Streamex (STEX) Aandelenoverzicht
Streamex Corp., een technologiebedrijf voor medische apparatuur, levert geavanceerde digitale signaalverwerkingsoplossingen voor elektrofysiologie in de Verenigde Staten. Meer informatie
| Sneeuwvlok Score | |
|---|---|
| Waardering | 2/6 |
| Toekomstige groei | 5/6 |
| Prestaties in het verleden | 0/6 |
| Financiële gezondheid | 6/6 |
| Dividenden | 0/6 |
Beloningen
Risicoanalyse
STEX Community Fair Values
See what 8 others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
Analyst Price Targets
Streamex Corp. Concurrenten
Prijsgeschiedenis en prestaties
| Historische aandelenkoersen | |
|---|---|
| Huidige aandelenkoers | US$1.51 |
| 52 Week Hoogtepunt | US$14.11 |
| 52 Week Laag | US$0.70 |
| Bèta | 1.58 |
| 1 maand verandering | 68.90% |
| 3 maanden verandering | -31.98% |
| 1 Jaar Verandering | -70.10% |
| 3 jaar verandering | -89.44% |
| 5 jaar verandering | -95.92% |
| Verandering sinds IPO | -98.12% |
Recent nieuws en updates
Recent updates
Rendement voor aandeelhouders
| STEX | US Medical Equipment | US Markt | |
|---|---|---|---|
| 7D | 33.6% | -3.5% | 1.3% |
| 1Y | -70.1% | -21.9% | 27.7% |
Rendement versus industrie: STEX presteerde slechter dan de US Medical Equipment -sector, die het afgelopen jaar een rendement van -21.9 % opleverde.
Rendement versus markt: STEX presteerde slechter dan US Market, dat het afgelopen jaar een rendement van 27.7 % opleverde.
Prijsvolatiliteit
| STEX volatility | |
|---|---|
| STEX Average Weekly Movement | 23.4% |
| Medical Equipment Industry Average Movement | 8.5% |
| Market Average Movement | 7.2% |
| 10% most volatile stocks in US Market | 16.6% |
| 10% least volatile stocks in US Market | 3.0% |
Stabiele aandelenkoers: De aandelenkoers van STEX is de afgelopen 3 maanden volatiel geweest in vergelijking met de US markt.
Volatiliteit in de loop van de tijd: De wekelijkse volatiliteit ( 23% ) van STEX is het afgelopen jaar stabiel geweest, maar is nog steeds hoger dan 75% van de aandelen US.
Over het bedrijf
| Opgericht | Werknemers | CEO | Website |
|---|---|---|---|
| 2009 | 6 | Karl McPhie | www.streamex.com |
Streamex Corp., een technologiebedrijf voor medische apparatuur, biedt geavanceerde digitale signaalverwerkingsoplossingen voor elektrofysiologie in de Verenigde Staten. Het bedrijf biedt het PURE EP-platform aan, dat cardiale signaalgegevens levert aan elektrofysiologen tijdens ablatieprocedures voor de behandeling van cardiovasculaire ritmestoornissen. Het ontwikkelt en exploiteert ook het Streamex Exchange platform, een blockchain-gebaseerd platform dat de tokenisatie en uitwisseling van real-world assets voor de tokenized goudmarkt faciliteert.
Streamex Corp. Samenvatting
| STEX fundamentele statistieken | |
|---|---|
| Marktkapitalisatie | US$273.53m |
| Inkomsten(TTM) | -US$506.67m |
| Inkomsten(TTM) | n/a |
Is STEX overgewaardeerd?
Zie Reële waarde en waarderingsanalyseInkomsten en omzet
| STEX resultatenrekening (TTM) | |
|---|---|
| Inkomsten | US$0 |
| Kosten van inkomsten | US$0 |
| Brutowinst | US$0 |
| Overige uitgaven | US$506.67m |
| Inkomsten | -US$506.67m |
Laatst gerapporteerde inkomsten
Mar 31, 2026
Volgende inkomensdatum
n.v.t.
| Winst per aandeel (EPS) | -5.18 |
| Brutomarge | 0.00% |
| Nettowinstmarge | 0.00% |
| Schuld/Eigen Vermogen Verhouding | 0% |
Hoe presteerde STEX op de lange termijn?
Bekijk historische prestaties en vergelijkingBedrijfsanalyse en status van financiële gegevens
| Gegevens | Laatst bijgewerkt (UTC-tijd) |
|---|---|
| Bedrijfsanalyse | 2026/05/28 21:22 |
| Aandelenkoers aan het einde van de dag | 2026/05/28 00:00 |
| Inkomsten | 2026/03/31 |
| Jaarlijkse inkomsten | 2025/12/31 |
Gegevensbronnen
De gegevens die gebruikt zijn in onze bedrijfsanalyse zijn afkomstig van S&P Global Market Intelligence LLC. De volgende gegevens worden gebruikt in ons analysemodel om dit rapport te genereren. De gegevens zijn genormaliseerd, waardoor er een vertraging kan optreden voordat de bron beschikbaar is.
| Pakket | Gegevens | Tijdframe | Voorbeeld Amerikaanse bron * |
|---|---|---|---|
| Financiële gegevens bedrijf | 10 jaar |
| |
| Consensus schattingen analisten | +3 jaar |
|
|
| Marktprijzen | 30 jaar |
| |
| Eigendom | 10 jaar |
| |
| Beheer | 10 jaar |
| |
| Belangrijkste ontwikkelingen | 10 jaar |
|
* Voorbeeld voor effecten uit de VS, voor niet-Amerikaanse effecten worden gelijkwaardige formulieren en bronnen gebruikt.
Tenzij anders vermeld zijn alle financiële gegevens gebaseerd op een jaarperiode, maar worden ze elk kwartaal bijgewerkt. Dit staat bekend als Trailing Twelve Month (TTM) of Last Twelve Month (LTM) gegevens. Meer informatie.
Analysemodel en Snowflake
Details van het analysemodel dat is gebruikt om dit rapport te genereren zijn beschikbaar op onze Github-pagina. We hebben ook handleidingen over hoe je onze rapporten kunt gebruiken en tutorials op YouTube.
Leer meer over het team van wereldklasse dat het Simply Wall St-analysemodel heeft ontworpen en gebouwd.
Industrie en sector
Onze industrie- en sectormetrics worden elke 6 uur berekend door Simply Wall St, details van ons proces zijn beschikbaar op Github.
Bronnen van analisten
Streamex Corp. wordt gevolgd door 2 analisten. 1 van deze analisten hebben de schattingen van de omzet of winst ingediend die zijn gebruikt als input voor ons rapport. Inzendingen van analisten worden de hele dag door bijgewerkt.
| Analist | Instelling |
|---|---|
| John Todaro | Needham & Company |
| Scott Henry | Roth Capital Partners |