This company has been acquired
Tyme Technologies Balans Gezondheid
Financiële gezondheid criteriumcontroles 6/6
Belangrijke informatie
0%
Verhouding schuld/eigen vermogen
US$0
Schuld
| Rente dekkingsratio | n/a |
| Contant | US$77.11m |
| Aandelen | US$74.14m |
| Totaal verplichtingen | US$6.02m |
| Totaal activa | US$80.16m |
Recente financiële gezondheidsupdates
We Think Tyme Technologies (NASDAQ:TYME) Can Afford To Drive Business Growth
There's no doubt that money can be made by owning shares of unprofitable businesses. For example, biotech and mining...We Think Tyme Technologies (NASDAQ:TYME) Can Afford To Drive Business Growth
Even when a business is losing money, it's possible for shareholders to make money if they buy a good business at the...Here's Why We're Not Too Worried About Tyme Technologies' (NASDAQ:TYME) Cash Burn Situation
Even when a business is losing money, it's possible for shareholders to make money if they buy a good business at the...We're Not Very Worried About Tyme Technologies' (NASDAQ:TYME) Cash Burn Rate
Just because a business does not make any money, does not mean that the stock will go down. For example, although...Here's Why We're Watching Tyme Technologies' (NASDAQ:TYME) Cash Burn Situation
There's no doubt that money can be made by owning shares of unprofitable businesses. For example, although Amazon.com...Is Tyme Technologies (NASDAQ:TYME) In A Good Position To Invest In Growth?
We can readily understand why investors are attracted to unprofitable companies. For example, although...Recent updates
Analyse van de financiële positie
Kortlopende schulden: De korte termijn activa ( $79.0M ) TYME } overtreffen de korte termijn passiva ( $5.6M ).
Langlopende schulden: De kortetermijnactiva TYME ( $79.0M ) overtreffen de langetermijnschulden ( $400.9K ).
Schuld/ eigen vermogen geschiedenis en analyse
Schuldniveau: TYME is schuldenvrij.
Schuld verminderen: TYME had 5 jaar geleden geen schulden.
Balans
Analyse van de cashflow
Voor bedrijven die in het verleden gemiddeld verliesgevend zijn geweest, beoordelen we of ze ten minste 1 jaar kasstroom hebben.
Stabiele cash runway: TYME heeft op basis van de huidige vrije kasstroom voldoende cash runway voor meer dan 3 jaar.
Voorspelling contante baan: TYME heeft voldoende kasruimte voor meer dan 3 jaar als de vrije kasstroom blijft dalen met een historisch percentage van 18.3 % per jaar.
Ontdek gezonde bedrijven
Bedrijfsanalyse en status van financiële gegevens
| Gegevens | Laatst bijgewerkt (UTC-tijd) |
|---|---|
| Bedrijfsanalyse | 2022/09/16 20:09 |
| Aandelenkoers aan het einde van de dag | 2022/09/16 00:00 |
| Inkomsten | 2022/06/30 |
| Jaarlijkse inkomsten | 2022/03/31 |
Gegevensbronnen
De gegevens die gebruikt zijn in onze bedrijfsanalyse zijn afkomstig van S&P Global Market Intelligence LLC. De volgende gegevens worden gebruikt in ons analysemodel om dit rapport te genereren. De gegevens zijn genormaliseerd, waardoor er een vertraging kan optreden voordat de bron beschikbaar is.
| Pakket | Gegevens | Tijdframe | Voorbeeld Amerikaanse bron * |
|---|---|---|---|
| Financiële gegevens bedrijf | 10 jaar |
| |
| Consensus schattingen analisten | +3 jaar |
|
|
| Marktprijzen | 30 jaar |
| |
| Eigendom | 10 jaar |
| |
| Beheer | 10 jaar |
| |
| Belangrijkste ontwikkelingen | 10 jaar |
|
* Voorbeeld voor effecten uit de VS, voor niet-Amerikaanse effecten worden gelijkwaardige formulieren en bronnen gebruikt.
Tenzij anders vermeld zijn alle financiële gegevens gebaseerd op een jaarperiode, maar worden ze elk kwartaal bijgewerkt. Dit staat bekend als Trailing Twelve Month (TTM) of Last Twelve Month (LTM) gegevens. Meer informatie.
Analysemodel en Snowflake
Details van het analysemodel dat is gebruikt om dit rapport te genereren zijn beschikbaar op onze Github-pagina. We hebben ook handleidingen over hoe je onze rapporten kunt gebruiken en tutorials op YouTube.
Leer meer over het team van wereldklasse dat het Simply Wall St-analysemodel heeft ontworpen en gebouwd.
Industrie en sector
Onze industrie- en sectormetrics worden elke 6 uur berekend door Simply Wall St, details van ons proces zijn beschikbaar op Github.
Bronnen van analisten
Tyme Technologies, Inc. wordt gevolgd door 3 analisten. van deze analisten hebben de schattingen van de omzet of winst ingediend die zijn gebruikt als input voor ons rapport. Inzendingen van analisten worden de hele dag door bijgewerkt.
| Analist | Instelling |
|---|---|
| Arlinda Lee | Canaccord Genuity |
| Joshua Schimmer | Evercore ISI |
| Swayampakula Ramakanth | H.C. Wainwright & Co. |