M Vest Water (MVW) Aandelenoverzicht
M Vest Water AS, een milieutechnologiebedrijf, ontwikkelt producten en oplossingen voor de waterbehandelingsindustrie in Noorwegen, IJsland, Oostenrijk, Zwitserland en Oman. Meer informatie
| Sneeuwvlok Score | |
|---|---|
| Waardering | 3/6 |
| Toekomstige groei | 6/6 |
| Prestaties in het verleden | 0/6 |
| Financiële gezondheid | 2/6 |
| Dividenden | 0/6 |
MVW Community Fair Values
See what others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
Analyst Price Targets
M Vest Water AS Concurrenten
Prijsgeschiedenis en prestaties
| Historische aandelenkoersen | |
|---|---|
| Huidige aandelenkoers | NOK 5.35 |
| 52 Week Hoogtepunt | NOK 10.25 |
| 52 Week Laag | NOK 5.00 |
| Bèta | 0.21 |
| 1 maand verandering | -13.01% |
| 3 maanden verandering | -5.81% |
| 1 Jaar Verandering | -42.35% |
| 3 jaar verandering | -15.88% |
| 5 jaar verandering | -81.52% |
| Verandering sinds IPO | -62.85% |
Recent nieuws en updates
Recent updates
Rendement voor aandeelhouders
| MVW | NO Chemicals | NO Markt | |
|---|---|---|---|
| 7D | -5.3% | -3.0% | -2.3% |
| 1Y | -42.3% | 24.7% | 18.9% |
Rendement versus industrie: MVW presteerde slechter dan de Norwegian Chemicals -sector, die het afgelopen jaar een rendement van 24.7 % opleverde.
Rendement versus markt: MVW presteerde slechter dan Norwegian Market, dat het afgelopen jaar een rendement van 18.9 % opleverde.
Prijsvolatiliteit
| MVW volatility | |
|---|---|
| MVW Average Weekly Movement | 7.0% |
| Chemicals Industry Average Movement | 6.9% |
| Market Average Movement | 5.6% |
| 10% most volatile stocks in NO Market | 11.7% |
| 10% least volatile stocks in NO Market | 3.3% |
Stabiele aandelenkoers: MVW heeft de afgelopen 3 maanden geen significante prijsvolatiliteit gekend vergeleken met de Norwegian markt.
Volatiliteit in de loop van de tijd: De wekelijkse volatiliteit ( 7% ) van MVW is het afgelopen jaar stabiel geweest.
Over het bedrijf
| Opgericht | Werknemers | CEO | Website |
|---|---|---|---|
| 2014 | 11 | n/a | mvestwater.com |
M Vest Water AS, een milieutechnologiebedrijf, ontwikkelt producten en oplossingen voor de waterbehandelingsindustrie in Noorwegen, IJsland, Oostenrijk, Zwitserland en Oman. Het bedrijf biedt NORWAFLOC, een natuurlijk flocculant/coagulant product; NORWAPOL, een polijstproces met automatische terugspoelmedia filtratievaten; en geactiveerde filtermedia (AFM) die functioneren als een directe vervanging voor zandfiltermedia. Het bedrijf levert aan de olie- en gasindustrie, aquacultuur, slibontwatering, gemeentelijke en andere industrieën.
M Vest Water AS Samenvatting
| MVW fundamentele statistieken | |
|---|---|
| Marktkapitalisatie | NOK 188.83m |
| Inkomsten(TTM) | -NOK 19.11m |
| Inkomsten(TTM) | NOK 28.07m |
Is MVW overgewaardeerd?
Zie Reële waarde en waarderingsanalyseInkomsten en omzet
| MVW resultatenrekening (TTM) | |
|---|---|
| Inkomsten | NOK 28.07m |
| Kosten van inkomsten | NOK 12.13m |
| Brutowinst | NOK 15.94m |
| Overige uitgaven | NOK 35.04m |
| Inkomsten | -NOK 19.11m |
Laatst gerapporteerde inkomsten
Mar 31, 2026
Volgende inkomensdatum
Sep 15, 2026
| Winst per aandeel (EPS) | -0.54 |
| Brutomarge | 56.79% |
| Nettowinstmarge | -68.07% |
| Schuld/Eigen Vermogen Verhouding | 12.3% |
Hoe presteerde MVW op de lange termijn?
Bekijk historische prestaties en vergelijkingBedrijfsanalyse en status van financiële gegevens
| Gegevens | Laatst bijgewerkt (UTC-tijd) |
|---|---|
| Bedrijfsanalyse | 2026/05/29 23:01 |
| Aandelenkoers aan het einde van de dag | 2026/05/29 00:00 |
| Inkomsten | 2026/03/31 |
| Jaarlijkse inkomsten | 2025/12/31 |
Gegevensbronnen
De gegevens die gebruikt zijn in onze bedrijfsanalyse zijn afkomstig van S&P Global Market Intelligence LLC. De volgende gegevens worden gebruikt in ons analysemodel om dit rapport te genereren. De gegevens zijn genormaliseerd, waardoor er een vertraging kan optreden voordat de bron beschikbaar is.
| Pakket | Gegevens | Tijdframe | Voorbeeld Amerikaanse bron * |
|---|---|---|---|
| Financiële gegevens bedrijf | 10 jaar |
| |
| Consensus schattingen analisten | +3 jaar |
|
|
| Marktprijzen | 30 jaar |
| |
| Eigendom | 10 jaar |
| |
| Beheer | 10 jaar |
| |
| Belangrijkste ontwikkelingen | 10 jaar |
|
* Voorbeeld voor effecten uit de VS, voor niet-Amerikaanse effecten worden gelijkwaardige formulieren en bronnen gebruikt.
Tenzij anders vermeld zijn alle financiële gegevens gebaseerd op een jaarperiode, maar worden ze elk kwartaal bijgewerkt. Dit staat bekend als Trailing Twelve Month (TTM) of Last Twelve Month (LTM) gegevens. Meer informatie.
Analysemodel en Snowflake
Details van het analysemodel dat is gebruikt om dit rapport te genereren zijn beschikbaar op onze Github-pagina. We hebben ook handleidingen over hoe je onze rapporten kunt gebruiken en tutorials op YouTube.
Leer meer over het team van wereldklasse dat het Simply Wall St-analysemodel heeft ontworpen en gebouwd.
Industrie en sector
Onze industrie- en sectormetrics worden elke 6 uur berekend door Simply Wall St, details van ons proces zijn beschikbaar op Github.
Bronnen van analisten
M Vest Water AS wordt gevolgd door 4 analisten. 2 van deze analisten hebben de schattingen van de omzet of winst ingediend die zijn gebruikt als input voor ons rapport. Inzendingen van analisten worden de hele dag door bijgewerkt.
| Analist | Instelling |
|---|---|
| Nils Olav Thommesen | Fearnley Securities |
| Nicolai Tørnfeldt | Fearnley Securities |
| Mindaugas Cekanavicius | Norne Securities AS |