ADT (ADT) Aandelenoverzicht
ADT Inc. levert beveiligings-, interactieve en smart home-oplossingen in de Verenigde Staten. Meer informatie
| Sneeuwvlok Score | |
|---|---|
| Waardering | 6/6 |
| Toekomstige groei | 0/6 |
| Prestaties in het verleden | 3/6 |
| Financiële gezondheid | 2/6 |
| Dividenden | 3/6 |
Beloningen
Risicoanalyse
ADT Community Fair Values
See what 12 others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
Analyst Price Targets
ADT Inc. Concurrenten
Prijsgeschiedenis en prestaties
| Historische aandelenkoersen | |
|---|---|
| Huidige aandelenkoers | US$6.71 |
| 52 Week Hoogtepunt | US$8.94 |
| 52 Week Laag | US$6.25 |
| Bèta | 1.07 |
| 1 maand verandering | -11.13% |
| 3 maanden verandering | -5.76% |
| 1 Jaar Verandering | -19.35% |
| 3 jaar verandering | 11.28% |
| 5 jaar verandering | -39.22% |
| Verandering sinds IPO | -45.84% |
Recent nieuws en updates
ADT Has A Clear AI-Driven Future (Rating Upgrade)
Summary ADT becomes a more attractive investment following Apollo's complete exit and significant share repurchases. Despite flat revenue and EPS guidance in 2026, ADT targets a 5% revenue and 10% EPS CAGR, leveraging AI and the Origin AI acquisition for operational improvements and differentiation. My updated DCF values ADT at $10.33 per share, indicating a 50% undervaluation with an 8.5% shareholder yield. Risks remain from potential State Farm exit and competitive threats, but ADT's differentiated offering and capital allocation support a Strong Buy rating at current levels. Read the full article on Seeking AlphaADT: Cash Returns And Flat 2026 Outlook Will Shape Future Repricing
ADT's updated analyst price target edges higher to $8.16 from $8.10, as analysts factor in slightly adjusted revenue growth, profit margin assumptions, and a modestly higher future P/E multiple while keeping the change in the discount rate limited. Analyst Commentary Recent Street research paints a mixed picture for ADT, with some analysts more optimistic on long term potential and others focused on near term execution risk and guidance.Recent updates
Rendement voor aandeelhouders
| ADT | US Consumer Services | US Markt | |
|---|---|---|---|
| 7D | -3.7% | -1.6% | 1.6% |
| 1Y | -19.4% | -27.0% | 28.5% |
Rendement versus industrie: ADT overtrof de US Consumer Services industrie, die het afgelopen jaar een rendement -27 % opleverde.
Rendement versus markt: ADT presteerde slechter dan US Market, dat het afgelopen jaar een rendement van 28.5 % opleverde.
Prijsvolatiliteit
| ADT volatility | |
|---|---|
| ADT Average Weekly Movement | 5.0% |
| Consumer Services Industry Average Movement | 7.3% |
| Market Average Movement | 7.2% |
| 10% most volatile stocks in US Market | 16.8% |
| 10% least volatile stocks in US Market | 3.0% |
Stabiele aandelenkoers: ADT heeft de afgelopen 3 maanden geen significante prijsvolatiliteit gekend vergeleken met de US markt.
Volatiliteit in de loop van de tijd: De wekelijkse volatiliteit ( 5% ) van ADT is het afgelopen jaar stabiel geweest.
Over het bedrijf
| Opgericht | Werknemers | CEO | Website |
|---|---|---|---|
| 1874 | 12,200 | Jim DeVries | www.adt.com |
ADT Inc. biedt beveiligings-, interactieve en smart home-oplossingen in de Verenigde Staten. Het bedrijf biedt inbraak- en levensbeveiligingsalarmen, slimme beveiligingscamera's, slimme domoticasystemen en videobewakingssystemen om inbraak te detecteren; toegang te controleren; beweging, rook, brand, koolmonoxide, lekken, temperatuur en andere omgevingsomstandigheden en gevaren waar te nemen; en persoonlijke medische noodgevallen aan te pakken, zoals verwondingen of onverwachte valpartijen. Het biedt ook routinematig onderhoud en installatiediensten voor geüpgradede of aanvullende apparatuur; en producten en diensten voor persoonlijke noodoproepsystemen om zelfstandig te kunnen blijven wonen, om te detecteren wanneer een val plaatsvindt en om bescherming te bieden terwijl men onderweg is met geolocatiemogelijkheden.
ADT Inc. Samenvatting
| ADT fundamentele statistieken | |
|---|---|
| Marktkapitalisatie | US$5.26b |
| Inkomsten(TTM) | US$627.39m |
| Inkomsten(TTM) | US$5.14b |
Is ADT overgewaardeerd?
Zie Reële waarde en waarderingsanalyseInkomsten en omzet
| ADT resultatenrekening (TTM) | |
|---|---|
| Inkomsten | US$5.14b |
| Kosten van inkomsten | US$985.71m |
| Brutowinst | US$4.15b |
| Overige uitgaven | US$3.53b |
| Inkomsten | US$627.39m |
Laatst gerapporteerde inkomsten
Mar 31, 2026
Volgende inkomensdatum
n.v.t.
| Winst per aandeel (EPS) | 0.80 |
| Brutomarge | 80.82% |
| Nettowinstmarge | 12.21% |
| Schuld/Eigen Vermogen Verhouding | 200.7% |
Hoe presteerde ADT op de lange termijn?
Bekijk historische prestaties en vergelijkingDividenden
Betaalt ADT een betrouwbaar dividend?
Zie ADT dividendgeschiedenis en benchmarks| ADT dividenddata | |
|---|---|
| Ex Dividend Datum | Jun 11 2026 |
| Betaaldatum dividend | Jul 07 2026 |
| Dagen tot Ex-dividend | 10 days |
| Dagen tot dividendbetaaldatum | 36 days |
Betaalt ADT een betrouwbaar dividend?
Zie ADT dividendgeschiedenis en benchmarksBedrijfsanalyse en status van financiële gegevens
| Gegevens | Laatst bijgewerkt (UTC-tijd) |
|---|---|
| Bedrijfsanalyse | 2026/05/31 20:46 |
| Aandelenkoers aan het einde van de dag | 2026/05/29 00:00 |
| Inkomsten | 2026/03/31 |
| Jaarlijkse inkomsten | 2025/12/31 |
Gegevensbronnen
De gegevens die gebruikt zijn in onze bedrijfsanalyse zijn afkomstig van S&P Global Market Intelligence LLC. De volgende gegevens worden gebruikt in ons analysemodel om dit rapport te genereren. De gegevens zijn genormaliseerd, waardoor er een vertraging kan optreden voordat de bron beschikbaar is.
| Pakket | Gegevens | Tijdframe | Voorbeeld Amerikaanse bron * |
|---|---|---|---|
| Financiële gegevens bedrijf | 10 jaar |
| |
| Consensus schattingen analisten | +3 jaar |
|
|
| Marktprijzen | 30 jaar |
| |
| Eigendom | 10 jaar |
| |
| Beheer | 10 jaar |
| |
| Belangrijkste ontwikkelingen | 10 jaar |
|
* Voorbeeld voor effecten uit de VS, voor niet-Amerikaanse effecten worden gelijkwaardige formulieren en bronnen gebruikt.
Tenzij anders vermeld zijn alle financiële gegevens gebaseerd op een jaarperiode, maar worden ze elk kwartaal bijgewerkt. Dit staat bekend als Trailing Twelve Month (TTM) of Last Twelve Month (LTM) gegevens. Meer informatie.
Analysemodel en Snowflake
Details van het analysemodel dat is gebruikt om dit rapport te genereren zijn beschikbaar op onze Github-pagina. We hebben ook handleidingen over hoe je onze rapporten kunt gebruiken en tutorials op YouTube.
Leer meer over het team van wereldklasse dat het Simply Wall St-analysemodel heeft ontworpen en gebouwd.
Industrie en sector
Onze industrie- en sectormetrics worden elke 6 uur berekend door Simply Wall St, details van ons proces zijn beschikbaar op Github.
Bronnen van analisten
ADT Inc. wordt gevolgd door 8 analisten. 4 van deze analisten hebben de schattingen van de omzet of winst ingediend die zijn gebruikt als input voor ons rapport. Inzendingen van analisten worden de hele dag door bijgewerkt.
| Analist | Instelling |
|---|---|
| Manav Patnaik | Barclays |
| Gary Bisbee | BofA Global Research |
| Peter Christiansen | Citigroup Inc |