Crescent Capital BDC (CCAP) Aandelenoverzicht
Crescent Capital BDC, Inc. is als business development company een private equity / buyouts en leningenfonds. Meer informatie
| Sneeuwvlok Score | |
|---|---|
| Waardering | 2/6 |
| Toekomstige groei | 3/6 |
| Prestaties in het verleden | 0/6 |
| Financiële gezondheid | 1/6 |
| Dividenden | 3/6 |
CCAP Community Fair Values
Create NarrativeSee what 12 others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
Analyst Price Targets
Crescent Capital BDC, Inc. Concurrenten
Prijsgeschiedenis en prestaties
| Historische aandelenkoersen | |
|---|---|
| Huidige aandelenkoers | US$11.44 |
| 52 Week Hoogtepunt | US$16.04 |
| 52 Week Laag | US$10.92 |
| Bèta | 0.64 |
| 1 maand verandering | -13.46% |
| 3 maanden verandering | -13.79% |
| 1 Jaar Verandering | -26.48% |
| 3 jaar verandering | -15.26% |
| 5 jaar verandering | -38.26% |
| Verandering sinds IPO | -30.24% |
Recent nieuws en updates
Crescent Capital BDC: 13% Yield And A Discount Too Deep To Ignore
Summary Crescent Capital BDC trades near a 52-week low, offering a 13% yield and a deep 0.61x price-to-book discount. CCAP’s first-lien-heavy, diversified portfolio and recent management fee reductions support strong NII-to-dividend coverage at 113.5%. Nonaccruals rose to 3.6% of portfolio value, mainly in healthcare, but management actively manages these with meaningful control. Despite NAV pressure and higher leverage, the market may be overpricing credit risk, presenting value for patient income investors. Read the full article on Seeking AlphaPrivate Credit Adoption And Covenant Strength Will Shape Future Earnings Stability
Catalysts About Crescent Capital BDC Crescent Capital BDC is a business development company that provides primarily first lien, sponsor backed private credit to middle market companies. What are the underlying business or industry changes driving this perspective?Recent updates
Rendement voor aandeelhouders
| CCAP | US Capital Markets | US Markt | |
|---|---|---|---|
| 7D | 2.1% | 1.7% | 2.5% |
| 1Y | -26.5% | 8.3% | 26.4% |
Rendement versus industrie: CCAP presteerde slechter dan de US Capital Markets -sector, die het afgelopen jaar een rendement van 8.3 % opleverde.
Rendement versus markt: CCAP presteerde slechter dan US Market, dat het afgelopen jaar een rendement van 26.4 % opleverde.
Prijsvolatiliteit
| CCAP volatility | |
|---|---|
| CCAP Average Weekly Movement | 4.8% |
| Capital Markets Industry Average Movement | 3.5% |
| Market Average Movement | 7.2% |
| 10% most volatile stocks in US Market | 16.5% |
| 10% least volatile stocks in US Market | 3.1% |
Stabiele aandelenkoers: CCAP heeft de afgelopen 3 maanden geen significante prijsvolatiliteit gekend vergeleken met de US markt.
Volatiliteit in de loop van de tijd: De wekelijkse volatiliteit ( 5% ) van CCAP is het afgelopen jaar stabiel geweest.
Over het bedrijf
| Opgericht | Werknemers | CEO | Website |
|---|---|---|---|
| 2015 | n/a | Jason Breaux | www.crescentbdc.com |
Crescent Capital BDC, Inc. is als business development company een private equity / buyouts en leningenfonds. Het is gespecialiseerd in rechtstreeks investeren. Het is gespecialiseerd in de middenmarkt.
Crescent Capital BDC, Inc. Samenvatting
| CCAP fundamentele statistieken | |
|---|---|
| Marktkapitalisatie | US$418.94m |
| Inkomsten(TTM) | US$15.09m |
| Inkomsten(TTM) | US$163.07m |
Is CCAP overgewaardeerd?
Zie Reële waarde en waarderingsanalyseInkomsten en omzet
| CCAP resultatenrekening (TTM) | |
|---|---|
| Inkomsten | US$163.07m |
| Kosten van inkomsten | US$0 |
| Brutowinst | US$163.07m |
| Overige uitgaven | US$147.98m |
| Inkomsten | US$15.09m |
Laatst gerapporteerde inkomsten
Mar 31, 2026
Volgende inkomensdatum
n.v.t.
| Winst per aandeel (EPS) | 0.41 |
| Brutomarge | 100.00% |
| Nettowinstmarge | 9.25% |
| Schuld/Eigen Vermogen Verhouding | 134.8% |
Hoe presteerde CCAP op de lange termijn?
Bekijk historische prestaties en vergelijkingDividenden
Betaalt CCAP een betrouwbaar dividend?
Zie CCAP dividendgeschiedenis en benchmarks| Crescent Capital BDC dividenddata | |
|---|---|
| Ex Dividend Datum | May 29 2026 |
| Betaaldatum dividend | Jun 15 2026 |
| Dagen tot Ex-dividend | 2 days |
| Dagen tot dividendbetaaldatum | 19 days |
Betaalt CCAP een betrouwbaar dividend?
Zie CCAP dividendgeschiedenis en benchmarksBedrijfsanalyse en status van financiële gegevens
| Gegevens | Laatst bijgewerkt (UTC-tijd) |
|---|---|
| Bedrijfsanalyse | 2026/05/26 07:18 |
| Aandelenkoers aan het einde van de dag | 2026/05/26 00:00 |
| Inkomsten | 2026/03/31 |
| Jaarlijkse inkomsten | 2025/12/31 |
Gegevensbronnen
De gegevens die gebruikt zijn in onze bedrijfsanalyse zijn afkomstig van S&P Global Market Intelligence LLC. De volgende gegevens worden gebruikt in ons analysemodel om dit rapport te genereren. De gegevens zijn genormaliseerd, waardoor er een vertraging kan optreden voordat de bron beschikbaar is.
| Pakket | Gegevens | Tijdframe | Voorbeeld Amerikaanse bron * |
|---|---|---|---|
| Financiële gegevens bedrijf | 10 jaar |
| |
| Consensus schattingen analisten | +3 jaar |
|
|
| Marktprijzen | 30 jaar |
| |
| Eigendom | 10 jaar |
| |
| Beheer | 10 jaar |
| |
| Belangrijkste ontwikkelingen | 10 jaar |
|
* Voorbeeld voor effecten uit de VS, voor niet-Amerikaanse effecten worden gelijkwaardige formulieren en bronnen gebruikt.
Tenzij anders vermeld zijn alle financiële gegevens gebaseerd op een jaarperiode, maar worden ze elk kwartaal bijgewerkt. Dit staat bekend als Trailing Twelve Month (TTM) of Last Twelve Month (LTM) gegevens. Meer informatie.
Analysemodel en Snowflake
Details van het analysemodel dat is gebruikt om dit rapport te genereren zijn beschikbaar op onze Github-pagina. We hebben ook handleidingen over hoe je onze rapporten kunt gebruiken en tutorials op YouTube.
Leer meer over het team van wereldklasse dat het Simply Wall St-analysemodel heeft ontworpen en gebouwd.
Industrie en sector
Onze industrie- en sectormetrics worden elke 6 uur berekend door Simply Wall St, details van ons proces zijn beschikbaar op Github.
Bronnen van analisten
Crescent Capital BDC, Inc. wordt gevolgd door 9 analisten. 6 van deze analisten hebben de schattingen van de omzet of winst ingediend die zijn gebruikt als input voor ons rapport. Inzendingen van analisten worden de hele dag door bijgewerkt.
| Analist | Instelling |
|---|---|
| Derek Hewett | BofA Global Research |
| Mitchel Penn | Brean Capital Historical (Janney Montgomery) |
| Sean-Paul Adams | B. Riley Securities, Inc. |