Knowledge Marine & Engineering Works Limited

NSEI:KMEW Voorraadrapport

Marktkapitalisatie: ₹55.9b

Knowledge Marine & Engineering Works Inkomsten in het verleden

Verleden criteriumcontroles 4/6

Knowledge Marine & Engineering Works heeft de winst zien groeien met een gemiddeld jaarlijks percentage van 27.5%, terwijl de Shipping-industrie de winst zag groeien met 21.2% per jaar. De inkomsten zijn gegroeid met een gemiddeld jaarlijks percentage van 25.6%. Het rendement op eigen vermogen van Knowledge Marine & Engineering Works is 13.8%, en het heeft een nettomarge van 30.7%.

Belangrijke informatie

27.52%

Groei van de winst

24.67%

Groei van de winst per aandeel

Shipping Groei van de industrie48.77%
Inkomstengroei25.64%
Rendement op eigen vermogen13.81%
Nettomarge30.75%
Laatste winstupdate31 Mar 2026

Recente prestatie-updates uit het verleden

Analyseartikel Jun 08

Knowledge Marine & Engineering Works' (NSE:KMEW) Earnings Aren't As Good As They Appear

The latest earnings release from Knowledge Marine & Engineering Works Limited ( NSE:KMEW ) disappointed investors. Our...

Recent updates

Analyseartikel Jun 08

Knowledge Marine & Engineering Works' (NSE:KMEW) Earnings Aren't As Good As They Appear

The latest earnings release from Knowledge Marine & Engineering Works Limited ( NSE:KMEW ) disappointed investors. Our...
Analyseartikel May 05

Does Knowledge Marine & Engineering Works (NSE:KMEW) Deserve A Spot On Your Watchlist?

For beginners, it can seem like a good idea (and an exciting prospect) to buy a company that tells a good story to...
Analyseartikel Jan 16

Returns On Capital Signal Tricky Times Ahead For Knowledge Marine & Engineering Works (NSE:KMEW)

To find a multi-bagger stock, what are the underlying trends we should look for in a business? Amongst other things...
Analyseartikel Dec 23

Knowledge Marine & Engineering Works Limited's (NSE:KMEW) 30% Jump Shows Its Popularity With Investors

Knowledge Marine & Engineering Works Limited ( NSE:KMEW ) shares have continued their recent momentum with a 30% gain...
Analyseartikel Dec 02

Is Knowledge Marine & Engineering Works (NSE:KMEW) Using Too Much Debt?

Warren Buffett famously said, 'Volatility is far from synonymous with risk.' When we think about how risky a company...
Analyseartikel Nov 06

What Knowledge Marine & Engineering Works Limited's (NSE:KMEW) 25% Share Price Gain Is Not Telling You

Despite an already strong run, Knowledge Marine & Engineering Works Limited ( NSE:KMEW ) shares have been powering on...
Analyseartikel Sep 13

Knowledge Marine & Engineering Works Limited's (NSE:KMEW) 29% Price Boost Is Out Of Tune With Earnings

Knowledge Marine & Engineering Works Limited ( NSE:KMEW ) shareholders have had their patience rewarded with a 29...
Analyseartikel Jul 17

Knowledge Marine & Engineering Works (NSE:KMEW) Seems To Use Debt Quite Sensibly

Howard Marks put it nicely when he said that, rather than worrying about share price volatility, 'The possibility of...
Analyseartikel May 16

Market Participants Recognise Knowledge Marine & Engineering Works Limited's (NSE:KMEW) Earnings

Knowledge Marine & Engineering Works Limited's ( NSE:KMEW ) price-to-earnings (or "P/E") ratio of 32.6x might make it...

Opbrengsten en kosten

Hoe Knowledge Marine & Engineering Works geld verdient en uitgeeft. Gebaseerd op laatst gerapporteerde winst, op LTM-basis.


Inkomsten en omzetgeschiedenis

NSEI:KMEW Opbrengsten, kosten en inkomsten (INR Millions )
DatumInkomstenInkomstenG+A UitgavenR&D-uitgaven
31 Mar 262,5637881120
31 Dec 252,3616601070
30 Sep 252,037491890
30 Jun 252,060502750
31 Mar 252,007496780
31 Dec 241,943522720
30 Sep 241,523380640
30 Jun 241,533373590
31 Mar 241,636305540
31 Dec 231,619378440
30 Sep 231,857481460
30 Jun 231,936478440
31 Mar 232,015475430
31 Dec 221,831437390
30 Sep 221,647399360
30 Jun 221,129306320
31 Mar 22611212290
31 Dec 21486146270
30 Sep 2136180240
30 Jun 2134774230
31 Mar 2133369220
31 Mar 2023945180
31 Mar 1910619170
31 Mar 1810613120

Kwaliteitswinsten: KMEW heeft een hoog niveau van non-cash earnings.

Groeiende winstmarge: De huidige netto winstmarges (30.7%) KMEW } zijn hoger dan vorig jaar (24.7%).


Analyse vrije kasstroom versus winst


Analyse van de winstgroei in het verleden

Winsttrend: De winst van KMEW is de afgelopen 5 jaar aanzienlijk gegroeid met 27.5% per jaar.

Versnelling van de groei: De winstgroei van KMEW over het afgelopen jaar ( 58.9% ) overtreft het 5-jarig gemiddelde ( 27.5% per jaar).

Winst versus industrie: De winstgroei KMEW over het afgelopen jaar ( 58.9% ) overtrof de Shipping -sector 37.7%.


Rendement op eigen vermogen

Hoge ROE: Het Rendement op eigen vermogen ( 13.8% ) van KMEW wordt als laag beschouwd.


Rendement op activa


Rendement op geïnvesteerd vermogen


Ontdek sterk presterende bedrijven uit het verleden

Bedrijfsanalyse en status van financiële gegevens

GegevensLaatst bijgewerkt (UTC-tijd)
Bedrijfsanalyse2026/07/02 03:06
Aandelenkoers aan het einde van de dag2026/07/02 00:00
Inkomsten2026/03/31
Jaarlijkse inkomsten2026/03/31

Gegevensbronnen

De gegevens die gebruikt zijn in onze bedrijfsanalyse zijn afkomstig van S&P Global Market Intelligence LLC. De volgende gegevens worden gebruikt in ons analysemodel om dit rapport te genereren. De gegevens zijn genormaliseerd, waardoor er een vertraging kan optreden voordat de bron beschikbaar is.

PakketGegevensTijdframeVoorbeeld Amerikaanse bron *
Financiële gegevens bedrijf10 jaar
  • Resultatenrekening
  • Kasstroomoverzicht
  • Balans
Consensus schattingen analisten+3 jaar
  • Financiële prognoses
  • Koersdoelen analisten
Marktprijzen30 jaar
  • Aandelenprijzen
  • Dividenden, splitsingen en acties
Eigendom10 jaar
  • Top aandeelhouders
  • Handel met voorkennis
Beheer10 jaar
  • Leiderschapsteam
  • Raad van bestuur
Belangrijkste ontwikkelingen10 jaar
  • Bedrijfsaankondigingen

* Voorbeeld voor effecten uit de VS, voor niet-Amerikaanse effecten worden gelijkwaardige formulieren en bronnen gebruikt.

Tenzij anders vermeld zijn alle financiële gegevens gebaseerd op een jaarperiode, maar worden ze elk kwartaal bijgewerkt. Dit staat bekend als Trailing Twelve Month (TTM) of Last Twelve Month (LTM) gegevens. Meer informatie.

Analysemodel en Snowflake

Details van het analysemodel dat is gebruikt om dit rapport te genereren zijn beschikbaar op onze Github-pagina, we hebben ook handleidingen over hoe u onze rapporten kunt gebruiken en tutorials op YouTube.

Leer meer over het team van wereldklasse dat het Simply Wall St-analysemodel heeft ontworpen en gebouwd.

Industrie en sector

Onze industrie- en sectormetrics worden elke 6 uur berekend door Simply Wall St, details van ons proces zijn beschikbaar op Github.

Bronnen van analisten

Knowledge Marine & Engineering Works Limited wordt gevolgd door 3 analisten. 1 van deze analisten hebben de schattingen van de omzet of winst ingediend die zijn gebruikt als input voor ons rapport. Inzendingen van analisten worden de hele dag door bijgewerkt.

AnalistInstelling
Parvez QaziNuvama Wealth Management Limited
Prateek ParekhNuvama Wealth Management Limited
Vikram DatwaniNuvama Wealth Management Limited