Processa Pharmaceuticals Eigendom
Wie zijn de grootste aandeelhouders en hebben insiders gekocht of verkocht?
Recente transacties met voorkennis
| Datum | Waarde | Naam | Entiteit | Rol | Aandelen | Maximale prijs |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 30 Apr 26 | BuyUS$5,471 | George Ng | Individual | 2,034 | US$2.69 | |
| 30 Apr 26 | BuyUS$5,891 | Russell Skibsted | Individual | 2,190 | US$2.69 | |
| 30 Apr 26 | BuyUS$5,342 | Sian Bigora | Individual | 1,986 | US$2.69 | |
| 30 Apr 26 | BuyUS$4,702 | Wendy Guy | Individual | 1,748 | US$2.69 | |
| 30 Apr 26 | BuyUS$4,065 | Patrick Lin | Individual | 1,511 | US$2.69 | |
| 30 Apr 26 | BuyUS$4,589 | David Young | Individual | 1,706 | US$2.69 | |
| 15 Apr 26 | BuyUS$5,892 | Russell Skibsted | Individual | 1,984 | US$2.97 | |
| 15 Apr 26 | BuyUS$5,343 | Sian Bigora | Individual | 1,799 | US$2.97 | |
| 15 Apr 26 | BuyUS$4,702 | Wendy Guy | Individual | 1,583 | US$2.97 | |
| 15 Apr 26 | BuyUS$4,066 | Patrick Lin | Individual | 1,369 | US$2.97 | |
| 15 Apr 26 | BuyUS$4,589 | David Young | Individual | 1,545 | US$2.97 | |
| 15 Apr 26 | BuyUS$5,474 | George Ng | Individual | 1,843 | US$2.97 | |
| 31 Mar 26 | BuyUS$5,891 | Russell Skibsted | Individual | 2,324 | US$2.54 | |
| 31 Mar 26 | BuyUS$5,752 | Khoso Baluch | Individual | 2,269 | US$2.54 | |
| 31 Mar 26 | BuyUS$4,064 | Patrick Lin | Individual | 1,603 | US$2.54 | |
| 31 Mar 26 | BuyUS$5,341 | Sian Bigora | Individual | 2,107 | US$2.54 | |
| 31 Mar 26 | BuyUS$4,700 | Wendy Guy | Individual | 1,854 | US$2.54 | |
| 31 Mar 26 | BuyUS$5,253 | Geraldine Pannu | Individual | 2,072 | US$2.54 | |
| 31 Mar 26 | BuyUS$4,588 | David Young | Individual | 1,810 | US$2.54 | |
| 31 Mar 26 | BuyUS$2,000 | James Neal | Individual | 789 | US$2.54 | |
| 13 Feb 26 | BuyUS$199,999 | HX Entertainment Limited | Company | 86,956 | US$2.30 | |
| 05 Aug 25 | BuyUS$1,243,784 | HX Entertainment Limited | Company | 218,687.24 | US$5.69 | |
| 05 Aug 25 | BuyUS$1,243,784 | HX Entertainment Limited | Company | 218,687.24 | US$5.69 |
Volume handel met voorkennis
Insider-aankopen: PCSA insiders hebben de afgelopen 3 maanden meer aandelen gekocht dan verkocht.
Opsplitsing eigendom
| Type eigenaar | Aantal Aandelen | Eigendomspercentage |
|---|---|---|
| Particuliere bedrijven | 4.750 | 0,179% |
| Individuele insiders | 58.933 | 2,22% |
| VC/PE-bedrijven | 200.000 | 7,52% |
| Instellingen | 590.139 | 22,2% |
| Algemeen publiek | 1.806.217 | 67,9% |
Verwatering van aandelen: De aandeelhouders zijn het afgelopen jaar substantieel verwaterd, waarbij het totale aantal uitstaande aandelen met 459.6% is gegroeid.
Topaandeelhouders
| Eigendom | Naam | Aandelen | Huidige waarde | Verandering % | Portefeuille % | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 305.644 | US$904.7k | 39,8% | geen gegevens | |||
| 200.000 | US$592.0k | 0% | 0,23% | |||
| 105.775 | US$313.1k | 0% | 0,01% | |||
| 70.736 | US$209.4k | 0% | 0,15% | |||
| 55.000 | US$162.8k | 346% | 0,08% | |||
| 23.586 | US$69.8k | 105% | geen gegevens | |||
| 15.323 | US$45.4k | 26,3% | geen gegevens | |||
| 14.245 | US$42.2k | 50,8% | geen gegevens | |||
| 12.640 | US$37.4k | 0% | geen gegevens | |||
| 10.301 | US$30.5k | 140% | geen gegevens | |||
| 7.976 | US$23.6k | 143% | geen gegevens | |||
| 7.496 | US$22.2k | 457% | geen gegevens | |||
| 6.498 | US$19.2k | 0% | geen gegevens | |||
| 6.441 | US$19.1k | 511% | geen gegevens | |||
| 2.325 | US$6.9k | 4.050% | geen gegevens | |||
| 2.259 | US$6.7k | 0% | geen gegevens | |||
| 2.188 | US$6.5k | 1.800% | geen gegevens | |||
| 1.390 | US$4.1k | 1.360% | geen gegevens | |||
| 1.249 | US$3.7k | 0% | geen gegevens | |||
| 1.242 | US$3.7k | 0,24% | geen gegevens | |||
| 818 | US$2.4k | 2.720% | geen gegevens | |||
| 645 | US$1.9k | 0% | geen gegevens | |||
| 18 | US$53.5 | 20% | geen gegevens | |||
| 14 | US$41.7 | 0% | geen gegevens | |||
| 7 | US$20.5 | 0% | geen gegevens |
Bedrijfsanalyse en status van financiële gegevens
| Gegevens | Laatst bijgewerkt (UTC-tijd) |
|---|---|
| Bedrijfsanalyse | 2026/05/17 12:27 |
| Aandelenkoers aan het einde van de dag | 2026/05/15 00:00 |
| Inkomsten | 2026/03/31 |
| Jaarlijkse inkomsten | 2025/12/31 |
Gegevensbronnen
De gegevens die gebruikt zijn in onze bedrijfsanalyse zijn afkomstig van S&P Global Market Intelligence LLC. De volgende gegevens worden gebruikt in ons analysemodel om dit rapport te genereren. De gegevens zijn genormaliseerd, waardoor er een vertraging kan optreden voordat de bron beschikbaar is.
| Pakket | Gegevens | Tijdframe | Voorbeeld Amerikaanse bron * |
|---|---|---|---|
| Financiële gegevens bedrijf | 10 jaar |
| |
| Consensus schattingen analisten | +3 jaar |
|
|
| Marktprijzen | 30 jaar |
| |
| Eigendom | 10 jaar |
| |
| Beheer | 10 jaar |
| |
| Belangrijkste ontwikkelingen | 10 jaar |
|
* Voorbeeld voor effecten uit de VS, voor niet-Amerikaanse effecten worden gelijkwaardige formulieren en bronnen gebruikt.
Tenzij anders vermeld zijn alle financiële gegevens gebaseerd op een jaarperiode, maar worden ze elk kwartaal bijgewerkt. Dit staat bekend als Trailing Twelve Month (TTM) of Last Twelve Month (LTM) gegevens. Meer informatie.
Analysemodel en Snowflake
Details van het analysemodel dat is gebruikt om dit rapport te genereren zijn beschikbaar op onze Github-pagina. We hebben ook handleidingen over hoe je onze rapporten kunt gebruiken en tutorials op YouTube.
Leer meer over het team van wereldklasse dat het Simply Wall St-analysemodel heeft ontworpen en gebouwd.
Industrie en sector
Onze industrie- en sectormetrics worden elke 6 uur berekend door Simply Wall St, details van ons proces zijn beschikbaar op Github.
Bronnen van analisten
Processa Pharmaceuticals, Inc. wordt gevolgd door 4 analisten. 0 van deze analisten hebben de schattingen van de omzet of winst ingediend die zijn gebruikt als input voor ons rapport. Inzendingen van analisten worden de hele dag door bijgewerkt.
| Analist | Instelling |
|---|---|
| Robin Garner Kalley | Craig-Hallum Capital Group LLC |
| Raghuram Selvaraju | H.C. Wainwright & Co. |
| Nazibur Rahman | Maxim Group |