Wiit (WIIT) Aandelenoverzicht
Wiit S.p.A. levert clouddiensten voor verschillende bedrijven in Italië en internationaal. Meer informatie
| Sneeuwvlok Score | |
|---|---|
| Waardering | 0/6 |
| Toekomstige groei | 5/6 |
| Prestaties in het verleden | 3/6 |
| Financiële gezondheid | 1/6 |
| Dividenden | 2/6 |
WIIT Community Fair Values
See what 9 others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
Analyst Price Targets
Wiit S.p.A. Concurrenten
Prijsgeschiedenis en prestaties
| Historische aandelenkoersen | |
|---|---|
| Huidige aandelenkoers | €32.90 |
| 52 Week Hoogtepunt | €36.75 |
| 52 Week Laag | €14.92 |
| Bèta | 1.63 |
| 1 maand verandering | 11.34% |
| 3 maanden verandering | 23.92% |
| 1 Jaar Verandering | 94.21% |
| 3 jaar verandering | 66.67% |
| 5 jaar verandering | 75.37% |
| Verandering sinds IPO | 550.20% |
Recent nieuws en updates
Broadcom Driven Consolidation And Costly M&A Will Pressure Margins And Earnings Resilience
Catalysts About Wiit Wiit provides premium cloud, data center and managed services for enterprises across Italy, Germany and Switzerland. What are the underlying business or industry changes driving this perspective?Here's What Analysts Are Forecasting For Wiit S.p.A. (BIT:WIIT) After Its First-Quarter Results
Shareholders of Wiit S.p.A. ( BIT:WIIT ) will be pleased this week, given that the stock price is up 19% to €35.60...Is Wiit S.p.A. (BIT:WIIT) Potentially Undervalued?
While Wiit S.p.A. ( BIT:WIIT ) might not have the largest market cap around , it received a lot of attention from a...WIIT: Stable Assumptions Suggest Balanced Outlook For Fairly Valued Shares
Analysts have kept their Wiit price target essentially unchanged at €30.82. This reflects only very small tweaks to inputs such as the discount rate, long term revenue growth, profit margin assumptions and future P/E expectations, rather than a meaningful shift in their overall outlook.Recent updates
Rendement voor aandeelhouders
| WIIT | IT IT | IT Markt | |
|---|---|---|---|
| 7D | -0.6% | -0.03% | 0.7% |
| 1Y | 94.2% | -26.4% | 18.4% |
Rendement versus industrie: WIIT overtrof de Italian IT industrie, die het afgelopen jaar een rendement -26.4 % opleverde.
Rendement versus markt: WIIT overtrof de Italian markt, die het afgelopen jaar een rendement opleverde van 18.4 %.
Prijsvolatiliteit
| WIIT volatility | |
|---|---|
| WIIT Average Weekly Movement | 5.7% |
| IT Industry Average Movement | 5.0% |
| Market Average Movement | 5.3% |
| 10% most volatile stocks in IT Market | 8.7% |
| 10% least volatile stocks in IT Market | 3.3% |
Stabiele aandelenkoers: WIIT heeft de afgelopen 3 maanden geen significante prijsvolatiliteit gekend vergeleken met de Italian markt.
Volatiliteit in de loop van de tijd: De wekelijkse volatiliteit ( 6% ) van WIIT is het afgelopen jaar stabiel geweest.
Over het bedrijf
| Opgericht | Werknemers | CEO | Website |
|---|---|---|---|
| 1996 | 575 | Alessandro Cozzi | www.wiit.cloud |
Wiit S.p.A. levert clouddiensten voor verschillende bedrijven in Italië en internationaal. Het bedrijf biedt hybride, gehoste private en publieke clouddiensten; clouddiensten voor kritieke applicaties; diensten voor bedrijfscontinuïteit en disaster recovery; cyberbeveiligingsoplossingen; datatransmissiediensten; beheerde diensten; systeemintegratiediensten; en cloudbeheeroplossingen, evenals installatie- en configuratiediensten. Het bedrijf biedt ook colocatie, beheerde hosting, gestandaardiseerde hosting en IT-outsourcingdiensten, evenals ERP-softwareoplossingen, servervirtualisatie, installatie van hyperconverged infrastructuur, opslagsystemen en diensten voor de ontwikkeling van netwerkinfrastructuur.
Wiit S.p.A. Samenvatting
| WIIT fundamentele statistieken | |
|---|---|
| Marktkapitalisatie | €830.71m |
| Inkomsten(TTM) | €10.20m |
| Inkomsten(TTM) | €168.19m |
Is WIIT overgewaardeerd?
Zie Reële waarde en waarderingsanalyseInkomsten en omzet
| WIIT resultatenrekening (TTM) | |
|---|---|
| Inkomsten | €168.19m |
| Kosten van inkomsten | €101.50m |
| Brutowinst | €66.68m |
| Overige uitgaven | €56.48m |
| Inkomsten | €10.20m |
Laatst gerapporteerde inkomsten
Mar 31, 2026
Volgende inkomensdatum
Aug 04, 2026
| Winst per aandeel (EPS) | 0.40 |
| Brutomarge | 39.65% |
| Nettowinstmarge | 6.06% |
| Schuld/Eigen Vermogen Verhouding | 8,325.5% |
Hoe presteerde WIIT op de lange termijn?
Bekijk historische prestaties en vergelijkingDividenden
Bedrijfsanalyse en status van financiële gegevens
| Gegevens | Laatst bijgewerkt (UTC-tijd) |
|---|---|
| Bedrijfsanalyse | 2026/05/27 05:52 |
| Aandelenkoers aan het einde van de dag | 2026/05/27 00:00 |
| Inkomsten | 2026/03/31 |
| Jaarlijkse inkomsten | 2025/12/31 |
Gegevensbronnen
De gegevens die gebruikt zijn in onze bedrijfsanalyse zijn afkomstig van S&P Global Market Intelligence LLC. De volgende gegevens worden gebruikt in ons analysemodel om dit rapport te genereren. De gegevens zijn genormaliseerd, waardoor er een vertraging kan optreden voordat de bron beschikbaar is.
| Pakket | Gegevens | Tijdframe | Voorbeeld Amerikaanse bron * |
|---|---|---|---|
| Financiële gegevens bedrijf | 10 jaar |
| |
| Consensus schattingen analisten | +3 jaar |
|
|
| Marktprijzen | 30 jaar |
| |
| Eigendom | 10 jaar |
| |
| Beheer | 10 jaar |
| |
| Belangrijkste ontwikkelingen | 10 jaar |
|
* Voorbeeld voor effecten uit de VS, voor niet-Amerikaanse effecten worden gelijkwaardige formulieren en bronnen gebruikt.
Tenzij anders vermeld zijn alle financiële gegevens gebaseerd op een jaarperiode, maar worden ze elk kwartaal bijgewerkt. Dit staat bekend als Trailing Twelve Month (TTM) of Last Twelve Month (LTM) gegevens. Meer informatie.
Analysemodel en Snowflake
Details van het analysemodel dat is gebruikt om dit rapport te genereren zijn beschikbaar op onze Github-pagina. We hebben ook handleidingen over hoe je onze rapporten kunt gebruiken en tutorials op YouTube.
Leer meer over het team van wereldklasse dat het Simply Wall St-analysemodel heeft ontworpen en gebouwd.
Industrie en sector
Onze industrie- en sectormetrics worden elke 6 uur berekend door Simply Wall St, details van ons proces zijn beschikbaar op Github.
Bronnen van analisten
Wiit S.p.A. wordt gevolgd door 8 analisten. 5 van deze analisten hebben de schattingen van de omzet of winst ingediend die zijn gebruikt als input voor ons rapport. Inzendingen van analisten worden de hele dag door bijgewerkt.
| Analist | Instelling |
|---|---|
| Giovanni Selvetti | Berenberg |
| Domenico Ghilotti | Equita SIM S.p.A. |
| Giorgio Tavolini | Intermonte SIM S.p.A. |