SES AI (SES) Aandelenoverzicht
SES AI Corporation ontwikkelt en produceert AI-verbeterde lithiummetaal en lithium-ion oplaadbare batterijtechnologieën voor elektrische voertuigen, stedelijke luchtmobiliteit, drones, robotica, energieopslagsystemen voor batterijen en andere toepassingen. Meer informatie
| Sneeuwvlok Score | |
|---|---|
| Waardering | 0/6 |
| Toekomstige groei | 2/6 |
| Prestaties in het verleden | 0/6 |
| Financiële gezondheid | 6/6 |
| Dividenden | 0/6 |
SES Community Fair Values
See what 68 others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
Analyst Price Targets
Top Community Narratives
SES AI Corporation Concurrenten
Prijsgeschiedenis en prestaties
| Historische aandelenkoersen | |
|---|---|
| Huidige aandelenkoers | US$1.22 |
| 52 Week Hoogtepunt | US$3.73 |
| 52 Week Laag | US$0.80 |
| Bèta | 0.85 |
| 1 maand verandering | 5.17% |
| 3 maanden verandering | -26.06% |
| 1 Jaar Verandering | 26.40% |
| 3 jaar verandering | -21.29% |
| 5 jaar verandering | -87.85% |
| Verandering sinds IPO | -88.65% |
Recent nieuws en updates
SES: Lawsuit And CFO Transition Will Set Up Future Upside
Analysts have kept their SES AI price target at $4.00, with updates to the discount rate, revenue growth, profit margin, and future P/E assumptions reflecting a more tempered outlook on long term profitability expectations while maintaining the same fair value estimate. What's in the News Rosen Law Firm filed a class action lawsuit on behalf of investors who bought SES AI securities between January 29, 2025 and March 4, 2026, alleging misleading statements around business prospects, revenue recognition tied to Molecular Universe, logistics constraints in late 2025, and 2026 revenue guidance, with a deadline of June 26, 2026 to seek lead plaintiff status (Key Developments).SES: Revenue Ramp And New CFO Will Shape Future Upside
Analysts have adjusted their view on SES AI with a modest price target move from $1.30 to $1.40, reflecting updated assumptions for revenue growth, profit margins and future P/E expectations. What's in the News SES AI expects first quarter 2026 revenue in the range of US$6.3 million to US$6.5 million, with most of the revenue coming from ESS product sales at UZ Energy and additional contributions from drones and subscription revenue (company guidance).SES AI Q1 Earnings: Strong Synergies For 2026
Summary SES AI reported Q1 2026 results last Thursday with increasing revenue and an improved net loss. The company's ESS segment is driving growth, while its other two operating segments have strong momentum. The company appears ready to manufacture drone batteries and bespoke battery materials for 2026. The stock price is up 33.5% over the last year, although it has been on the downtrend over the last few months. I continue my rating of a Hold for the company. Read the full article on Seeking AlphaRecent updates
Rendement voor aandeelhouders
| SES | US Electrical | US Markt | |
|---|---|---|---|
| 7D | 19.6% | 3.2% | 1.2% |
| 1Y | 26.4% | 86.5% | 28.7% |
Rendement versus industrie: SES presteerde slechter dan de US Electrical -sector, die het afgelopen jaar een rendement van 86.5 % opleverde.
Rendement versus markt: SES presteerde slechter dan US Market, dat het afgelopen jaar een rendement van 28.7 % opleverde.
Prijsvolatiliteit
| SES volatility | |
|---|---|
| SES Average Weekly Movement | 15.2% |
| Electrical Industry Average Movement | 13.0% |
| Market Average Movement | 7.2% |
| 10% most volatile stocks in US Market | 16.4% |
| 10% least volatile stocks in US Market | 3.1% |
Stabiele aandelenkoers: De aandelenkoers van SES is de afgelopen 3 maanden volatiel geweest in vergelijking met de US markt.
Volatiliteit in de loop van de tijd: De wekelijkse volatiliteit ( 15% ) van SES is het afgelopen jaar stabiel geweest, maar is nog steeds hoger dan 75% van de aandelen US.
Over het bedrijf
| Opgericht | Werknemers | CEO | Website |
|---|---|---|---|
| 2012 | 215 | Qichao Hu | www.ses.ai |
SES AI Corporation ontwikkelt en produceert AI-verbeterde lithiummetaal en lithium-ion oplaadbare batterijtechnologieën voor elektrische voertuigen, stedelijke luchtmobiliteit, drones, robotica, energieopslagsystemen voor batterijen en andere toepassingen. Het bedrijf produceert en verkoopt residentiële en commerciële ESS-systemen, li-ion- en li-metaalbatterijcellen en batterijmaterialen, zoals elektrolyten voor fabrikanten van originele auto-onderdelen en anderen. Het bedrijf is actief in de Verenigde Staten en Azië-Pacific.
SES AI Corporation Samenvatting
| SES fundamentele statistieken | |
|---|---|
| Marktkapitalisatie | US$450.53m |
| Inkomsten(TTM) | -US$72.71m |
| Inkomsten(TTM) | US$21.92m |
Is SES overgewaardeerd?
Zie Reële waarde en waarderingsanalyseInkomsten en omzet
| SES resultatenrekening (TTM) | |
|---|---|
| Inkomsten | US$21.92m |
| Kosten van inkomsten | US$13.95m |
| Brutowinst | US$7.97m |
| Overige uitgaven | US$80.67m |
| Inkomsten | -US$72.71m |
Laatst gerapporteerde inkomsten
Mar 31, 2026
Volgende inkomensdatum
n.v.t.
| Winst per aandeel (EPS) | -0.20 |
| Brutomarge | 36.34% |
| Nettowinstmarge | -331.72% |
| Schuld/Eigen Vermogen Verhouding | 0.3% |
Hoe presteerde SES op de lange termijn?
Bekijk historische prestaties en vergelijkingBedrijfsanalyse en status van financiële gegevens
| Gegevens | Laatst bijgewerkt (UTC-tijd) |
|---|---|
| Bedrijfsanalyse | 2026/05/26 13:13 |
| Aandelenkoers aan het einde van de dag | 2026/05/22 00:00 |
| Inkomsten | 2026/03/31 |
| Jaarlijkse inkomsten | 2025/12/31 |
Gegevensbronnen
De gegevens die gebruikt zijn in onze bedrijfsanalyse zijn afkomstig van S&P Global Market Intelligence LLC. De volgende gegevens worden gebruikt in ons analysemodel om dit rapport te genereren. De gegevens zijn genormaliseerd, waardoor er een vertraging kan optreden voordat de bron beschikbaar is.
| Pakket | Gegevens | Tijdframe | Voorbeeld Amerikaanse bron * |
|---|---|---|---|
| Financiële gegevens bedrijf | 10 jaar |
| |
| Consensus schattingen analisten | +3 jaar |
|
|
| Marktprijzen | 30 jaar |
| |
| Eigendom | 10 jaar |
| |
| Beheer | 10 jaar |
| |
| Belangrijkste ontwikkelingen | 10 jaar |
|
* Voorbeeld voor effecten uit de VS, voor niet-Amerikaanse effecten worden gelijkwaardige formulieren en bronnen gebruikt.
Tenzij anders vermeld zijn alle financiële gegevens gebaseerd op een jaarperiode, maar worden ze elk kwartaal bijgewerkt. Dit staat bekend als Trailing Twelve Month (TTM) of Last Twelve Month (LTM) gegevens. Meer informatie.
Analysemodel en Snowflake
Details van het analysemodel dat is gebruikt om dit rapport te genereren zijn beschikbaar op onze Github-pagina. We hebben ook handleidingen over hoe je onze rapporten kunt gebruiken en tutorials op YouTube.
Leer meer over het team van wereldklasse dat het Simply Wall St-analysemodel heeft ontworpen en gebouwd.
Industrie en sector
Onze industrie- en sectormetrics worden elke 6 uur berekend door Simply Wall St, details van ons proces zijn beschikbaar op Github.
Bronnen van analisten
SES AI Corporation wordt gevolgd door 5 analisten. 2 van deze analisten hebben de schattingen van de omzet of winst ingediend die zijn gebruikt als input voor ons rapport. Inzendingen van analisten worden de hele dag door bijgewerkt.
| Analist | Instelling |
|---|---|
| Derek Soderberg | Cantor Fitzgerald & Co. |
| Emmanuel Rosner | Deutsche Bank |
| Yan Dong | Deutsche Bank |