Adairs (ADH) Aandelenoverzicht
Adairs Limited is een gespecialiseerde detailhandelaar in woninginrichting, meubels en decoratieproducten in Australië en Nieuw-Zeeland. Meer informatie
| Sneeuwvlok Score | |
|---|---|
| Waardering | 5/6 |
| Toekomstige groei | 3/6 |
| Prestaties in het verleden | 1/6 |
| Financiële gezondheid | 2/6 |
| Dividenden | 5/6 |
Beloningen
Risicoanalyse
ADH Community Fair Values
See what 63 others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
Analyst Price Targets
Adairs Limited Concurrenten
Prijsgeschiedenis en prestaties
| Historische aandelenkoersen | |
|---|---|
| Huidige aandelenkoers | AU$1.37 |
| 52 Week Hoogtepunt | AU$2.87 |
| 52 Week Laag | AU$1.18 |
| Bèta | 1.74 |
| 1 maand verandering | 5.38% |
| 3 maanden verandering | -27.51% |
| 1 Jaar Verandering | -49.63% |
| 3 jaar verandering | -14.64% |
| 5 jaar verandering | -71.40% |
| Verandering sinds IPO | -48.30% |
Recent nieuws en updates
ADH: Store And Concept Rollout Will Support Recovery And Future Upside
Analysts have trimmed their fair value estimate for Adairs from A$2.39 to A$2.27, reflecting slightly more cautious assumptions on the discount rate, revenue growth, profit margins and future P/E multiples. What's in the News Adairs is set to exit the S&P/ASX Small Ordinaries Index, following a decision to remove Adairs Limited (ASX:ADH) from the index.Rising Store Costs And Promotional Reliance Will Pressure Margins Yet Technology Upgrades Will Help
Catalysts About Adairs Adairs is a retailer focused on home furnishings and homewares across the Adairs, Focus on Furniture and Mocka brands. What are the underlying business or industry changes driving this perspective?Loyalty Program And Store Investments Will Drive Long Term Home Furnishings Strength
Catalysts About Adairs Adairs is a home furnishings retailer with brands focused on bed linen, towelling, furniture and home décor across Australia and New Zealand, supported by both physical stores and online channels. What are the underlying business or industry changes driving this perspective?Recent updates
Rendement voor aandeelhouders
| ADH | AU Specialty Retail | AU Markt | |
|---|---|---|---|
| 7D | 9.2% | 2.5% | 1.0% |
| 1Y | -49.6% | -26.6% | 3.1% |
Rendement versus industrie: ADH presteerde slechter dan de Australian Specialty Retail -sector, die het afgelopen jaar een rendement van -26.6 % opleverde.
Rendement versus markt: ADH presteerde slechter dan Australian Market, dat het afgelopen jaar een rendement van 3.1 % opleverde.
Prijsvolatiliteit
| ADH volatility | |
|---|---|
| ADH Average Weekly Movement | 7.0% |
| Specialty Retail Industry Average Movement | 6.7% |
| Market Average Movement | 10.3% |
| 10% most volatile stocks in AU Market | 17.4% |
| 10% least volatile stocks in AU Market | 4.2% |
Stabiele aandelenkoers: ADH heeft de afgelopen 3 maanden geen significante prijsvolatiliteit gekend vergeleken met de Australian markt.
Volatiliteit in de loop van de tijd: De wekelijkse volatiliteit ( 7% ) van ADH is het afgelopen jaar stabiel geweest.
Over het bedrijf
| Opgericht | Werknemers | CEO | Website |
|---|---|---|---|
| 1918 | n/a | Elle Roseby | www.adairs.com.au |
Adairs Limited is een gespecialiseerde detailhandelaar in woninginrichting, meubels en decoratieproducten in Australië en Nieuw-Zeeland. Het bedrijf is actief in drie segmenten: Adairs, Focus on Furniture en Mocka. Het biedt slaapkamerproducten aan, zoals bedlinnen, beddengoed en slaapkamermeubels en -accessoires; badkamer- en wasproducten, waaronder handdoeken, badmatten en lopers, badjassen en slippers, badkameraccessoires en was- en verzorgingsproducten; meubelproducten, zoals slaapkamer-, kantoor-, woonkamer- en kindermeubels; en vloerkleden en matten.
Adairs Limited Samenvatting
| ADH fundamentele statistieken | |
|---|---|
| Marktkapitalisatie | AU$244.70m |
| Inkomsten(TTM) | AU$19.14m |
| Inkomsten(TTM) | AU$636.54m |
Is ADH overgewaardeerd?
Zie Reële waarde en waarderingsanalyseInkomsten en omzet
| ADH resultatenrekening (TTM) | |
|---|---|
| Inkomsten | AU$636.54m |
| Kosten van inkomsten | AU$341.96m |
| Brutowinst | AU$294.59m |
| Overige uitgaven | AU$275.45m |
| Inkomsten | AU$19.14m |
Laatst gerapporteerde inkomsten
Dec 28, 2025
Volgende inkomensdatum
n.v.t.
| Winst per aandeel (EPS) | 0.11 |
| Brutomarge | 46.28% |
| Nettowinstmarge | 3.01% |
| Schuld/Eigen Vermogen Verhouding | 28.5% |
Hoe presteerde ADH op de lange termijn?
Bekijk historische prestaties en vergelijkingDividenden
Bedrijfsanalyse en status van financiële gegevens
| Gegevens | Laatst bijgewerkt (UTC-tijd) |
|---|---|
| Bedrijfsanalyse | 2026/05/29 08:19 |
| Aandelenkoers aan het einde van de dag | 2026/05/29 00:00 |
| Inkomsten | 2025/12/28 |
| Jaarlijkse inkomsten | 2025/06/29 |
Gegevensbronnen
De gegevens die gebruikt zijn in onze bedrijfsanalyse zijn afkomstig van S&P Global Market Intelligence LLC. De volgende gegevens worden gebruikt in ons analysemodel om dit rapport te genereren. De gegevens zijn genormaliseerd, waardoor er een vertraging kan optreden voordat de bron beschikbaar is.
| Pakket | Gegevens | Tijdframe | Voorbeeld Amerikaanse bron * |
|---|---|---|---|
| Financiële gegevens bedrijf | 10 jaar |
| |
| Consensus schattingen analisten | +3 jaar |
|
|
| Marktprijzen | 30 jaar |
| |
| Eigendom | 10 jaar |
| |
| Beheer | 10 jaar |
| |
| Belangrijkste ontwikkelingen | 10 jaar |
|
* Voorbeeld voor effecten uit de VS, voor niet-Amerikaanse effecten worden gelijkwaardige formulieren en bronnen gebruikt.
Tenzij anders vermeld zijn alle financiële gegevens gebaseerd op een jaarperiode, maar worden ze elk kwartaal bijgewerkt. Dit staat bekend als Trailing Twelve Month (TTM) of Last Twelve Month (LTM) gegevens. Meer informatie.
Analysemodel en Snowflake
Details van het analysemodel dat is gebruikt om dit rapport te genereren zijn beschikbaar op onze Github-pagina. We hebben ook handleidingen over hoe je onze rapporten kunt gebruiken en tutorials op YouTube.
Leer meer over het team van wereldklasse dat het Simply Wall St-analysemodel heeft ontworpen en gebouwd.
Industrie en sector
Onze industrie- en sectormetrics worden elke 6 uur berekend door Simply Wall St, details van ons proces zijn beschikbaar op Github.
Bronnen van analisten
Adairs Limited wordt gevolgd door 11 analisten. 6 van deze analisten hebben de schattingen van de omzet of winst ingediend die zijn gebruikt als input voor ons rapport. Inzendingen van analisten worden de hele dag door bijgewerkt.
| Analist | Instelling |
|---|---|
| Aryan Norozi | Barrenjoey Markets Pty Limited |
| Chamithri Ratnapala | Bell Potter |
| Allan Franklin | Canaccord Genuity |