Katapult Holdings (KPLT) Aandelenoverzicht
Katapult Holdings, Inc. exploiteert een lease-to-own platform voor consumenten in de Verenigde Staten. Meer informatie
| Sneeuwvlok Score | |
|---|---|
| Waardering | 3/6 |
| Toekomstige groei | 2/6 |
| Prestaties in het verleden | 2/6 |
| Financiële gezondheid | 0/6 |
| Dividenden | 0/6 |
Beloningen
Risicoanalyse
KPLT Community Fair Values
See what others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
Analyst Price Targets
Katapult Holdings, Inc. Concurrenten
Prijsgeschiedenis en prestaties
| Historische aandelenkoersen | |
|---|---|
| Huidige aandelenkoers | US$6.10 |
| 52 Week Hoogtepunt | US$24.34 |
| 52 Week Laag | US$5.50 |
| Bèta | 1.56 |
| 1 maand verandering | -13.84% |
| 3 maanden verandering | -5.28% |
| 1 Jaar Verandering | -31.84% |
| 3 jaar verandering | -55.64% |
| 5 jaar verandering | -98.14% |
| Verandering sinds IPO | -97.50% |
Recent nieuws en updates
KPLT: Future View Will Balance Going Concern Risk With Steady Outlook
Analysts have reset their price target for Katapult Holdings to $6.75, reflecting updated assumptions for slower revenue growth, a higher profit margin, and a lower future P/E multiple, while keeping their fair value view unchanged at $6.75. What's in the News Katapult Holdings filed its annual report on Form 10-K on March 11, 2026, covering the period ending December 31, 2025.KPLT: Future View Will Balance Going Concern Risk With Steady Outlook
Analysts have kept their price target for Katapult Holdings steady at $6.75, reflecting unchanged views on the company’s fair value, discount rate, revenue growth assumptions of about 15.42%, profit margin near 0.72, and a future P/E of roughly 14.83x. What's in the News Katapult Holdings filed its annual report on Form 10-K on March 11, 2026, covering the period ending December 31, 2025.KPLT: Future View Will Balance Going Concern Risk With Steady Outlook
Analysts kept their fair value estimate for Katapult Holdings steady at $6.75 per share, citing unchanged assumptions for revenue growth, profit margin, discount rate, and future P/E as the basis for maintaining their price target. What's in the News Katapult Holdings filed its 10-K on March 11, 2026 for the period ending December 31, 2025, providing updated audited financial statements and disclosures for investors to review (Key Developments).KPLT: Steady Outlook Will Weigh Going Concern Risk Against Unchanged Expectations
Analysts kept their $6.75 price target for Katapult Holdings unchanged, reflecting a view that the current fair value, discount rate of 12.33% and key assumptions for revenue growth, profit margin and future P/E remain appropriate based on the latest information. What's in the News Katapult Holdings filed its 10-K on March 11, 2026 for the period ending December 31, 2025, providing updated audited financial statements and disclosures.Recent updates
Rendement voor aandeelhouders
| KPLT | US Consumer Finance | US Markt | |
|---|---|---|---|
| 7D | -3.9% | -0.3% | 1.1% |
| 1Y | -31.8% | 7.8% | 28.7% |
Rendement versus industrie: KPLT presteerde slechter dan de US Consumer Finance -sector, die het afgelopen jaar een rendement van 7.8 % opleverde.
Rendement versus markt: KPLT presteerde slechter dan US Market, dat het afgelopen jaar een rendement van 28.7 % opleverde.
Prijsvolatiliteit
| KPLT volatility | |
|---|---|
| KPLT Average Weekly Movement | 6.4% |
| Consumer Finance Industry Average Movement | 6.6% |
| Market Average Movement | 7.2% |
| 10% most volatile stocks in US Market | 16.4% |
| 10% least volatile stocks in US Market | 3.1% |
Stabiele aandelenkoers: KPLT heeft de afgelopen 3 maanden geen significante prijsvolatiliteit gekend vergeleken met de US markt.
Volatiliteit in de loop van de tijd: De wekelijkse volatiliteit van KPLT is het afgelopen jaar gedaald van 13% naar 6%.
Over het bedrijf
| Opgericht | Werknemers | CEO | Website |
|---|---|---|---|
| n/a | 87 | Orlando Zayas | www.katapult.com |
Katapult Holdings, Inc. exploiteert een lease-to-own platform voor niet-prime consumenten in de Verenigde Staten. Het platform van het bedrijf integreert detailhandelaren en e-commerce platforms om niet-prime klanten in staat te stellen alledaagse duurzame goederen te kopen. Het biedt ook Katapult Pay, een POS-integratie en mobiele app waarmee consumenten gebruik kunnen maken van de virtuele creditcardtechnologie om te winkelen bij verschillende verkopers van duurzame goederen op de app-marktplaats.
Katapult Holdings, Inc. Samenvatting
| KPLT fundamentele statistieken | |
|---|---|
| Marktkapitalisatie | US$26.86m |
| Inkomsten(TTM) | US$10.82m |
| Inkomsten(TTM) | US$298.84m |
Is KPLT overgewaardeerd?
Zie Reële waarde en waarderingsanalyseInkomsten en omzet
| KPLT resultatenrekening (TTM) | |
|---|---|
| Inkomsten | US$298.84m |
| Kosten van inkomsten | US$222.65m |
| Brutowinst | US$76.19m |
| Overige uitgaven | US$65.37m |
| Inkomsten | US$10.82m |
Laatst gerapporteerde inkomsten
Mar 31, 2026
Volgende inkomensdatum
n.v.t.
| Winst per aandeel (EPS) | 2.46 |
| Brutomarge | 25.50% |
| Nettowinstmarge | 3.62% |
| Schuld/Eigen Vermogen Verhouding | -1,782.4% |
Hoe presteerde KPLT op de lange termijn?
Bekijk historische prestaties en vergelijkingBedrijfsanalyse en status van financiële gegevens
| Gegevens | Laatst bijgewerkt (UTC-tijd) |
|---|---|
| Bedrijfsanalyse | 2026/05/25 19:20 |
| Aandelenkoers aan het einde van de dag | 2026/05/22 00:00 |
| Inkomsten | 2026/03/31 |
| Jaarlijkse inkomsten | 2025/12/31 |
Gegevensbronnen
De gegevens die gebruikt zijn in onze bedrijfsanalyse zijn afkomstig van S&P Global Market Intelligence LLC. De volgende gegevens worden gebruikt in ons analysemodel om dit rapport te genereren. De gegevens zijn genormaliseerd, waardoor er een vertraging kan optreden voordat de bron beschikbaar is.
| Pakket | Gegevens | Tijdframe | Voorbeeld Amerikaanse bron * |
|---|---|---|---|
| Financiële gegevens bedrijf | 10 jaar |
| |
| Consensus schattingen analisten | +3 jaar |
|
|
| Marktprijzen | 30 jaar |
| |
| Eigendom | 10 jaar |
| |
| Beheer | 10 jaar |
| |
| Belangrijkste ontwikkelingen | 10 jaar |
|
* Voorbeeld voor effecten uit de VS, voor niet-Amerikaanse effecten worden gelijkwaardige formulieren en bronnen gebruikt.
Tenzij anders vermeld zijn alle financiële gegevens gebaseerd op een jaarperiode, maar worden ze elk kwartaal bijgewerkt. Dit staat bekend als Trailing Twelve Month (TTM) of Last Twelve Month (LTM) gegevens. Meer informatie.
Analysemodel en Snowflake
Details van het analysemodel dat is gebruikt om dit rapport te genereren zijn beschikbaar op onze Github-pagina. We hebben ook handleidingen over hoe je onze rapporten kunt gebruiken en tutorials op YouTube.
Leer meer over het team van wereldklasse dat het Simply Wall St-analysemodel heeft ontworpen en gebouwd.
Industrie en sector
Onze industrie- en sectormetrics worden elke 6 uur berekend door Simply Wall St, details van ons proces zijn beschikbaar op Github.
Bronnen van analisten
Katapult Holdings, Inc. wordt gevolgd door 2 analisten. 2 van deze analisten hebben de schattingen van de omzet of winst ingediend die zijn gebruikt als input voor ons rapport. Inzendingen van analisten worden de hele dag door bijgewerkt.
| Analist | Instelling |
|---|---|
| Anthony Chukumba | Loop Capital Markets |
| Kyle Joseph | Stephens, Inc. |