Terex (TEX) Aandelenoverzicht
Terex Corporation produceert industriële apparatuur voor materiaalverwerkingsmachines, afval- en recyclingoplossingen, mobiele hoogwerkers en apparatuur voor de elektriciteitssector wereldwijd. Meer informatie
| Sneeuwvlok Score | |
|---|---|
| Waardering | 3/6 |
| Toekomstige groei | 3/6 |
| Prestaties in het verleden | 2/6 |
| Financiële gezondheid | 2/6 |
| Dividenden | 3/6 |
Beloningen
Risicoanalyse
TEX Community Fair Values
See what 21 others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
Analyst Price Targets
Terex Corporation Concurrenten
Prijsgeschiedenis en prestaties
| Historische aandelenkoersen | |
|---|---|
| Huidige aandelenkoers | US$59.27 |
| 52 Week Hoogtepunt | US$71.50 |
| 52 Week Laag | US$41.70 |
| Bèta | 1.57 |
| 1 maand verandering | -5.30% |
| 3 maanden verandering | -13.08% |
| 1 Jaar Verandering | 25.52% |
| 3 jaar verandering | 23.81% |
| 5 jaar verandering | 9.52% |
| Verandering sinds IPO | 879.67% |
Recent nieuws en updates
Terex: I Need To See Profitability Substantially Improving
Summary Terex completed a transformative merger with REV Group, creating a new specialty vehicles segment that is now its second-largest revenue contributor. Despite 41% sales growth, underlying margin deterioration and integration challenges persist, with Q1 EBITDA dropping to ($7 million) from $106 million last year. Management guides 2026 revenue of $7.5 billion–$8.1 billion and EBITDA of $930 million–$1 billion, but margin recovery is critical as guidance is $100 million below consensus at midpoint. I remain on the sidelines, monitoring TEX’s ability to realize $75 million in synergies, restore margins, and shift mix toward high-margin, less-cyclical segments. Read the full article on Seeking AlphaTEX: 2026 Re Rating Will Depend On REV Synergy Delivery
Analysts have made a small cut to the Terex price target to about $76, reflecting slightly lower assumptions for revenue growth and margins, even as recent research highlights better customer sentiment, expected merger synergies, and a mix of both upward and downward target revisions across the Street. Analyst Commentary Recent research shows a mix of optimism and caution on Terex, with several firms adjusting ratings and price targets as they reassess the impact of the REV Group acquisition, customer sentiment in key segments, and execution risk around cost synergies.Recent updates
Rendement voor aandeelhouders
| TEX | US Machinery | US Markt | |
|---|---|---|---|
| 7D | 7.0% | 3.5% | 2.5% |
| 1Y | 25.5% | 40.5% | 26.4% |
Rendement versus industrie: TEX presteerde slechter dan de US Machinery -sector, die het afgelopen jaar een rendement van 40.5 % opleverde.
Rendement versus markt: TEX presteerde slechter dan US Market, dat het afgelopen jaar een rendement van 26.4 % opleverde.
Prijsvolatiliteit
| TEX volatility | |
|---|---|
| TEX Average Weekly Movement | 6.8% |
| Machinery Industry Average Movement | 6.7% |
| Market Average Movement | 7.2% |
| 10% most volatile stocks in US Market | 16.5% |
| 10% least volatile stocks in US Market | 3.1% |
Stabiele aandelenkoers: TEX heeft de afgelopen 3 maanden geen significante prijsvolatiliteit gekend vergeleken met de US markt.
Volatiliteit in de loop van de tijd: De wekelijkse volatiliteit ( 7% ) van TEX is het afgelopen jaar stabiel geweest.
Over het bedrijf
| Opgericht | Werknemers | CEO | Website |
|---|---|---|---|
| 1933 | 10,700 | Simon Meester | www.terex.com |
Terex Corporation produceert industriële apparatuur voor materiaalverwerkingsmachines, afval- en recyclingoplossingen, mobiele hoogwerkers en apparatuur voor de elektriciteitssector wereldwijd. Het MP-segment biedt brekers, wassystemen, zeefinstallaties, trommels, schortvoeders, intern transportsystemen, opraap- en transportkranen, houtverwerkings-, biomassa- en recyclingapparatuur, betonmolens en betonstraatstenen, transportbanden en vervangingsonderdelen onder de merknamen Terex, Powerscreen, Fuchs, EvoQuip, Canica, Cedarapids, CBI, Simplicity, Franna, Terex Ecotec, Finlay, ProAll, ZenRobotics, Terex Washing Systems, Terex MPS, Terex Jaques, Advance, Bid-Well, MDS, MARCO, MAGNA, Green-Tec en Terex Recycling Systems. De producten worden gebruikt in de bouw, infrastructuur en recyclingprojecten; steengroeven, mijnbouw en materiaalverwerkingstoepassingen; onderhoudstoepassingen om apparatuur of materiaal op te tillen; en in de landschapsverzorging en biomassaproductie-industrie.
Terex Corporation Samenvatting
| TEX fundamentele statistieken | |
|---|---|
| Marktkapitalisatie | US$6.60b |
| Inkomsten(TTM) | US$107.00m |
| Inkomsten(TTM) | US$5.93b |
Is TEX overgewaardeerd?
Zie Reële waarde en waarderingsanalyseInkomsten en omzet
| TEX resultatenrekening (TTM) | |
|---|---|
| Inkomsten | US$5.93b |
| Kosten van inkomsten | US$4.92b |
| Brutowinst | US$1.01b |
| Overige uitgaven | US$903.00m |
| Inkomsten | US$107.00m |
Laatst gerapporteerde inkomsten
Mar 31, 2026
Volgende inkomensdatum
n.v.t.
| Winst per aandeel (EPS) | 0.94 |
| Brutomarge | 17.04% |
| Nettowinstmarge | 1.81% |
| Schuld/Eigen Vermogen Verhouding | 56.8% |
Hoe presteerde TEX op de lange termijn?
Bekijk historische prestaties en vergelijkingDividenden
Bedrijfsanalyse en status van financiële gegevens
| Gegevens | Laatst bijgewerkt (UTC-tijd) |
|---|---|
| Bedrijfsanalyse | 2026/05/26 16:41 |
| Aandelenkoers aan het einde van de dag | 2026/05/26 00:00 |
| Inkomsten | 2026/03/31 |
| Jaarlijkse inkomsten | 2025/12/31 |
Gegevensbronnen
De gegevens die gebruikt zijn in onze bedrijfsanalyse zijn afkomstig van S&P Global Market Intelligence LLC. De volgende gegevens worden gebruikt in ons analysemodel om dit rapport te genereren. De gegevens zijn genormaliseerd, waardoor er een vertraging kan optreden voordat de bron beschikbaar is.
| Pakket | Gegevens | Tijdframe | Voorbeeld Amerikaanse bron * |
|---|---|---|---|
| Financiële gegevens bedrijf | 10 jaar |
| |
| Consensus schattingen analisten | +3 jaar |
|
|
| Marktprijzen | 30 jaar |
| |
| Eigendom | 10 jaar |
| |
| Beheer | 10 jaar |
| |
| Belangrijkste ontwikkelingen | 10 jaar |
|
* Voorbeeld voor effecten uit de VS, voor niet-Amerikaanse effecten worden gelijkwaardige formulieren en bronnen gebruikt.
Tenzij anders vermeld zijn alle financiële gegevens gebaseerd op een jaarperiode, maar worden ze elk kwartaal bijgewerkt. Dit staat bekend als Trailing Twelve Month (TTM) of Last Twelve Month (LTM) gegevens. Meer informatie.
Analysemodel en Snowflake
Details van het analysemodel dat is gebruikt om dit rapport te genereren zijn beschikbaar op onze Github-pagina. We hebben ook handleidingen over hoe je onze rapporten kunt gebruiken en tutorials op YouTube.
Leer meer over het team van wereldklasse dat het Simply Wall St-analysemodel heeft ontworpen en gebouwd.
Industrie en sector
Onze industrie- en sectormetrics worden elke 6 uur berekend door Simply Wall St, details van ons proces zijn beschikbaar op Github.
Bronnen van analisten
Terex Corporation wordt gevolgd door 34 analisten. 11 van deze analisten hebben de schattingen van de omzet of winst ingediend die zijn gebruikt als input voor ons rapport. Inzendingen van analisten worden de hele dag door bijgewerkt.
| Analist | Instelling |
|---|---|
| Mircea Dobre | Baird |
| Adam Seiden | Barclays |
| Joel Tiss | BMO Capital Markets Equity Research |