Infrastrutture Wireless Italiane (INW) Aandelenoverzicht
Infrastrutture Wireless Italiane S.p.A. is actief in de infrastructuursector voor elektronische communicatie in Italië. Meer informatie
| Sneeuwvlok Score | |
|---|---|
| Waardering | 5/6 |
| Toekomstige groei | 1/6 |
| Prestaties in het verleden | 2/6 |
| Financiële gezondheid | 1/6 |
| Dividenden | 3/6 |
Beloningen
Risicoanalyse
INW Community Fair Values
See what 14 others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
Analyst Price Targets
Infrastrutture Wireless Italiane S.p.A. Concurrenten
Prijsgeschiedenis en prestaties
| Historische aandelenkoersen | |
|---|---|
| Huidige aandelenkoers | €7.03 |
| 52 Week Hoogtepunt | €10.73 |
| 52 Week Laag | €6.07 |
| Bèta | 0.82 |
| 1 maand verandering | -2.84% |
| 3 maanden verandering | -20.80% |
| 1 Jaar Verandering | -34.53% |
| 3 jaar verandering | -41.73% |
| 5 jaar verandering | -24.88% |
| Verandering sinds IPO | 72.60% |
Recent nieuws en updates
INW: 2026 Dividend And Inflation Linked Contracts Will Support Future Upside
Analysts have trimmed their price target for Infrastrutture Wireless Italiane slightly to about €8.64 from roughly €8.72, citing updated assumptions for discount rates, revenue growth, profit margins, and future P/E levels. What's in the News Announced an annual dividend of €0.5543 per share, with an ex-date on May 18, 2026, a record date on May 19, 2026, and payment scheduled for May 20, 2026 (Key Developments).INW: 2026 Dividend And Board Meeting Schedule Will Support Future Upside
Analysts have slightly reduced their price target on Infrastrutture Wireless Italiane, with fair value moving from about €8.85 to roughly €8.72. This reflects updated assumptions for the discount rate, revenue growth, profit margin and future P/E multiples.Recent updates
Rendement voor aandeelhouders
| INW | IT Telecom | IT Markt | |
|---|---|---|---|
| 7D | -2.6% | 1.3% | 1.0% |
| 1Y | -34.5% | 21.8% | 18.6% |
Rendement versus industrie: INW presteerde slechter dan de Italian Telecom -sector, die het afgelopen jaar een rendement van 21.8 % opleverde.
Rendement versus markt: INW presteerde slechter dan Italian Market, dat het afgelopen jaar een rendement van 18.6 % opleverde.
Prijsvolatiliteit
| INW volatility | |
|---|---|
| INW Average Weekly Movement | 6.9% |
| Telecom Industry Average Movement | 4.0% |
| Market Average Movement | 5.1% |
| 10% most volatile stocks in IT Market | 8.3% |
| 10% least volatile stocks in IT Market | 3.1% |
Stabiele aandelenkoers: De aandelenkoers van INW is de afgelopen 3 maanden volatiel geweest in vergelijking met de Italian markt.
Volatiliteit in de loop van de tijd: De wekelijkse volatiliteit ( 7% ) van INW is het afgelopen jaar stabiel geweest, maar is nog steeds hoger dan 75% van de aandelen Italian.
Over het bedrijf
| Opgericht | Werknemers | CEO | Website |
|---|---|---|---|
| 2015 | 345 | Diego Galli | www.inwit.it |
Infrastrutture Wireless Italiane S.p.A. is actief in de infrastructuursector voor elektronische communicatie in Italië. Het bedrijf bouwt en beheert digitale en gedeelde infrastructuren, waarin de radiozendapparatuur van mobiele, FWA- en IoT-telecomexploitanten is ondergebracht; levert masten voor antennes, kabels en schotels; ruimtes voor apparatuur; en technologische systemen voor stroomvoorziening en airconditioningsystemen voor de ontwikkeling van draadloze netwerken, sensoren, IoT en VDS. Het biedt ook beheers-, ontwikkelings- en backhaulingdiensten aan; verwerft stations voor de ontwikkeling van het netwerk; beheert contracten voor de verkoop of leasing van grond; en ontwerpt sites en verkrijgt vergunningen, evenals het verstrekken van statistische en structurele beoordelingen en bouwwerkzaamheden voor de ontwikkeling en installatie van infrastructuren.
Infrastrutture Wireless Italiane S.p.A. Samenvatting
| INW fundamentele statistieken | |
|---|---|
| Marktkapitalisatie | €6.50b |
| Inkomsten(TTM) | €351.33m |
| Inkomsten(TTM) | €1.08b |
Is INW overgewaardeerd?
Zie Reële waarde en waarderingsanalyseInkomsten en omzet
| INW resultatenrekening (TTM) | |
|---|---|
| Inkomsten | €1.08b |
| Kosten van inkomsten | €77.53m |
| Brutowinst | €997.54m |
| Overige uitgaven | €646.21m |
| Inkomsten | €351.33m |
Laatst gerapporteerde inkomsten
Mar 31, 2026
Volgende inkomensdatum
Jul 29, 2026
| Winst per aandeel (EPS) | 0.39 |
| Brutomarge | 92.79% |
| Nettowinstmarge | 32.68% |
| Schuld/Eigen Vermogen Verhouding | 126.6% |
Hoe presteerde INW op de lange termijn?
Bekijk historische prestaties en vergelijkingDividenden
Betaalt INW een betrouwbaar dividend?
Zie INW dividendgeschiedenis en benchmarks| Infrastrutture Wireless Italiane dividenddata | |
|---|---|
| Ex Dividend Datum | May 18 2026 |
| Betaaldatum dividend | May 20 2026 |
| Dagen tot Ex-dividend | 2 days |
| Dagen tot dividendbetaaldatum | 4 days |
Betaalt INW een betrouwbaar dividend?
Zie INW dividendgeschiedenis en benchmarksBedrijfsanalyse en status van financiële gegevens
| Gegevens | Laatst bijgewerkt (UTC-tijd) |
|---|---|
| Bedrijfsanalyse | 2026/05/15 21:04 |
| Aandelenkoers aan het einde van de dag | 2026/05/15 00:00 |
| Inkomsten | 2026/03/31 |
| Jaarlijkse inkomsten | 2025/12/31 |
Gegevensbronnen
De gegevens die gebruikt zijn in onze bedrijfsanalyse zijn afkomstig van S&P Global Market Intelligence LLC. De volgende gegevens worden gebruikt in ons analysemodel om dit rapport te genereren. De gegevens zijn genormaliseerd, waardoor er een vertraging kan optreden voordat de bron beschikbaar is.
| Pakket | Gegevens | Tijdframe | Voorbeeld Amerikaanse bron * |
|---|---|---|---|
| Financiële gegevens bedrijf | 10 jaar |
| |
| Consensus schattingen analisten | +3 jaar |
|
|
| Marktprijzen | 30 jaar |
| |
| Eigendom | 10 jaar |
| |
| Beheer | 10 jaar |
| |
| Belangrijkste ontwikkelingen | 10 jaar |
|
* Voorbeeld voor effecten uit de VS, voor niet-Amerikaanse effecten worden gelijkwaardige formulieren en bronnen gebruikt.
Tenzij anders vermeld zijn alle financiële gegevens gebaseerd op een jaarperiode, maar worden ze elk kwartaal bijgewerkt. Dit staat bekend als Trailing Twelve Month (TTM) of Last Twelve Month (LTM) gegevens. Meer informatie.
Analysemodel en Snowflake
Details van het analysemodel dat is gebruikt om dit rapport te genereren zijn beschikbaar op onze Github-pagina. We hebben ook handleidingen over hoe je onze rapporten kunt gebruiken en tutorials op YouTube.
Leer meer over het team van wereldklasse dat het Simply Wall St-analysemodel heeft ontworpen en gebouwd.
Industrie en sector
Onze industrie- en sectormetrics worden elke 6 uur berekend door Simply Wall St, details van ons proces zijn beschikbaar op Github.
Bronnen van analisten
Infrastrutture Wireless Italiane S.p.A. wordt gevolgd door 40 analisten. 18 van deze analisten hebben de schattingen van de omzet of winst ingediend die zijn gebruikt als input voor ons rapport. Inzendingen van analisten worden de hele dag door bijgewerkt.
| Analist | Instelling |
|---|---|
| Andrea Devita | Banca Akros S.p.A. (ESN) |
| Fernando Cordero Barreira | Banco Santander |
| Maurice Patrick | Barclays |