Internity (INT) Aandelenoverzicht
Internity S.A. distribueert interieurmaterialen in Polen. Meer informatie
| Sneeuwvlok Score | |
|---|---|
| Waardering | 2/6 |
| Toekomstige groei | 0/6 |
| Prestaties in het verleden | 5/6 |
| Financiële gezondheid | 5/6 |
| Dividenden | 3/6 |
Beloningen
Risicoanalyse
INT Community Fair Values
See what others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
Internity S.A. Concurrenten
Prijsgeschiedenis en prestaties
| Historische aandelenkoersen | |
|---|---|
| Huidige aandelenkoers | zł7.90 |
| 52 Week Hoogtepunt | zł9.40 |
| 52 Week Laag | zł6.50 |
| Bèta | 0.33 |
| 1 maand verandering | 3.95% |
| 3 maanden verandering | -3.07% |
| 1 Jaar Verandering | 1.94% |
| 3 jaar verandering | 91.75% |
| 5 jaar verandering | 73.25% |
| Verandering sinds IPO | 49.06% |
Recent nieuws en updates
Concerns Surrounding Internity's (WSE:INT) Performance
Internity S.A.'s ( WSE:INT ) robust recent earnings didn't do much to move the stock. We believe that shareholders have...Internity S.A. (WSE:INT) Shares Fly 26% But Investors Aren't Buying For Growth
Despite an already strong run, Internity S.A. ( WSE:INT ) shares have been powering on, with a gain of 26% in the last...Internity (WSE:INT) Seems To Use Debt Quite Sensibly
Warren Buffett famously said, 'Volatility is far from synonymous with risk.' So it might be obvious that you need to...Recent updates
Rendement voor aandeelhouders
| INT | PL Trade Distributors | PL Markt | |
|---|---|---|---|
| 7D | 6.0% | 0.1% | 1.4% |
| 1Y | 1.9% | 27.8% | 28.1% |
Rendement versus industrie: INT presteerde slechter dan de Polish Trade Distributors -sector, die het afgelopen jaar een rendement van 27.8 % opleverde.
Rendement versus markt: INT presteerde slechter dan Polish Market, dat het afgelopen jaar een rendement van 28.1 % opleverde.
Prijsvolatiliteit
| INT volatility | |
|---|---|
| INT Average Weekly Movement | 6.1% |
| Trade Distributors Industry Average Movement | 6.2% |
| Market Average Movement | 5.4% |
| 10% most volatile stocks in PL Market | 10.8% |
| 10% least volatile stocks in PL Market | 3.3% |
Stabiele aandelenkoers: INT heeft de afgelopen 3 maanden geen significante prijsvolatiliteit gekend vergeleken met de Polish markt.
Volatiliteit in de loop van de tijd: De wekelijkse volatiliteit ( 6% ) van INT is het afgelopen jaar stabiel geweest.
Over het bedrijf
| Opgericht | Werknemers | CEO | Website |
|---|---|---|---|
| 1992 | 93 | Piotr Grupinski | www.internitysa.pl |
Internity S.A. distribueert interieurmaterialen in Polen. De producten van het bedrijf omvatten sanitair, badkamerkeramiek, badkuipen, douchecabines en -schermen, kinderbadjes, badkamermeubels en -accessoires, verborgen frames, stortbakken en knoppen, reserveonderdelen, houten vloeren, verwarmingsproducten, chemische producten, decorproducten, huishoudelijke apparaten, deuren en kozijnen, keukens, meubels, verlichting, tegels en vinyl. Het bedrijf houdt zich ook bezig met de groothandel in sanitair en tegels.
Internity S.A. Samenvatting
| INT fundamentele statistieken | |
|---|---|
| Marktkapitalisatie | zł62.21m |
| Inkomsten(TTM) | zł8.96m |
| Inkomsten(TTM) | zł189.89m |
Is INT overgewaardeerd?
Zie Reële waarde en waarderingsanalyseInkomsten en omzet
| INT resultatenrekening (TTM) | |
|---|---|
| Inkomsten | zł189.89m |
| Kosten van inkomsten | zł112.64m |
| Brutowinst | zł77.24m |
| Overige uitgaven | zł68.28m |
| Inkomsten | zł8.96m |
Laatst gerapporteerde inkomsten
Sep 30, 2025
Volgende inkomensdatum
Aug 14, 2026
| Winst per aandeel (EPS) | 1.14 |
| Brutomarge | 40.68% |
| Nettowinstmarge | 4.72% |
| Schuld/Eigen Vermogen Verhouding | 35.2% |
Hoe presteerde INT op de lange termijn?
Bekijk historische prestaties en vergelijkingDividenden
Bedrijfsanalyse en status van financiële gegevens
| Gegevens | Laatst bijgewerkt (UTC-tijd) |
|---|---|
| Bedrijfsanalyse | 2026/05/29 21:56 |
| Aandelenkoers aan het einde van de dag | 2026/05/29 00:00 |
| Inkomsten | 2025/09/30 |
| Jaarlijkse inkomsten | 2024/12/31 |
Gegevensbronnen
De gegevens die gebruikt zijn in onze bedrijfsanalyse zijn afkomstig van S&P Global Market Intelligence LLC. De volgende gegevens worden gebruikt in ons analysemodel om dit rapport te genereren. De gegevens zijn genormaliseerd, waardoor er een vertraging kan optreden voordat de bron beschikbaar is.
| Pakket | Gegevens | Tijdframe | Voorbeeld Amerikaanse bron * |
|---|---|---|---|
| Financiële gegevens bedrijf | 10 jaar |
| |
| Consensus schattingen analisten | +3 jaar |
|
|
| Marktprijzen | 30 jaar |
| |
| Eigendom | 10 jaar |
| |
| Beheer | 10 jaar |
| |
| Belangrijkste ontwikkelingen | 10 jaar |
|
* Voorbeeld voor effecten uit de VS, voor niet-Amerikaanse effecten worden gelijkwaardige formulieren en bronnen gebruikt.
Tenzij anders vermeld zijn alle financiële gegevens gebaseerd op een jaarperiode, maar worden ze elk kwartaal bijgewerkt. Dit staat bekend als Trailing Twelve Month (TTM) of Last Twelve Month (LTM) gegevens. Meer informatie.
Analysemodel en Snowflake
Details van het analysemodel dat is gebruikt om dit rapport te genereren zijn beschikbaar op onze Github-pagina. We hebben ook handleidingen over hoe je onze rapporten kunt gebruiken en tutorials op YouTube.
Leer meer over het team van wereldklasse dat het Simply Wall St-analysemodel heeft ontworpen en gebouwd.
Industrie en sector
Onze industrie- en sectormetrics worden elke 6 uur berekend door Simply Wall St, details van ons proces zijn beschikbaar op Github.
Bronnen van analisten
Internity S.A. wordt gevolgd door 0 analisten. 0 van deze analisten hebben de schattingen van de omzet of winst ingediend die zijn gebruikt als input voor ons rapport. Inzendingen van analisten worden de hele dag door bijgewerkt.