Eveready East Africa (EVRD) Aandelenoverzicht
Eveready East Africa PLC, een bedrijf in consumentengoederen, levert draagbare stroomoplossingen in Kenia. Meer informatie
| Sneeuwvlok Score | |
|---|---|
| Waardering | 0/6 |
| Toekomstige groei | 0/6 |
| Prestaties in het verleden | 0/6 |
| Financiële gezondheid | 0/6 |
| Dividenden | 0/6 |
EVRD Community Fair Values
See what others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
Eveready East Africa PLC Concurrenten
Prijsgeschiedenis en prestaties
| Historische aandelenkoersen | |
|---|---|
| Huidige aandelenkoers | KSh1.13 |
| 52 Week Hoogtepunt | KSh1.78 |
| 52 Week Laag | KSh0.80 |
| Bèta | 0 |
| 1 maand verandering | -1.74% |
| 3 maanden verandering | -31.10% |
| 1 Jaar Verandering | 28.41% |
| 3 jaar verandering | 4.63% |
| 5 jaar verandering | 8.65% |
| Verandering sinds IPO | -89.73% |
Recent nieuws en updates
Recent updates
Rendement voor aandeelhouders
| EVRD | KE Retail Distributors | KE Markt | |
|---|---|---|---|
| 7D | 0% | 1.9% | -2.0% |
| 1Y | 28.4% | 35.7% | 55.9% |
Rendement versus industrie: EVRD presteerde slechter dan de KE Retail Distributors -sector, die het afgelopen jaar een rendement van 35.7 % opleverde.
Rendement versus markt: EVRD presteerde slechter dan KE Market, dat het afgelopen jaar een rendement van 55.9 % opleverde.
Prijsvolatiliteit
| EVRD volatility | |
|---|---|
| EVRD Average Weekly Movement | 8.2% |
| Retail Distributors Industry Average Movement | 5.8% |
| Market Average Movement | 4.3% |
| 10% most volatile stocks in KE Market | 7.2% |
| 10% least volatile stocks in KE Market | 2.9% |
Stabiele aandelenkoers: De aandelenkoers van EVRD is de afgelopen 3 maanden volatiel geweest in vergelijking met de KE markt.
Volatiliteit in de loop van de tijd: De wekelijkse volatiliteit ( 8% ) van EVRD is het afgelopen jaar stabiel geweest, maar is nog steeds hoger dan 75% van de aandelen KE.
Over het bedrijf
| Opgericht | Werknemers | CEO | Website |
|---|---|---|---|
| 1967 | n/a | n/a | www.eveready.co.ke |
Eveready East Africa PLC, een producent van consumentengoederen, biedt draagbare stroomoplossingen in Kenia. Het is actief in drie segmenten: Automotive, Lighting en Household. Het segment Automotive biedt onderhoudsvrije autoaccu's en geventileerde autoaccu's, evenals accuwater en accuzuren.
Eveready East Africa PLC Samenvatting
| EVRD fundamentele statistieken | |
|---|---|
| Marktkapitalisatie | KSh237.30m |
| Inkomsten(TTM) | -KSh39.00m |
| Inkomsten(TTM) | KSh10.78m |
Is EVRD overgewaardeerd?
Zie Reële waarde en waarderingsanalyseInkomsten en omzet
| EVRD resultatenrekening (TTM) | |
|---|---|
| Inkomsten | KSh10.78m |
| Kosten van inkomsten | KSh9.71m |
| Brutowinst | KSh1.06m |
| Overige uitgaven | KSh40.06m |
| Inkomsten | -KSh39.00m |
Laatst gerapporteerde inkomsten
Mar 31, 2024
Volgende inkomensdatum
n.v.t.
| Winst per aandeel (EPS) | 0 |
| Brutomarge | 0.00% |
| Nettowinstmarge | 0.00% |
| Schuld/Eigen Vermogen Verhouding | 0.0% |
Hoe presteerde EVRD op de lange termijn?
Bekijk historische prestaties en vergelijkingBedrijfsanalyse en status van financiële gegevens
| Gegevens | Laatst bijgewerkt (UTC-tijd) |
|---|---|
| Bedrijfsanalyse | 2026/05/17 12:18 |
| Aandelenkoers aan het einde van de dag | 2026/05/15 00:00 |
| Inkomsten | 2024/03/31 |
| Jaarlijkse inkomsten | 2023/09/30 |
Gegevensbronnen
De gegevens die gebruikt zijn in onze bedrijfsanalyse zijn afkomstig van S&P Global Market Intelligence LLC. De volgende gegevens worden gebruikt in ons analysemodel om dit rapport te genereren. De gegevens zijn genormaliseerd, waardoor er een vertraging kan optreden voordat de bron beschikbaar is.
| Pakket | Gegevens | Tijdframe | Voorbeeld Amerikaanse bron * |
|---|---|---|---|
| Financiële gegevens bedrijf | 10 jaar |
| |
| Consensus schattingen analisten | +3 jaar |
|
|
| Marktprijzen | 30 jaar |
| |
| Eigendom | 10 jaar |
| |
| Beheer | 10 jaar |
| |
| Belangrijkste ontwikkelingen | 10 jaar |
|
* Voorbeeld voor effecten uit de VS, voor niet-Amerikaanse effecten worden gelijkwaardige formulieren en bronnen gebruikt.
Tenzij anders vermeld zijn alle financiële gegevens gebaseerd op een jaarperiode, maar worden ze elk kwartaal bijgewerkt. Dit staat bekend als Trailing Twelve Month (TTM) of Last Twelve Month (LTM) gegevens. Meer informatie.
Analysemodel en Snowflake
Details van het analysemodel dat is gebruikt om dit rapport te genereren zijn beschikbaar op onze Github-pagina. We hebben ook handleidingen over hoe je onze rapporten kunt gebruiken en tutorials op YouTube.
Leer meer over het team van wereldklasse dat het Simply Wall St-analysemodel heeft ontworpen en gebouwd.
Industrie en sector
Onze industrie- en sectormetrics worden elke 6 uur berekend door Simply Wall St, details van ons proces zijn beschikbaar op Github.
Bronnen van analisten
Eveready East Africa PLC wordt gevolgd door 0 analisten. 0 van deze analisten hebben de schattingen van de omzet of winst ingediend die zijn gebruikt als input voor ons rapport. Inzendingen van analisten worden de hele dag door bijgewerkt.