U-LEAM (7915) Hisse Özeti
U-leam Inc. konnektörler, kablo tertibatları ve ara bağlantı sistemleri üretmekte ve satmaktadır. Daha fazla detay
| Kar Tanesi Skoru | |
|---|---|
| Değerleme | 2/6 |
| Gelecekteki Büyüme | 0/6 |
| Geçmiş Performans | 4/6 |
| Finansal Sağlık | 5/6 |
| Temettüler | 0/6 |
7915 Community Fair Values
See what others think this stock is worth. Follow their fair value or set your own to get alerts.
U-LEAM Inc. Rakipler
Fiyat Geçmişi ve Performans
| Tarihsel hisse senedi fiyatları | |
|---|---|
| Güncel Hisse Fiyatı | NT$724.00 |
| 52 Haftanın En Yüksek Seviyesi | NT$883.00 |
| 52 Haftanın En Düşük Seviyesi | NT$386.00 |
| Beta | 0 |
| 1 Aylık Değişim | 5.54% |
| 3 Aylık Değişim | n/a |
| 1 Yıllık Değişim | n/a |
| 3 Yıllık Değişim | n/a |
| 5 Yıllık Değişim | n/a |
| Halka arzdan bu yana değişim | 14.92% |
Son Haberler & Güncellemeler
Recent updates
Hissedar Getirileri
| 7915 | TW Electrical | TW Pazar | |
|---|---|---|---|
| 7D | -1.5% | 2.4% | 5.7% |
| 1Y | n/a | 42.3% | 108.5% |
Getiri vs. Endüstri: 7915 un TW Electrical sektörüne göre nasıl performans gösterdiğini belirlemek için yeterli veri yok.
Getiri vs Piyasa: 7915 un TW Piyasasına göre nasıl performans gösterdiğini belirlemek için yeterli veri yok.
Fiyat Oynaklığı
| 7915 volatility | |
|---|---|
| 7915 Average Weekly Movement | n/a |
| Electrical Industry Average Movement | 6.4% |
| Market Average Movement | 6.2% |
| 10% most volatile stocks in TW Market | 12.3% |
| 10% least volatile stocks in TW Market | 2.5% |
İstikrarlı Hisse Senedi Fiyatı: 7915 hisse senedi fiyatı, son 3 ayda TW piyasasına kıyasla dalgalı seyretti.
Zaman İçindeki Volatilite: 7915 'un son bir yıldaki oynaklık değişimini belirlemek için Yetersiz veri.
Şirket Hakkında
| Kuruldu | Çalışanlar | CEO | Web sitesi |
|---|---|---|---|
| 1990 | 35 | n/a | www.u-leam.com |
U-leam Inc. konnektörler, kablo tertibatları ve ara bağlantı sistemleri üretmekte ve satmaktadır. Şirket, SlimSAS, MCIO, Gen-Z, Yükseltici Kart Kablo Çözümü, SFF-8639 ve SATA çözümleri dahil olmak üzere havacılık ve SatCom için ara bağlantılar, iç ve dış kablolar; dış mekan su geçirmez ara bağlantılar, M Serisi ve Dairesel Plastikler gibi endüstriyel ürünler sunmaktadır; Push-pull Circular Interconnect, Pogo Solutions ve Pogo Magnetic Charger gibi medikal ürünler; USB Type-C, HDMI Cable Solutions, Dongle, Hub ve Adaptor gibi tüketici ürünleri; ve endüstriyel tasarım, makine mühendisliği, elektrik mühendisliği, imalat, montaj, test ve doğrulama hizmetleri sunmaktadır. U-LEAM Inc. endüstriyel, otomotiv, medikal, tüketici, havacılık ve elektronik sektörlerine hizmet vermektedir.
U-LEAM Inc. Temel Bilgiler Özeti
| 7915 temel i̇stati̇sti̇kler | |
|---|---|
| Piyasa değeri | NT$29.03b |
| Kazançlar(TTM) | NT$176.69m |
| Gelir(TTM) | NT$588.13m |
7915 aşırı değerli mi?
Gerçeğe Uygun Değer ve değerleme analizine bakınızKazanç ve Gelir
| 7915 gelir tablosu (TTM) | |
|---|---|
| Gelir | NT$588.13m |
| Gelir Maliyeti | NT$284.12m |
| Brüt Kâr | NT$304.01m |
| Diğer Giderler | NT$127.32m |
| Kazançlar | NT$176.69m |
Son Raporlanan Kazançlar
Dec 31, 2025
Sonraki Kazanç Tarihi
n/a
| Hisse başına kazanç (EPS) | 4.41 |
| Brüt Marj | 51.69% |
| Net Kâr Marjı | 30.04% |
| Borç/Özkaynak Oranı | 17.4% |
7915 uzun vadede nasıl bir performans gösterdi?
Geçmiş performansı ve karşılaştırmayı görünŞirket Analizi ve Finansal Veri Durumu
| Veri | Son Güncelleme (UTC saati) |
|---|---|
| Şirket Analizi | 2026/05/29 05:21 |
| Gün Sonu Hisse Fiyatı | 2026/05/29 00:00 |
| Kazançlar | 2025/12/31 |
| Yıllık Kazançlar | 2025/12/31 |
Veri Kaynakları
Şirket analizimizde kullanılan veriler S&P Global Market Intelligence LLC'den alınmıştır. Bu raporu oluşturmak için analiz modelimizde aşağıdaki veriler kullanılmıştır. Veriler normalize edilmiştir, bu da kaynağın mevcut olmasından kaynaklanan bir gecikmeye neden olabilir.
| Paket | Veri | Zaman Çerçevesi | Örnek ABD Kaynağı * |
|---|---|---|---|
| Şirket Finansalları | 10 yıl |
| |
| Analist Konsensüs Tahminleri | +3 yıl |
|
|
| Piyasa Fiyatları | 30 yıl |
| |
| Sahiplik | 10 yıl |
| |
| Yönetim | 10 yıl |
| |
| Önemli Gelişmeler | 10 yıl |
|
* ABD menkul kıymetleri için örnek, ABD dışı için eşdeğer düzenleyici formlar ve kaynaklar kullanılmıştır.
Belirtilmediği sürece tüm finansal veriler yıllık bir döneme dayanmaktadır ancak üç ayda bir güncellenmektedir. Bu, İzleyen On İki Ay (TTM) veya Son On İki Ay (LTM) Verileri olarak bilinir. Daha fazla bilgi edinin.
Analiz Modeli ve Kar Tanesi
Bu raporu oluşturmak için kullanılan analiz modelinin ayrıntılarına GitHub sayfamızdan ulaşabilirsiniz, ayrıca raporlarımızı nasıl kullanacağınızı anlatan kılavuzlarımız ve Youtube'da eğitim videolarımız da bulunmaktadır.
Simply Wall St analiz modelini tasarlayan ve oluşturan dünya standartlarındaki ekip hakkında bilgi edinin.
Endüstri ve Sektör Metrikleri
Sektör ve bölüm metriklerimiz Simply Wall St tarafından her 6 saatte bir hesaplanmaktadır, sürecimizin ayrıntıları Github'da mevcuttur.
Analist Kaynakları
U-LEAM Inc. 0 Bu analistlerden 0, raporumuzun girdisi olarak kullanılan gelir veya kazanç tahminlerini sunmuştur. Analistlerin gönderimleri gün boyunca güncellenmektedir.