thyssenkrupp heeft de winst zien groeien met een gemiddeld jaarlijks percentage van 10.4%, terwijl de Metals and Mining-industrie de winst zag dalen met 7.8% per jaar. De inkomsten zijn gedaald met een gemiddeld jaarlijks percentage van 1.4%. Het rendement op eigen vermogen van thyssenkrupp is 0.5%, en het heeft een nettomarge van 0.03%.
Belangrijke informatie
10.44%
Groei van de winst
10.44%
Groei van de winst per aandeel
Metals and Mining Groei van de industrie
26.40%
Inkomstengroei
-1.38%
Rendement op eigen vermogen
0.53%
Nettomarge
0.028%
Volgende winstupdate
12 Aug 2026
Recente prestatie-updates uit het verleden
Recent updates
Opbrengsten en kosten
Hoe thyssenkrupp geld verdient en uitgeeft. Gebaseerd op laatst gerapporteerde winst, op LTM-basis.
Inkomsten en omzetgeschiedenis
OTCPK:TKAM.Y Opbrengsten, kosten en inkomsten (EUR Millions )
Datum
Inkomsten
Inkomsten
G+A Uitgaven
R&D-uitgaven
31 Mar 26
31,993
9
4,087
248
31 Dec 25
32,192
163
4,147
248
30 Sep 25
32,837
465
4,053
248
30 Jun 25
33,371
-1,234
4,110
249
31 Mar 25
34,206
-1,010
4,193
246
31 Dec 24
34,691
-1,243
4,205
248
30 Sep 24
35,041
-1,506
4,267
248
30 Jun 24
35,044
-2,454
4,418
251
31 Mar 24
35,656
-2,317
4,376
243
31 Dec 23
36,699
-2,461
4,344
240
30 Sep 23
37,536
-2,072
4,261
239
30 Jun 23
39,292
326
4,160
244
31 Mar 23
40,643
318
4,186
252
31 Dec 22
41,135
1,096
4,132
249
30 Sep 22
41,140
1,127
4,121
246
30 Jun 22
40,011
842
4,030
237
31 Mar 22
37,738
893
3,938
232
31 Dec 21
35,717
138
4,027
234
30 Sep 21
34,015
-109
3,974
234
30 Jun 21
31,834
-3,794
4,059
233
31 Mar 21
28,922
-4,749
3,953
233
31 Dec 20
28,591
-5,240
3,999
239
30 Sep 20
28,899
-5,549
4,135
247
30 Jun 20
30,357
-2,539
4,087
255
31 Mar 20
33,331
-1,940
4,304
263
31 Dec 19
33,852
-1,533
4,180
265
30 Sep 19
34,036
-1,155
4,130
271
30 Jun 19
36,098
-836
4,497
299
31 Mar 19
38,131
-737
4,761
317
31 Dec 18
41,622
-98
5,276
354
30 Sep 18
41,534
-62
5,367
348
30 Jun 18
39,530
12
5,242
335
31 Mar 18
37,263
253
5,059
322
31 Dec 17
32,000
-69
4,474
259
30 Sep 17
33,993
-46
4,709
285
30 Jun 17
34,788
219
4,879
310
31 Mar 17
35,887
205
5,059
331
31 Dec 16
38,479
296
5,401
377
30 Sep 16
38,000
392
5,345
373
30 Jun 16
38,991
321
5,384
356
31 Mar 16
40,566
424
5,421
349
31 Dec 15
41,973
349
5,453
339
30 Sep 15
42,778
320
5,463
330
30 Jun 15
43,352
269
5,450
327
Kwaliteitswinsten: TKAM.Y heeft een grote eenmalige winst van €595.0M wat gevolgen heeft voor de financiële resultaten van de laatste 12 maanden tot 31st March, 2026.
Groeiende winstmarge: TKAM.Y is in het verleden winstgevend geweest.
Analyse vrije kasstroom versus winst
Analyse van de winstgroei in het verleden
Winsttrend: TKAM.Y is de afgelopen 5 jaar winstgevend geworden en heeft de winst met 10.4% per jaar laten groeien.
Versnelling van de groei: TKAM.Y is het afgelopen jaar winstgevend geworden, waardoor de winstgroei moeilijk te vergelijken is met het 5-jarig gemiddelde.
Winst versus industrie: TKAM.Y is het afgelopen jaar winstgevend geworden, waardoor het lastig is om de winstgroei van het afgelopen jaar te vergelijken met die van de Metals and Mining -sector ( 84.5% ).
Rendement op eigen vermogen
Hoge ROE: Het Rendement op eigen vermogen ( 0.5% ) van TKAM.Y wordt als laag beschouwd.
Rendement op activa
Rendement op geïnvesteerd vermogen
Ontdek sterk presterende bedrijven uit het verleden
7D
1Y
7D
1Y
7D
1Y
Bedrijfsanalyse en status van financiële gegevens
Gegevens
Laatst bijgewerkt (UTC-tijd)
Bedrijfsanalyse
2026/05/15 05:41
Aandelenkoers aan het einde van de dag
2026/05/15 00:00
Inkomsten
2026/03/31
Jaarlijkse inkomsten
2025/09/30
Gegevensbronnen
De gegevens die gebruikt zijn in onze bedrijfsanalyse zijn afkomstig van S&P Global Market Intelligence LLC. De volgende gegevens worden gebruikt in ons analysemodel om dit rapport te genereren. De gegevens zijn genormaliseerd, waardoor er een vertraging kan optreden voordat de bron beschikbaar is.
* Voorbeeld voor effecten uit de VS, voor niet-Amerikaanse effecten worden gelijkwaardige formulieren en bronnen gebruikt.
Tenzij anders vermeld zijn alle financiële gegevens gebaseerd op een jaarperiode, maar worden ze elk kwartaal bijgewerkt. Dit staat bekend als Trailing Twelve Month (TTM) of Last Twelve Month (LTM) gegevens. Meer informatie.
Analysemodel en Snowflake
Details van het analysemodel dat is gebruikt om dit rapport te genereren zijn beschikbaar op onze Github-pagina. We hebben ook handleidingen over hoe je onze rapporten kunt gebruiken en tutorials op YouTube.
Leer meer over het team van wereldklasse dat het Simply Wall St-analysemodel heeft ontworpen en gebouwd.
Industrie en sector
Onze industrie- en sectormetrics worden elke 6 uur berekend door Simply Wall St, details van ons proces zijn beschikbaar op Github.
Bronnen van analisten
thyssenkrupp AG wordt gevolgd door 27 analisten. 8 van deze analisten hebben de schattingen van de omzet of winst ingediend die zijn gebruikt als input voor ons rapport. Inzendingen van analisten worden de hele dag door bijgewerkt.