ACV Auctions (ACVA) Aandelenoverzicht
ACV Auctions Inc. biedt een marktplaats voor groothandelsveilingen om de verkoop van gebruikte voertuigen tussen verkopende en kopende dealers te vergemakkelijken. Meer informatie
| Sneeuwvlok Score | |
|---|---|
| Waardering | 3/6 |
| Toekomstige groei | 3/6 |
| Prestaties in het verleden | 0/6 |
| Financiële gezondheid | 5/6 |
| Dividenden | 0/6 |
Beloningen
Risicoanalyse
Geen risico's gedetecteerd voor ACVA uit onze risicocontroles.
ACVA Community Fair Values
Create NarrativeSee what 9 others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
Analyst Price Targets
ACV Auctions Inc. Concurrenten
Prijsgeschiedenis en prestaties
| Historische aandelenkoersen | |
|---|---|
| Huidige aandelenkoers | US$5.95 |
| 52 Week Hoogtepunt | US$17.16 |
| 52 Week Laag | US$4.07 |
| Bèta | 1.78 |
| 1 maand verandering | 15.98% |
| 3 maanden verandering | 25.26% |
| 1 Jaar Verandering | -63.98% |
| 3 jaar verandering | -64.81% |
| 5 jaar verandering | -77.04% |
| Verandering sinds IPO | -80.96% |
Recent nieuws en updates
ACVA: Digital Wholesale Shift And Share Repurchases Should Support Future Upside
ACV Auctions' updated fair value estimate moves from $10.71 to $9.22 as analysts trim revenue growth and margin assumptions. Recent price target revisions, ranging from $7 to $16, reflect differing views on the timing and visibility of EBITDA recovery and the impact of ongoing investments.ACV Auctions: Turning Bullish After Q1 Beat And New Repurchase Program
Summary I'm upgrading ACV Auctions from 'Hold' to 'Buy, following my evaluation of its performance, prospects, and shareholder returns. ACVA turned around from losses in 4Q2025 to deliver a positive net profit of $7M for 1Q2026; that represented a 37% outperformance versus consensus. The company is forecasting a high-teens earnings growth in FY2026; management's confidence in this strong guidance is backed up by the significant buyback plans announced recently. Read the full article on Seeking AlphaACVA: Slower Share Gains And Macro Headwinds Will Constrain Future Upside
ACV Auctions' analyst price target has been reset to a range of approximately $7 to $10, as analysts balance recent Q4 results and long term product investments with concerns about a challenging macro backdrop and slower near term share gains. Analyst Commentary Recent research on ACV Auctions reflects a mixed setup, with some analysts highlighting solid Q4 execution and others flagging slower share gains and a tougher macro backdrop.Recent updates
Rendement voor aandeelhouders
| ACVA | US Commercial Services | US Markt | |
|---|---|---|---|
| 7D | -1.2% | -1.0% | 1.1% |
| 1Y | -64.0% | -14.8% | 28.7% |
Rendement versus industrie: ACVA presteerde slechter dan de US Commercial Services -sector, die het afgelopen jaar een rendement van -14.8 % opleverde.
Rendement versus markt: ACVA presteerde slechter dan US Market, dat het afgelopen jaar een rendement van 28.7 % opleverde.
Prijsvolatiliteit
| ACVA volatility | |
|---|---|
| ACVA Average Weekly Movement | 10.4% |
| Commercial Services Industry Average Movement | 7.4% |
| Market Average Movement | 7.2% |
| 10% most volatile stocks in US Market | 16.4% |
| 10% least volatile stocks in US Market | 3.1% |
Stabiele aandelenkoers: ACVA heeft de afgelopen 3 maanden geen significante prijsvolatiliteit gekend vergeleken met de US markt.
Volatiliteit in de loop van de tijd: De wekelijkse volatiliteit ( 10% ) van ACVA is het afgelopen jaar stabiel geweest.
Over het bedrijf
| Opgericht | Werknemers | CEO | Website |
|---|---|---|---|
| 2014 | 3,200 | George Chamoun | www.acvauto.com |
ACV Auctions Inc. biedt een marktplaats voor groothandelsveilingen om de verkoop van gebruikte voertuigen tussen verkopende en kopende dealers te vergemakkelijken. Het bedrijf biedt een marktplaatsplatform dat bestaat uit een digitale marktplaats die kopers en verkopers met elkaar verbindt door veilingen aan te bieden, wat realtime transacties van voertuigen in de groothandel mogelijk maakt; Run List voor het vooraf filteren en screenen van voertuigen tot 24 uur voordat een veiling plaatsvindt; ACV transportservice waarmee kopers realtime transportoffertes kunnen zien; ACV capital, een kortlopende voorraadfinancieringsdienst voor kopers om voertuigen te kopen; en Go Green customer assurance services voor claims tegen defecten aan het voertuig. Het bedrijf biedt ook remarketingcentra, die diensten met toegevoegde waarde aanbieden, zoals het opknappen en opslaan van voertuigen om de veilingactiviteiten met commerciële partners, zoals wagenparkbeheerders, autoverhuurders en afzenders uit de financiële sector, te vergemakkelijken.
ACV Auctions Inc. Samenvatting
| ACVA fundamentele statistieken | |
|---|---|
| Marktkapitalisatie | US$1.04b |
| Inkomsten(TTM) | -US$62.22m |
| Inkomsten(TTM) | US$781.10m |
Is ACVA overgewaardeerd?
Zie Reële waarde en waarderingsanalyseInkomsten en omzet
| ACVA resultatenrekening (TTM) | |
|---|---|
| Inkomsten | US$781.10m |
| Kosten van inkomsten | US$569.38m |
| Brutowinst | US$211.72m |
| Overige uitgaven | US$273.93m |
| Inkomsten | -US$62.22m |
Laatst gerapporteerde inkomsten
Mar 31, 2026
Volgende inkomensdatum
n.v.t.
| Winst per aandeel (EPS) | -0.36 |
| Brutomarge | 27.11% |
| Nettowinstmarge | -7.97% |
| Schuld/Eigen Vermogen Verhouding | 46.4% |
Hoe presteerde ACVA op de lange termijn?
Bekijk historische prestaties en vergelijkingBedrijfsanalyse en status van financiële gegevens
| Gegevens | Laatst bijgewerkt (UTC-tijd) |
|---|---|
| Bedrijfsanalyse | 2026/05/25 18:23 |
| Aandelenkoers aan het einde van de dag | 2026/05/22 00:00 |
| Inkomsten | 2026/03/31 |
| Jaarlijkse inkomsten | 2025/12/31 |
Gegevensbronnen
De gegevens die gebruikt zijn in onze bedrijfsanalyse zijn afkomstig van S&P Global Market Intelligence LLC. De volgende gegevens worden gebruikt in ons analysemodel om dit rapport te genereren. De gegevens zijn genormaliseerd, waardoor er een vertraging kan optreden voordat de bron beschikbaar is.
| Pakket | Gegevens | Tijdframe | Voorbeeld Amerikaanse bron * |
|---|---|---|---|
| Financiële gegevens bedrijf | 10 jaar |
| |
| Consensus schattingen analisten | +3 jaar |
|
|
| Marktprijzen | 30 jaar |
| |
| Eigendom | 10 jaar |
| |
| Beheer | 10 jaar |
| |
| Belangrijkste ontwikkelingen | 10 jaar |
|
* Voorbeeld voor effecten uit de VS, voor niet-Amerikaanse effecten worden gelijkwaardige formulieren en bronnen gebruikt.
Tenzij anders vermeld zijn alle financiële gegevens gebaseerd op een jaarperiode, maar worden ze elk kwartaal bijgewerkt. Dit staat bekend als Trailing Twelve Month (TTM) of Last Twelve Month (LTM) gegevens. Meer informatie.
Analysemodel en Snowflake
Details van het analysemodel dat is gebruikt om dit rapport te genereren zijn beschikbaar op onze Github-pagina. We hebben ook handleidingen over hoe je onze rapporten kunt gebruiken en tutorials op YouTube.
Leer meer over het team van wereldklasse dat het Simply Wall St-analysemodel heeft ontworpen en gebouwd.
Industrie en sector
Onze industrie- en sectormetrics worden elke 6 uur berekend door Simply Wall St, details van ons proces zijn beschikbaar op Github.
Bronnen van analisten
ACV Auctions Inc. wordt gevolgd door 19 analisten. 12 van deze analisten hebben de schattingen van de omzet of winst ingediend die zijn gebruikt als input voor ons rapport. Inzendingen van analisten worden de hele dag door bijgewerkt.
| Analist | Instelling |
|---|---|
| John Babcock | Barclays |
| Gary Prestopino | Barrington Research Associates, Inc. |
| Michael McGovern | BofA Global Research |