Creotech Instruments (CRI) Aandelenoverzicht
Creotech Instruments S.A. is actief in de ruimtevaart- en wetenschapsindustrie in Polen. Meer informatie
| Sneeuwvlok Score | |
|---|---|
| Waardering | 0/6 |
| Toekomstige groei | 0/6 |
| Prestaties in het verleden | 3/6 |
| Financiële gezondheid | 6/6 |
| Dividenden | 2/6 |
CRI Community Fair Values
See what others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
Creotech Instruments S.A. Concurrenten
Prijsgeschiedenis en prestaties
| Historische aandelenkoersen | |
|---|---|
| Huidige aandelenkoers | zł971.00 |
| 52 Week Hoogtepunt | zł990.00 |
| 52 Week Laag | zł275.50 |
| Bèta | 0.25 |
| 1 maand verandering | 51.72% |
| 3 maanden verandering | 69.16% |
| 1 Jaar Verandering | 228.04% |
| 3 jaar verandering | 419.25% |
| 5 jaar verandering | n/a |
| Verandering sinds IPO | 1,214.83% |
Recent nieuws en updates
Investors Appear Satisfied With Creotech Instruments S.A.'s (WSE:CRI) Prospects As Shares Rocket 28%
The Creotech Instruments S.A. ( WSE:CRI ) share price has done very well over the last month, posting an excellent gain...Revenues Tell The Story For Creotech Instruments S.A. (WSE:CRI) As Its Stock Soars 28%
Creotech Instruments S.A. ( WSE:CRI ) shareholders have had their patience rewarded with a 28% share price jump in the...Recent updates
Rendement voor aandeelhouders
| CRI | PL Aerospace & Defense | PL Markt | |
|---|---|---|---|
| 7D | 21.4% | 2.2% | 1.6% |
| 1Y | 228.0% | 4.8% | 24.5% |
Rendement versus industrie: CRI overtrof de Polish Aerospace & Defense industrie, die het afgelopen jaar een rendement 4.8 % opleverde.
Rendement versus markt: CRI overtrof de Polish markt, die het afgelopen jaar een rendement opleverde van 24.5 %.
Prijsvolatiliteit
| CRI volatility | |
|---|---|
| CRI Average Weekly Movement | 10.8% |
| Aerospace & Defense Industry Average Movement | 7.0% |
| Market Average Movement | 5.3% |
| 10% most volatile stocks in PL Market | 10.8% |
| 10% least volatile stocks in PL Market | 3.3% |
Stabiele aandelenkoers: De aandelenkoers van CRI is de afgelopen 3 maanden volatiel geweest in vergelijking met de Polish markt.
Volatiliteit in de loop van de tijd: De wekelijkse volatiliteit ( 11% ) van CRI is het afgelopen jaar stabiel geweest, maar is nog steeds hoger dan 75% van de aandelen Polish.
Over het bedrijf
| Opgericht | Werknemers | CEO | Website |
|---|---|---|---|
| 2008 | 297 | Grzegorz Brona | www.creotech.pl |
Creotech Instruments S.A. is actief in de ruimtevaart- en wetenschapsindustrie in Polen. Het bedrijf produceert vliegtuigen, ruimtevaartuigen, elektronische componenten, computers en randapparatuur, telecommunicatieapparatuur en aanverwante machines. Het produceert ook meet-, controle- en navigatie-instrumenten en -apparaten; produceert en distribueert elektriciteit; en produceert regelapparatuur.
Creotech Instruments S.A. Samenvatting
| CRI fundamentele statistieken | |
|---|---|
| Marktkapitalisatie | zł2.77b |
| Inkomsten(TTM) | zł19.92m |
| Inkomsten(TTM) | zł150.02m |
Is CRI overgewaardeerd?
Zie Reële waarde en waarderingsanalyseInkomsten en omzet
| CRI resultatenrekening (TTM) | |
|---|---|
| Inkomsten | zł150.02m |
| Kosten van inkomsten | zł7.15m |
| Brutowinst | zł142.87m |
| Overige uitgaven | zł122.95m |
| Inkomsten | zł19.92m |
Laatst gerapporteerde inkomsten
Dec 31, 2025
Volgende inkomensdatum
Jun 01, 2026
| Winst per aandeel (EPS) | 6.98 |
| Brutomarge | 95.23% |
| Nettowinstmarge | 13.28% |
| Schuld/Eigen Vermogen Verhouding | 0% |
Hoe presteerde CRI op de lange termijn?
Bekijk historische prestaties en vergelijkingDividenden
Bedrijfsanalyse en status van financiële gegevens
| Gegevens | Laatst bijgewerkt (UTC-tijd) |
|---|---|
| Bedrijfsanalyse | 2026/05/27 12:06 |
| Aandelenkoers aan het einde van de dag | 2026/05/27 00:00 |
| Inkomsten | 2025/12/31 |
| Jaarlijkse inkomsten | 2025/12/31 |
Gegevensbronnen
De gegevens die gebruikt zijn in onze bedrijfsanalyse zijn afkomstig van S&P Global Market Intelligence LLC. De volgende gegevens worden gebruikt in ons analysemodel om dit rapport te genereren. De gegevens zijn genormaliseerd, waardoor er een vertraging kan optreden voordat de bron beschikbaar is.
| Pakket | Gegevens | Tijdframe | Voorbeeld Amerikaanse bron * |
|---|---|---|---|
| Financiële gegevens bedrijf | 10 jaar |
| |
| Consensus schattingen analisten | +3 jaar |
|
|
| Marktprijzen | 30 jaar |
| |
| Eigendom | 10 jaar |
| |
| Beheer | 10 jaar |
| |
| Belangrijkste ontwikkelingen | 10 jaar |
|
* Voorbeeld voor effecten uit de VS, voor niet-Amerikaanse effecten worden gelijkwaardige formulieren en bronnen gebruikt.
Tenzij anders vermeld zijn alle financiële gegevens gebaseerd op een jaarperiode, maar worden ze elk kwartaal bijgewerkt. Dit staat bekend als Trailing Twelve Month (TTM) of Last Twelve Month (LTM) gegevens. Meer informatie.
Analysemodel en Snowflake
Details van het analysemodel dat is gebruikt om dit rapport te genereren zijn beschikbaar op onze Github-pagina. We hebben ook handleidingen over hoe je onze rapporten kunt gebruiken en tutorials op YouTube.
Leer meer over het team van wereldklasse dat het Simply Wall St-analysemodel heeft ontworpen en gebouwd.
Industrie en sector
Onze industrie- en sectormetrics worden elke 6 uur berekend door Simply Wall St, details van ons proces zijn beschikbaar op Github.
Bronnen van analisten
Creotech Instruments S.A. wordt gevolgd door 0 analisten. 0 van deze analisten hebben de schattingen van de omzet of winst ingediend die zijn gebruikt als input voor ons rapport. Inzendingen van analisten worden de hele dag door bijgewerkt.