Elementis zal naar verwachting groeien in winst en omzet met respectievelijk 13.7% en 2.9% per jaar. De winst per aandeel zal naar verwachting groeien met 14.6% per jaar. Het rendement op het eigen vermogen zal over 3 jaar naar verwachting 12.3% zijn.
Belangrijke informatie
13.7%
Groei van de winst
14.64%
Groei van de winst per aandeel
Chemicals winstgroei
17.1%
Inkomstengroei
2.9%
Toekomstig rendement op eigen vermogen
12.26%
Dekking van analisten
Good
Laatst bijgewerkt
09 May 2026
Recente toekomstige groei-updates
Recent updates
Winst- en omzetgroeiprognoses
OTCPK:EMNS.F - Toekomstschattingen van analisten en financiële gegevens uit het verleden (USD Millions )
Datum
Inkomsten
Inkomsten
Vrije kasstroom
Geldmiddelen uit operationele activiteiten
Gem. Aantal analisten
12/31/2028
651
93
81
114
3
12/31/2027
629
87
82
112
6
12/31/2026
607
78
73
93
6
12/31/2025
598
62
51
74
N/A
9/30/2025
598
59
65
84
N/A
6/30/2025
732
-41
57
94
N/A
3/31/2025
735
-45
60
97
N/A
12/31/2024
604
49
83
100
N/A
9/30/2024
634
40
86
111
N/A
6/30/2024
664
31
90
121
N/A
3/31/2024
689
30
64
99
N/A
12/31/2023
713
28
39
77
N/A
9/30/2023
713
-13
28
62
N/A
6/30/2023
713
-55
16
48
N/A
3/31/2023
725
-59
30
63
N/A
12/31/2022
736
-63
43
77
N/A
6/30/2022
645
-18
29
73
N/A
3/31/2022
677
-13
21
70
N/A
12/31/2021
709
-8
14
67
N/A
9/30/2021
849
7
30
82
N/A
6/30/2021
817
12
47
98
N/A
3/31/2021
784
-28
56
102
N/A
12/31/2020
751
-67
65
107
N/A
9/30/2020
781
-56
72
113
N/A
6/30/2020
810
-45
79
119
N/A
3/31/2020
842
1
87
131
N/A
12/31/2019
874
46
95
143
N/A
9/30/2019
862
53
N/A
119
N/A
6/30/2019
851
59
N/A
94
N/A
3/31/2019
836
54
N/A
89
N/A
12/31/2018
822
50
N/A
84
N/A
6/30/2018
821
107
N/A
99
N/A
3/31/2018
802
110
N/A
107
N/A
12/31/2017
783
113
N/A
115
N/A
6/30/2017
666
68
N/A
127
N/A
3/31/2017
641
68
N/A
123
N/A
12/31/2016
617
69
N/A
118
N/A
9/30/2016
655
75
N/A
123
N/A
6/30/2016
651
80
N/A
128
N/A
3/31/2016
664
87
N/A
120
N/A
12/31/2015
677
95
N/A
112
N/A
9/30/2015
714
132
N/A
114
N/A
6/30/2015
751
169
N/A
116
N/A
Toekomstige groeivoorspellingen analisten
Verdiensten versus spaarpercentage: De verwachte winstgroei EMNS.F ( 13.7% per jaar) ligt boven de spaarquote ( 3.5% ).
Winst versus markt: De winst van EMNS.F ( 13.7% per jaar) zal naar verwachting langzamer groeien dan de markt US ( 16.7% per jaar).
Hoge groeiwinsten: De winst van EMNS.F zal naar verwachting groeien, maar niet aanzienlijk.
Omzet versus markt: De omzet van EMNS.F ( 2.9% per jaar) zal naar verwachting langzamer groeien dan de markt US ( 11.6% per jaar).
Hoge groei-inkomsten: De omzet van EMNS.F ( 2.9% per jaar) zal naar verwachting langzamer groeien dan 20% per jaar.
Groeiprognoses winst per aandeel
Toekomstig rendement op eigen vermogen
Toekomstige ROE: Het rendement op eigen vermogen EMNS.F zal naar verwachting over 3 jaar laag zijn ( 12.3 %).
Ontdek groeibedrijven
7D
1Y
7D
1Y
7D
1Y
Bedrijfsanalyse en status van financiële gegevens
Gegevens
Laatst bijgewerkt (UTC-tijd)
Bedrijfsanalyse
2026/05/11 11:10
Aandelenkoers aan het einde van de dag
2026/04/24 00:00
Inkomsten
2025/12/31
Jaarlijkse inkomsten
2025/12/31
Gegevensbronnen
De gegevens die gebruikt zijn in onze bedrijfsanalyse zijn afkomstig van S&P Global Market Intelligence LLC. De volgende gegevens worden gebruikt in ons analysemodel om dit rapport te genereren. De gegevens zijn genormaliseerd, waardoor er een vertraging kan optreden voordat de bron beschikbaar is.
* Voorbeeld voor effecten uit de VS, voor niet-Amerikaanse effecten worden gelijkwaardige formulieren en bronnen gebruikt.
Tenzij anders vermeld zijn alle financiële gegevens gebaseerd op een jaarperiode, maar worden ze elk kwartaal bijgewerkt. Dit staat bekend als Trailing Twelve Month (TTM) of Last Twelve Month (LTM) gegevens. Meer informatie.
Analysemodel en Snowflake
Details van het analysemodel dat is gebruikt om dit rapport te genereren zijn beschikbaar op onze Github-pagina. We hebben ook handleidingen over hoe je onze rapporten kunt gebruiken en tutorials op YouTube.
Leer meer over het team van wereldklasse dat het Simply Wall St-analysemodel heeft ontworpen en gebouwd.
Industrie en sector
Onze industrie- en sectormetrics worden elke 6 uur berekend door Simply Wall St, details van ons proces zijn beschikbaar op Github.
Bronnen van analisten
Elementis plc wordt gevolgd door 22 analisten. 6 van deze analisten hebben de schattingen van de omzet of winst ingediend die zijn gebruikt als input voor ons rapport. Inzendingen van analisten worden de hele dag door bijgewerkt.