anders vermeld zijn alle financiële gegevens gebaseerd op een jaarperiode, maar worden ze elk kwartaal bijgewerkt. Dit staat bekend als Trailing Twelve Month (TTM) of Last Twelve Month (LTM) gegevens. Meer informatie.
Analysemodel en Snowflake
Details van het analysemodel dat is gebruikt om dit rapport te genereren zijn beschikbaar op onze Github-pagina. We hebben ook handleidingen over hoe je onze rapporten kunt gebruiken en tutorials op YouTube.
Leer meer over het team van wereldklasse dat het Simply Wall St-analysemodel heeft ontworpen en gebouwd.
Industrie en sector
Onze industrie- en sectormetrics worden elke 6 uur berekend door Simply Wall St, details van ons proces zijn beschikbaar op Github.
Bronnen van analisten
Fastly, Inc. wordt gevolgd door 15 analisten. 11 van deze analisten hebben de schattingen van de omzet of winst ingediend die zijn gebruikt als input voor ons rapport. Inzendingen van analisten worden de hele dag door bijgewerkt.
| Analist | Instelling |
|---|---|
| Tal Liani | BofA Global Research |
| Madeline Brooks | BofA Global Research |
| Fatima Boolani | Citigroup Inc |