De winst van FMC is gedaald met een gemiddeld jaarlijks percentage van -37.2%, terwijl de winst van de Chemicals -industrie jaarlijks groeide met 8%. De inkomsten zijn daalde met een gemiddeld percentage van 7.4% per jaar.
Belangrijke informatie
-37.21%
Groei van de winst
-36.93%
Groei van de winst per aandeel
Chemicals Groei van de industrie
23.20%
Inkomstengroei
-7.39%
Rendement op eigen vermogen
-132.63%
Nettomarge
-71.52%
Laatste winstupdate
31 Mar 2026
Recente prestatie-updates uit het verleden
Recent updates
Opbrengsten en kosten
Hoe FMC geld verdient en uitgeeft. Gebaseerd op laatst gerapporteerde winst, op LTM-basis.
Inkomsten en omzetgeschiedenis
BIT:1FMC Opbrengsten, kosten en inkomsten (USD Millions )
Datum
Inkomsten
Inkomsten
G+A Uitgaven
R&D-uitgaven
31 Mar 26
3,435
-2,456
672
263
31 Dec 25
3,467
-2,203
659
266
30 Sep 25
3,608
-482
673
271
30 Jun 25
4,132
130
665
276
31 Mar 25
4,120
383
653
286
31 Dec 24
4,246
402
645
278
30 Sep 24
4,168
1,526
659
288
30 Jun 24
4,084
1,465
672
300
31 Mar 24
4,061
1,220
712
311
31 Dec 23
4,487
1,417
734
329
30 Sep 23
4,963
593
775
331
30 Jun 23
5,358
724
783
329
31 Mar 23
5,796
817
773
321
31 Dec 22
5,802
832
775
314
30 Sep 22
5,594
730
758
315
30 Jun 22
5,411
762
762
316
31 Mar 22
5,200
838
728
303
31 Dec 21
5,045
806
714
305
30 Sep 21
4,784
621
687
304
30 Jun 21
4,674
582
677
296
31 Mar 21
4,588
556
674
295
31 Dec 20
4,642
579
676
288
30 Sep 20
4,687
568
706
280
30 Jun 20
4,617
550
705
285
31 Mar 20
4,668
547
724
294
31 Dec 19
4,610
539
715
298
30 Sep 19
4,512
663
697
299
30 Jun 19
4,421
600
702
291
31 Mar 19
4,370
504
698
294
31 Dec 18
4,285
526
703
288
30 Sep 18
4,166
124
672
262
30 Jun 18
3,888
145
600
222
31 Mar 18
3,391
97
538
178
31 Dec 17
2,531
-136
452
138
30 Sep 17
2,587
171
431
127
30 Jun 17
2,570
150
421
127
31 Mar 17
2,529
147
415
129
31 Dec 16
2,539
128
412
135
30 Sep 16
2,750
-63
426
139
30 Jun 16
2,952
-109
448
146
31 Mar 16
3,224
-101
471
151
31 Dec 15
2,491
-222
398
136
30 Sep 15
3,265
51
463
141
30 Jun 15
3,253
98
448
134
Kwaliteitswinsten: 1FMC is momenteel verliesgevend.
Groeiende winstmarge: 1FMC is momenteel verliesgevend.
Analyse vrije kasstroom versus winst
Analyse van de winstgroei in het verleden
Winsttrend: 1FMC is verliesgevend en de verliezen zijn de afgelopen 5 jaar toegenomen met een snelheid van 37.2% per jaar.
Versnelling van de groei: Het is niet mogelijk om de winstgroei van 1FMC over het afgelopen jaar te vergelijken met het gemiddelde over de afgelopen vijf jaar, omdat het bedrijf momenteel verliesgevend is.
Winst versus industrie: 1FMC is verlieslatend, waardoor het lastig is om de winstgroei van het afgelopen jaar te vergelijken met die van de Chemicals industrie ( -36.9% ).
Rendement op eigen vermogen
Hoge ROE: 1FMC heeft een negatief Return on Equity ( -132.63% ), omdat het momenteel verliesgevend is.
Rendement op activa
Rendement op geïnvesteerd vermogen
Ontdek sterk presterende bedrijven uit het verleden
7D
1Y
7D
1Y
7D
1Y
Bedrijfsanalyse en status van financiële gegevens
Gegevens
Laatst bijgewerkt (UTC-tijd)
Bedrijfsanalyse
2026/05/11 11:25
Aandelenkoers aan het einde van de dag
2026/05/11 00:00
Inkomsten
2026/03/31
Jaarlijkse inkomsten
2025/12/31
Gegevensbronnen
De gegevens die gebruikt zijn in onze bedrijfsanalyse zijn afkomstig van S&P Global Market Intelligence LLC. De volgende gegevens worden gebruikt in ons analysemodel om dit rapport te genereren. De gegevens zijn genormaliseerd, waardoor er een vertraging kan optreden voordat de bron beschikbaar is.
* Voorbeeld voor effecten uit de VS, voor niet-Amerikaanse effecten worden gelijkwaardige formulieren en bronnen gebruikt.
Tenzij anders vermeld zijn alle financiële gegevens gebaseerd op een jaarperiode, maar worden ze elk kwartaal bijgewerkt. Dit staat bekend als Trailing Twelve Month (TTM) of Last Twelve Month (LTM) gegevens. Meer informatie.
Analysemodel en Snowflake
Details van het analysemodel dat is gebruikt om dit rapport te genereren zijn beschikbaar op onze Github-pagina. We hebben ook handleidingen over hoe je onze rapporten kunt gebruiken en tutorials op YouTube.
Leer meer over het team van wereldklasse dat het Simply Wall St-analysemodel heeft ontworpen en gebouwd.
Industrie en sector
Onze industrie- en sectormetrics worden elke 6 uur berekend door Simply Wall St, details van ons proces zijn beschikbaar op Github.
Bronnen van analisten
FMC Corporation wordt gevolgd door 38 analisten. 16 van deze analisten hebben de schattingen van de omzet of winst ingediend die zijn gebruikt als input voor ons rapport. Inzendingen van analisten worden de hele dag door bijgewerkt.